Koszty konsultacji u dietetyka.

MagdaLenart

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jestem trochę przy kości delikatnie mówiąc. chciałabym iść do dietetyka ale zastanawiam się ile kosztuje konsultacja oraz ułożenie planu diety? i czy na takiej diecie nie chodzi się głodnym?
 

Paulina_smacka

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Hmm... A nie lepiej zmienić styl odżywiania, 5 posiłków dziennie co 3 godz. Więcej ryb, warzyw i owoców. Mało węglowodanów i regularnie ćwiczyć?

Ważyłam 100 kg i udało mi się schudnąć do 56 kg w ten właśnie sposób. I gwarantuję Ci, że nie będziesz chodzić głodna :)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
MagdaLenart napisał:
Jestem trochę przy kości delikatnie mówiąc. chciałabym iść do dietetyka ale zastanawiam się ile kosztuje konsultacja oraz ułożenie planu diety? i czy na takiej diecie nie chodzi się głodnym?
Czasami wystarczy "rozsądne" odżywianie się, czyli te 5 posiłków, warzywa itp. Ale nie zawsze to działa :( osobiście musiałąm skorzystać z porady dietetyka i nie żałuję absolutnie. Wykupiłam program w lux medzie, bo tam się leczę zawsze, więc ze względu na przyzwyczajenie, wybrałam to miejsce. Zapłaciłam 195 zł i w tej cenie miałąm dwa spotkania, najpierw wywiad, a potem przy drugim spotkaniu zostaje opracowana indywidualna dieta. Pozostaje wytrwałość i tyle. powodzenia! :)
 
N

nianiaSweet

Guest
w dzisiejszych czasach dietetyk to bardzo pożądany lekarz, każdy chce zrzucić parę kg przed nadchodzącym latem. Jadwiszka musże ci powiedzieć, że strasznie mało zapłaciłaś za te konsultacje, moja przyjaciółka właśnie chodzi za dietetyka , niby ma być jakiś dobry i płaci za każdą wizytę 130 zł, i własnie tak mi się wydawało że to strasznie dużo.
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
nianiaSweet napisał:
w dzisiejszych czasach dietetyk to bardzo pożądany lekarz, każdy chce zrzucić parę kg przed nadchodzącym latem. Jadwiszka musże ci powiedzieć, że strasznie mało zapłaciłaś za te konsultacje, moja przyjaciółka właśnie chodzi za dietetyka , niby ma być jakiś dobry i płaci za każdą wizytę 130 zł, i własnie tak mi się wydawało że to strasznie dużo.
masz rację, myślę, że cena 195 zł bardzo rozsądna. jestem zadowolona z dobranej diety. oczywiście wszystko zależy od osoby przestrzegającej (lub nie;)) tej diety, ale jeśli trafisz na dobrego lekarza, a ja trafiłam :D i wykażesz się konsekwencją, to efekt murowany :D
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
ja od jakiegoś czasu korzystam z usług lux medu i musze powiedzieć że jestem bardzo zadowolony a przed wczoraj jak byłem zapłacić za swój pakiet to przede mną pani akurat pytała o dietetyka i też zdziwiłem się że są to tak mały koszt.
 
N

nianiaSweet

Guest
pieniądze za te konsultacje nie są duże, tym bardziej że dietetyk układa Ci dietę na jakiś czas i nie musisz do niego chodzic co kilka dni, poza tym co jakiś czas można ją powtarzać. Najważniejsze jest to, żeby trafić w dobre ręce i sztab specjalistów którzy się Tobą zaopiekuja.
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
dokładnie najważniejsze by trafić do kogoś naprawdę dobrego, kto zna się na tym co robi i do tego robi to z pasją:) jak słyszałem to pani właśnie pytała w lux medzie o kogoś poleconego przez kogoś i upierała się że tylko do niego bo ponoć jest najlepszyi chodzi do niego jej koleżanka :) więc widać że ktoś fachowy
 
N

nianiaSweet

Guest
haha ale tak to właśnie działa, jeśli moja znajoma coś mi poleci to ja koniecznie chcę mieć to samo bo wiem ze skoro ona jest zadowlona to i ja będę :)
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
no dokładnie a do tego w lux medzie z tego co wiem jest naprawdę wiele dobrych i sprawdzonych lekarzy a ostatnio mam wrażenie że coraz cięzej znaleźć właśnie takich...
 
N

nianiaSweet

Guest
a ty z usług jakich lekarzy korzystałaś w lux medzie no i jakie jest Twoje zdanie na temat jakości usług tego szpitala?
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
ja jestem zadowolony, moze za dlugo tam nie jestem ale jak narazie za kazdym razem jak chcialem sie dostac nie bylo zadnego problemu, nie musialem sie prosic ani czekac Bog wie ile. do tego musialem zrobic usg i rowniez bylo to zrobione w ciagu 2 dni, albo 3 juz nie pamietam :) teraz czekam na wizyte u stomatologa i jutro sie wybieram :)
 
N

nianiaSweet

Guest
czyli ogólnie rzecz biorąc jesteś zadowony z opiekei medycznej w lux medzie? wszystkie te usługi masz w ramach pakietu czy musisz dodatkowo płacić za te wizyty?
 

dexterrr

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
155
Punkty reakcji
0
jak najbardziej, może nie jestem za długo ale na razie odbieram wszystko pozytywnie, za jakieś dodatkowe konsultacje dopłacam maks 15 zł, ale uważam że to i tak nie dużo na to że naprawdę dostałem jak na razie dużo konkretnych informacji no i obyło się bez kolejek i czekania
 
N

nianiaSweet

Guest
no tak te kilkadziesiąt złotych to nie jest jakiś duży wydatek w sytuacji kiedy potrzebujemy na cito jakiejś dodatkowej wizyty, z resztą lepiej zapłacić te kilkadziesiąt złotych, a niżeli czekać na wizytę w szpitalu państwowym kilka dni, a nawet tygodniami na wolne miejsca.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Można znaleźć naprawdę dobrego dietetyka i cena waha się od 100zł w górę za plan treningowy + dietę i opiekę na około 3 miesiące. Także wystarczy tylko troszkę poszukać :) a głodnym na pewno się chodzić nie będzie bo jeśli dietetyk jest dobry to układa ci dietę według tego co ty lubisz i nie będzie cie głodził bo to nie tędy droga powoli będziecie schodzić z kalorii.
 
N

nianiaSweet

Guest
no ale o to chodzi żeby się nie głodzić a gubić kg, jełsi miałabym chodzi do dietetyka któy ułożył by mi dietę na której przymierałabym głodem z pewnoscią bym szybko z niego zrezygnowała, dietetyk musi być na tyle dobry, żeby ułoćyć dietę tak, aby być nasyconym, głodówki to można sobie robić raz na jakiś czas ale tylko po to aby oczyścić organizm z toksyn a nie żeby zgubić kg.
 

jadwiszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
macie rację, ze sztuką jest dobranie tak diety, zeby czowiek nie czuł ciągle głodu, a jadł rozsądnie. mnie dietetyk bardzo pomógł. Padło też pytanie o innych lekarzy lux medu - ja korzystam od dawna z ich usług, mam wykupiony pakiet dla całej rodziny, wiec różnych lekarzy zaliczyliśmy ;) nie tylko dietetyków mają dobrych :D
 
N

nianiaSweet

Guest
czyli widzę, że Ty masz pełen pakiet medyczny wykupiony w lux medzie, nie tylko korzystasz z dietetyka u nich? No i jaki jest poziom obsługi w lux medzie według opinii osoby która ma z nimi doświadczenia?
 

ropucha_89

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2014
Posty
131
Punkty reakcji
6
Możesz poprosić o skierowanie do poradni leczenia otyłości i chodzić z NFZ-tu.
 
Do góry