Koszmarny Łupież

Myszkaxd

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Polski :)
Mi sie zdaje,ze powinnas myc glowe caly czas jednym szamponem!!ja tez tak mialam i nic mi nie pomagalo...:)dopiero od jakiegos czasu gdy myje glowe w jednym szamponie to nic mi sie juz z wlosami nie robi...lecz mam ladne i lsniace :)
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
Słuchaj :) mój tata ma łupież i dermatolog przepisała mu bardzo dobry szampon na to po nim nie ma wogóle łupieżu , oczywiście pojawia mu się , ale jeżeli regularnie go używa to nie ma. Chodzi tu o :D SALIKER :D możesz go kupić w aptece , no ale jest drogi ok. 40 lub 50 zł. No ale jeżeli nie chcesz mieć łupieżu to poświęć się i go wypróbuj :) po nim włosy są delikatne , lśniące i bez łupieżu. :) Ja nie mam łupieżu , no ale jak szampon sie skończył :p no to sobie z dwa razy go użyłam :)

Naprawde warto :) :hyhy:
 

Wioolka

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
119
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów City ;)
Eh.. sama miałam łupież, ale po Nizoralu znikł. Może zbyt częśto myjesz włosy? To jest szkodliwe. Nieraz się okazuje, że łupież to w rzeczywistości nie jest łupież, ale złuszczona skóra. Hmm.. niestety nie wiem co ci poradzić
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
ja nie wierzę w szampony z reklam a tym bardziej z aVONU one są przereklamowane, ja używałam chyba wszytskich. A mój problem polegał na tym, ze codiennie musiałm myć głowę, bo strasznie mi się "tłusciła" tzw. łojotok. Aż wreszcie kupiłam saszetki OCERIN OPX (ta końcówka zależy od "choroby") co prawda nie są tanie bo jedna koztuje 2,50zł i ta kuracja trwa 2 tygodnie, a później kupuje się odpowiedni szampon ja musiałam kupić OCERIN BIO-ACTIVE co prawda jest drogi bo kosztuje 26zł, ale naprawdę pomaga WARTO!
 

Ewa 2

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
95
Punkty reakcji
0
Kiedyś ktoś mi mówił że dermatolog kazał myć włosy jakąś mieszanką robioną samemu, tylko kurcze nie pamiętam co wchodziło w skład. Jak rodzice będą szli do sąsiadów to powiem żeby poprosili o "przepis" Mi on też się przyda bo nizoral mi nie pomaga>

Pozdrawiam.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
ja nie wierzę w szampony z reklam a tym bardziej z aVONU one są przereklamowane, ja używałam chyba wszytskich. A mój problem polegał na tym, ze codiennie musiałm myć głowę, bo strasznie mi się "tłusciła" tzw. łojotok. Aż wreszcie kupiłam saszetki OCERIN OPX (ta końcówka zależy od "choroby") co prawda nie są tanie bo jedna koztuje 2,50zł i ta kuracja trwa 2 tygodnie, a później kupuje się odpowiedni szampon ja musiałam kupić OCERIN BIO-ACTIVE co prawda jest drogi bo kosztuje 26zł, ale naprawdę pomaga WARTO!


Zgadzam sie z Toba Motylek. Ja teraz myje ciagle wlosy codzinnie chyba zakupie sobie ten szmpon co napisasalas skoro mowisz ze pomaga. Zgadzam sie z Toba bez dwoch zdan ze szmpony z avonu sa raczej do niczego No jeszcze zalezy jaki ma sie problem ale tak ogolnie t w szmponach a avonu podoba mi sie tylko zapach...
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No te z Avonu są fajne, ale jak ktoś nie ma problemu z włosami....

A jeśli chodzi o te saszetki, to mi pomogły, więc może i Tobie pomogą :)
 

pyszczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Pozmozcie , bo juz nie mam pomyslu normalnie na walke z nim. Szampony drogeryjne nie pomagaja, lupiez wciaz powraca... A nie wiem na jaki apteczny sie zdecydowac. jest ogromny wybor a nie sa najtansze - chcialabym zastosowac cos sprawdzonego. Please, napiszcie co polecacie!
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Szampony sprzedawane w aptece oparte są na jednym z dwóch związków: ketokonazol (np. Nizoral - w Nizoralu w stężeniu 2%) lub pirytion cynkowy (np. Healing firmy Catzy - w stężeniu 1%). Oba działają podobnie. Więc każdy musi wypróbować jednego i drugiego i zobaczyć który przynosi oczekiwane efekty, bo czasami zdaża się, że tylko jeden z nich działa. Wymieniłem tylko dwa preparaty ale w aptece jest ich dużo, różnią się ceną więc lepiej wybrać tańszy ale żeby był w nim konkretna substancja czynna.
 

pyszczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Dziekuje Ci badylu za podpowiedz! pojde do apteki i popytam o te szampony, mam nadzieje ze taki lecznicze w koncu poskutkuja jak nalezy... Ciakawa jestem tez innych opini - co wam pomoglo???
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
To zalerzy, na mojego kolege Nizoral nie działał. Nizoral ma dobra reklamę dlatego jest uważany za taki wspaniały środek. Ale w aptece są tańsze jego odpowiedniki.
 

pyszczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
pani w aptece mi poleciła jednak nizoral, bo podobno w odpowiednikach jest mniej tych aktywnych skladnikow, i ze nie ma sensu eksperymentowac, bo podobno nizoral prawie zawsze dziala. Na razie raz umylam, zobaczymy :)
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
obetnij się na łyso przynajmniej nie będzie tak widoczny ten łupienż
 
Do góry