Koszmarny Łupież

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ja tak późno sięgnęłam po h&s tylko dlatego, że właśnie słyszałam dużo niepochlebnych opinii na temat tego szamponu, że on wywołuję większy łupież.
A tu miła niespodzianka.
Ale tak jak z wieloma rzeczami bywa - trzeba spróbować aby się przekonać czy coś na pomoże czy nie.

po h&s problem zawsze mi wracał
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dobra dziewczyny... skusiłam się, złamałam, kupiłam Pirolam i od paru dni w cichości używam! Będę Wam relacjonować efekty i porównywać z tym, co wyczytałam w sieci i usłyszałam od znajomych. Mówcie mi od dzisiaj króliczek ^^ - doświadczalny rzecz jasna, bo z ogonkiem Playboya to ja tak sobie ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ostatnio sporo osób mi poleca właśnie Pirolam. ja nie wierzę w działanie takich szamponów z drogerii. jak czytałam, ten pirolam można kupić tylko w aptece i ma ciut inny skład od tego typu szamponów. działa bardziej na przyczynę niż tylko walczy ze skutkiem :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Ostatnio sporo osób mi poleca właśnie Pirolam. ja nie wierzę w działanie takich szamponów z drogerii. jak czytałam, ten pirolam można kupić tylko w aptece i ma ciut inny skład od tego typu szamponów. działa bardziej na przyczynę niż tylko walczy ze skutkiem :D

Tak, zawiera cyklopiroks - to taka substancja dzięki której leczysz przyczyny, nie tylko skutki problemu ze skórą głowy. Ale ważne jest też, aby przejść całą kurację, która trwa miesiąc. Masz tyle cierpliwości?
 

yola1

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mi na łupież pomógł head & shoulders, przeszło po jakichś 2-3 miesiącach używania, ale wiadomo na każdym może działać inaczej.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Teraz generalnie nawet jak pojdziesz do dermatologa czy fryzjera to poleci Tobie zabieg mezoterapii skóry głowy.Taki zabieg daje o wiele lepsze efekty niz własnie łykanie suplementów diety na włosy,które to i tak nie zawsze skutecznie pomagaja.Dlatego moze przy juz takich wiekszych problemach warto jest taki zabieg rozwazyc na powaznie.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Z pola walki donoszę, że Pirolam działa! A tak przy okazji - widzieliście analizator skóry głowy na facebooku?http://www.facebook.com/zdrowe.i.piekne.wlosy
 
L

libelule

Guest
ja miałam łupież tłusty, po stosowaniu wychwalanej wszem i wobec nafty kosmetycznej. Przyczyną byla prawdopodobnie jakaś grzybica, bo Pirolam (dzialajacy silnie przeciwgrzbicznie) pomogl. Tutaj macie info o leku: http://www.doz.pl/leki/p1310-Pirolam
 

bubba

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem z łupieżem i pani w aptece poleciła mi szampon oliprox. Używaliście go? Jest skuteczny?Bo zastanawiam się czy go kupić, czy raczej taki z drogerii...
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jak chcesz coś, co rzeczywiście działa i efekty nie przemijają po miesiącu od zaprzestania używania - polecam jednak Pirolam. Poczytaj sobie zresztą wątek. Jest tu wiele opinii o tym leku i kosmetyku w jednym.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ostatnio zaczelam stosowac wlasnie pirolam, ktory zalecil mi moj dermatolog. Jestem zadowolona z jego dzialania, poniewaz po lupiezu nie ma ani sladu! Walczylam z nim dlugo, az do momentu zastosowania Pirolamu.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A czy korzystacie z innych zabiegów niż tylko własnie same szampony do włosów ?
Tak pytam,bo w sumie teraz duzo sie mówi o mezoterapii skóry głowy,która własnie odgrywa także istotną rolę w syntezie niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, odżywiających tkanki wokół mieszków włosowych., zapobiegając ich przesuszaniu, co zapobiega powstawaniu łupieżu.Wiec moze trzeba zmienic wszystkie te szampony po których nie widzimy efeków na taki zabieg?
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
mysle, ze to tez kwestia finansowa, ja osobiscie zostaje przy szamponie. Moj daje dlugotrwaly efekt wiec na razie nie bede eksperymentowac.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Podobno dobrze jest przynajmniej raz na dwa miesiące zmienić szampon. Jeżeli za długo używa się jednego, to może to właśnie powodować powstawanie łupieżu. Także jednak nie ma co ryzykować i raz na jakiś czas zmieniać markę szamponów.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ale mówisz o szamponach przeciwłupieżowych czy zwykłych? Mnie po niektórych szamponach od razu łupież się robi. Ciekawa jestem co to za składnik powoduje u mnie taką reakcję. A czy ktoś z was stosował może Elestabion? Też apteczna linia szamponów.
 

Wiolcia02

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
202
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Opolskie
Oj znam ten problem.....
Ja lubię często zmieniać szampony, no i co jakiś czas "nawiedza" mnie łupież.
Ale wtedy po kilku myciach szamponem Head & Shoulders łupież znika na dobrych kilka miesięcy :D
Słyszałam że Nizoral też jest dobry, ale nie miałam okazji sprawdzić go na sobie, więc głowy nie dam że pomoże ;D
 
Do góry