kosmetyki do włosów

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Polinea, też znam pastę jaką pokazujesz, eksperymentowałam swego czasu z zakupami w sklepie Kalamis, jeśli chodzi o zakupy odżywek i regeneratorów do włosów to nie oszczędzam jakoś szczególnie kasy i nie lubię kupowac w zwykłych drogeriach, a w sklepach fryzjerskich. takie specyfiki. Ten, który podesłałaś był fajny, ale odnalazłam lepszy tam, którego używam od paru miesięcy.
 
Q

qarolka

Guest
znaleźć dobą odżywkę do włosów, najlepiej kupować, że które są sa sprawdzone w salonach kosmetycznych, bo wtedy ma się pewność, że one naprawdę działają i bardzo szybko widać efekty, w sklepie internetowym kalamis jest duży wybór i dobre kosmetyki do włosów
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
qarolka ja też lubię ten sklep. Mają tam spory wybór kosmetyków, które jak szukałam w zwykłych drogeriach (nawet tych dużych) to niestety znaleźć nie mogłam, a np. polecała mi je moja fryzjerka. Mogłam kupić je co prawda u niej w salonie fryzjerskim ale stwierdziłam, że poczekam i jak znalazłam potem ten sklep fryzjerski i porównałam ceny to znaaaczna różnica.
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
wyprobuj tą piankę do włosów, rewelacja!
Nie skleja włosów, nie tworzy sie po niej łupież i doskonale utrwala fryzurę.
http://www.splendore.pl/TiGi_CatWalk_CURLESQUE_STRONG_MOUSSE_Mocna_pianka_do_wlosow_p8510.html
 
Do góry