kosmetyki do włosów

cud_kobieta

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
jakich kosmetyków używacie do włosów? chodzi mi o jakies konkretne godne polecenia żele, pianki, woski do włosow krotkich.
 

madzioonia

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2007
Posty
155
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
hmm... ja nieuzywam zadnych kosmetykow do wlosow bo mam dlugie i proste wlosy i nie sa mi potrzebne bo wkoncu jakich bym mogla uzywac do takich wlosow ?? uzywam tylko szamponu i czasem odrzywki :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
swego czasu uzywalamgumy do wlosow z Joanny,ale tej zoltej,bo wg mnie jest lepsza :)
lakier - tylko Palette

z tego rodzaju kosmetykow to tyle :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
zelu z nivei nie uzywalam, w ogole nie uzywam zelu :p
jesli chodzi o odzywke , to zamawiam u fryzjerki,
jest to odzywka z Indoli, swietna,bo z jedwabiem, wlosy sa mile w dotyku, lsniace i ladnie sie ukladaja.
Bardzo czesto prostuje wlosy, wiec gdy je wyprostuje, uzywam kremu z Joanny,
wtedy nie sa one takie 'suche' w dotyku, tylko lsniace (;
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
motylek99

a co to za krem?? i ile kosztuje?? bo ja tez czesto prostuje wloski, moja prostownica nie jest z tych najdrozszych,wiec potem mam takie siano :/
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
jest to krem z Joanny, pisze na nim 'fliud jedwabisty dotyk, super polysk i gladkosc, ekstrajedwabistosc'
niby fluid, ale ma wlasciwosci kremu ;)
jest to niebieska tubka, kosztuje 6,90zl
a bierze sie go odrobine, bo to jedwab, a wloski sa lsniace i gladkie i takie mile w dotyku :)
polecam, naprawde. :) :)
i jest jeszcze z Joanny fluid , ale nie po prostowaniu wlosow, tylko do prostowania, jest on wiekszy, te z go mam, ale mi strasznie brudzi prostownice ;p
Jednak bardziej polecam te krem. :)
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
motylek99

chyba zainwestuje :D
mialam kiedys jakis jedwab,kupiony w sklepie fryzjerskim,taki w srebnej buteleczce,tez byl fajny po prostowaniu.
z kolei teraz mam jeszcze jedwab do wlosow (uzywa sie go na mokre) z Glis Kura,ale poniewaz uzywam go juz jakis czas,to wlosy sie przyzyczaily i nie daje tak fajnego efektu jak na poczatku :(
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
włosy krótkie ....hm kiedy to było
wiec polecam wosk bodajze z joanny. włosy sie dobrze układają,gumę w złotym opakowaniu badz w niebieskim tez z joanny, paste z avonu taka jasna, w tubce(bardzo dobra), żel też jakis używałam ale jak on sie nazywał...nie pamiętam <_<

jedwab, pianka, lakier z biosilk. ale to używam teraz;)bardzo dobre kosmetyki ale nie mozna przesadzać i nie codziennie.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
motylek99

chyba zainwestuje
mialam kiedys jakis jedwab,kupiony w sklepie fryzjerskim,taki w srebnej buteleczce,tez byl fajny po prostowaniu.
z kolei teraz mam jeszcze jedwab do wlosow (uzywa sie go na mokre) z Glis Kura,ale poniewaz uzywam go juz jakis czas,to wlosy sie przyzyczaily i nie daje tak fajnego efektu jak na poczatku

no tak, niestety wlosy sie przyzwczaja,ale to nie jest az tak duza tubka , wiec sie spokojnie, nie przyzwczaja ;p
polecam, naprawde :) nie jest drogi, a skuteczny ;)
 

jaNina

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Cud Kobieta jeśli pytasz o creme gel nivea styling to jest świetny, nie natłuszcza włosów i jest wydajny, fajnie pachnie :)
używam go juz od miesiąca i jestem zachwycona dostałam próbkę po zarejestrowaniu na stronce www.eksperciniveastyling.pl polecam :)
na stronce znalazłam też fajną aplikację do pobrania na komórkę można samemu sobie dobrać fryzurkę - wklejając zdjęcie :)
 

Natalia20

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Cud Kobieta jeśli pytasz o creme gel nivea styling to jest świetny, nie natłuszcza włosów i jest wydajny, fajnie pachnie :)
używam go juz od miesiąca i jestem zachwycona dostałam próbkę po zarejestrowaniu na stronce www.eksperciniveastyling.pl polecam :)
na stronce znalazłam też fajną aplikację do pobrania na komórkę można samemu sobie dobrać fryzurkę - wklejając zdjęcie :)
ja własnie dostałam maila ze zostałam ekspertem i przyślą mi próbki. Tylko mam mały problem nie pamietam loginu na stronie NIVEA i kurcze nie mogę nic tam na forum napisac jest jakis sopsób odzyskania zapomnianego loginu? na maila mi nie moga przysłac bo tam jest wymagany adres mailowy i login wiec po kiju.
 

KinguŚ

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
30
wejdźcie na www.elseveintensive.pl i tam można zamówić darmową próbkę szamponu przeciwłupieżowego :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja mam długie włosy, także do krótkich nie mogę nic polecić ;) a ja używam szamponu i odżywki :)
 

siwa_ii

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Gdańsk
polecam z joanny gume ekspresowe utrwalenie. uzywam juz jakis czas i jak na razie jestem zadowlolona
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Od jakiegoś czasu przerzuciłam się na kosmetyki ze sklepów fryzjerskich. Mam wrażenie, że jakoś lepiej działają. Są może nieco droższe, ale jakość moim zdaniem nieporównywalna. Czasami lepiej sobie zaoszczędzić i zakupić jakiś nieco droższy produkt, który z się sprawdzi.
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Zgadzam się, że profesjonalne kosmetyki do włosów są o wiele lepszej jakości i bardziej opłaca się je kupować. Do stylizacji włosów krótkich dobra jest da pasta: http://www.kalamis.pl/product-pol-6867-Roughman-StyleSign-100-ml.html Wiem z doświadczenia jak ciężko jest ujarzmić krótkie włosy, które kompletnie nie chcą się układać, a dzięki tej paście na pewno będzie Ci łatwiej stworzyć swoją idealną fryzurę.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
O znam tą pastę, którą pokazujesz. Mój chłopak jej używał przez jakiś czas. Ogólnie ciężko trochą ją dostać, ale widzę, że znalazłaś w necie. W takim razie będę musiała chyba mu zamówić. Może to dobry pomysł na zbliżający się dzień chłopaka. :)
 
Do góry