Kosmetyki dla najmłodszych

annamaria1982

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
My też stosujemy Eloderm. Oczywiscie juz bez zadnego mydla i dodatkow. Ja musze stosować też szampon, bo wydawalo mi sie, ze dopadla nas ciemieniucha... Wszystko wyleczylismy szamponem, Eloderm bez smarowania glowki oliwką, czy innymi specyfikami.

Gabula

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
My również od pierwszej kąpieli stosujemy Eloderm jest bardzo fajny dobrze nawilża i nie muszę już smarować malucha żadna oliwką czego bardzo nie lubił.

ankaAwA

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja stosuję u 2,5 letniej córki kosmetyki Johnson's i jestem zadowolona. Bardzo fajnie nam się szczególnie sprawdza szampon i odżywka do włosów w spray'u, a to wyzwanie, bo mała ma kręcone niesforne włoski. Do pielęgnacji pupy używam też Bepanthen.

Kasia89

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Bardzo dobre dla dzieci już od pierwszego dnia życia są kosmetyki z Exomegi Control. Ja używam balsamu do ciała i żelu do mycia. Preparaty nie uczulają, nie maja zapachu i są to emolienty odpowiednie dla skóry niemowląt.

domi12

Nowicjusz
Punkty reakcji
2
U nas tylko i wyłącznie bioderma! Nasz numer 1 i nie zmienimy jej szybko :)

Mała250

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Miasto
Łodź
Moje dzieci na szczęście nie mają żadnych alergii ale z kosmetykami ale było ciężko, niektóre składy przerażały :( znalazłam fajną stronę z konkursami, darmowymi rzeczami dla dzieci i wygrałam raz kosmetyki skarb matki i to było to:) od tej pory używam tylko ich, nie tylko dzieci:) =

Ostatnio edytowane przez moderatora:

koozka

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Up! Up! A co myślicie o kosmetykach kolorowych dla dziewczynek? Czy są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka? Oczywiście chodzi mi o te przeznaczone dla dzieci, a nie podbierane z kosmetyczki mamy kosmetyki dla dorosłych ;)

pan k

Bywalec
Punkty reakcji
64
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Up! Up! A co myślicie o kosmetykach kolorowych dla dziewczynek? Czy są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka? Oczywiście chodzi mi o te przeznaczone dla dzieci, a nie podbierane z kosmetyczki mamy kosmetyki dla dorosłych ;)
Dziecko powinno pozostać dzieckiem
A szczególnie mała dziewczynka a
Bez tego zyska wygląd który ukryje
Wiek a to sprowadzi zagrożenie dla
Życia i patologię swoim wyglądem.
Może też powodu ukrywania wieku
Naśladować zachowania dla dorosłych.

Caraoka

Nowicjusz
Punkty reakcji
2

Jak dla mnie świetny pomysł, bo jednak dla dzieci są specjalnie przeznaczone kosmetyki, które są naturalne w składzie i dużo bardziej bezpieczne. Zobacz sobie Tibu Naturals. Ostatnio bratanicy kupowałam zestaw lakierów do paznokci. Genialny wybór kolorów i bardzo bezpieczne. Zmywają się wodą z mydłem, więc fajna zabawa która trwa i trwa. Moja bratanica otworzyła salon kosmetyczny i obie miałyśmy ślicznie pomalowane paznokcie :)

Do góry