Kosmetyki dla najmłodszych

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
My też stosujemy Eloderm. Oczywiscie juz bez zadnego mydla i dodatkow. Ja musze stosować też szampon, bo wydawalo mi sie, ze dopadla nas ciemieniucha... Wszystko wyleczylismy szamponem, Eloderm bez smarowania glowki oliwką, czy innymi specyfikami.
 

Gabula

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
My również od pierwszej kąpieli stosujemy Eloderm jest bardzo fajny dobrze nawilża i nie muszę już smarować malucha żadna oliwką czego bardzo nie lubił.
 

ankaAwA

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2017
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja stosuję u 2,5 letniej córki kosmetyki Johnson's i jestem zadowolona. Bardzo fajnie nam się szczególnie sprawdza szampon i odżywka do włosów w spray'u, a to wyzwanie, bo mała ma kręcone niesforne włoski. Do pielęgnacji pupy używam też Bepanthen.
 

Kasia89

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2019
Posty
6
Punkty reakcji
0
Bardzo dobre dla dzieci już od pierwszego dnia życia są kosmetyki z Exomegi Control. Ja używam balsamu do ciała i żelu do mycia. Preparaty nie uczulają, nie maja zapachu i są to emolienty odpowiednie dla skóry niemowląt.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
U nas tylko i wyłącznie bioderma! Nasz numer 1 i nie zmienimy jej szybko :)
 

Mała250

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Łodź
Moje dzieci na szczęście nie mają żadnych alergii ale z kosmetykami ale było ciężko, niektóre składy przerażały :( znalazłam fajną stronę z konkursami, darmowymi rzeczami dla dzieci i wygrałam raz kosmetyki skarb matki i to było to:) od tej pory używam tylko ich, nie tylko dzieci:) =
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Up! Up! A co myślicie o kosmetykach kolorowych dla dziewczynek? Czy są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka? Oczywiście chodzi mi o te przeznaczone dla dzieci, a nie podbierane z kosmetyczki mamy kosmetyki dla dorosłych ;)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Up! Up! A co myślicie o kosmetykach kolorowych dla dziewczynek? Czy są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka? Oczywiście chodzi mi o te przeznaczone dla dzieci, a nie podbierane z kosmetyczki mamy kosmetyki dla dorosłych ;)
Dziecko powinno pozostać dzieckiem
A szczególnie mała dziewczynka a
Bez tego zyska wygląd który ukryje
Wiek a to sprowadzi zagrożenie dla
Życia i patologię swoim wyglądem.
Może też powodu ukrywania wieku
Naśladować zachowania dla dorosłych.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Up! Up! A co myślicie o kosmetykach kolorowych dla dziewczynek? Czy są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka? Oczywiście chodzi mi o te przeznaczone dla dzieci, a nie podbierane z kosmetyczki mamy kosmetyki dla dorosłych ;)

Jak dla mnie świetny pomysł, bo jednak dla dzieci są specjalnie przeznaczone kosmetyki, które są naturalne w składzie i dużo bardziej bezpieczne. Zobacz sobie Tibu Naturals. Ostatnio bratanicy kupowałam zestaw lakierów do paznokci. Genialny wybór kolorów i bardzo bezpieczne. Zmywają się wodą z mydłem, więc fajna zabawa która trwa i trwa. Moja bratanica otworzyła salon kosmetyczny i obie miałyśmy ślicznie pomalowane paznokcie :)
 

wwikka

Zbanowany
Dołączył
21 Czerwiec 2021
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja nie widzę w tym problemu, przecież to tylko zabawa. Pomalowane paznokcie wcale nie sprawią, że sześcio- czy siedmiolatka ukryje swój wiek i wygląda doroślej ;)
WhatsApp Image 2021-06-27 at 16.21.30.jpeg
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ja nie widzę w tym problemu, przecież to tylko zabawa. Pomalowane paznokcie wcale nie sprawią, że sześcio- czy siedmiolatka ukryje swój wiek i wygląda doroślej ;)
Pokaż załącznik: 47380
Zaczyna się od tego a później
Malowanie twarzy i od tego
Momentu wstęp do zachowań
Narcystyczny i zastąpienie
Zdobywania wiedzy kultem ciała.
Małym kobietą powodu zaniku
Zdobywania wiedzy nie
Powinno się pozwalać na
Stosowanie kosmetyków
A szczególnie gdy po malowaniu
Twarzy następuje ukrywanie wieku .
Szczególnie gdy jeszcze ma
Syna który zechce naśladować
Siostrę a tym przypadku
Szczególnie jest to patologiczne.
Istnieje ryzyko że zostanie
Homo, mentalnym homo,
Mentalna kobieta, przebieranie
Się za kobietę .
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Dziękuję za polecenia, czegoś takiego właśnie szukam. Kupujecie je stacjonarnie czy przez internet?
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Dziękuję za polecenia, czegoś takiego właśnie szukam. Kupujecie je stacjonarnie czy przez internet?

Ja zamawiałam na tibunaturals.pl . Szybko i sprawnie dostarczają.


209256242_360798332068950_8216226753654134433_n.jpg
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
O rany jakie poważne tony! Przecież to tylko zabawa i każda z nas się tak bawiła, doprowadzając mamę do szaleństwa połamaną szminką czy pokruszonym pudrem. :D Fajne to! Tylko zanim zaszaleję i zamówię siostrzenicom powiedzcie, jak wygląda zmywanie z ciuchów i innych powierzchni? Też zejdzie wodą i mydłem? I co właściwie znaczy naturalne w tym przypadku? Siedzą tam jakieś alergeny czy nie?
 

wwikka

Zbanowany
Dołączył
21 Czerwiec 2021
Posty
15
Punkty reakcji
0
Bez problemu schodzi ze skóry wodą i mydłem, tak samo z mebli i z ubrań przy normalnym praniu. Żadnych rozpuszczalników czy zmywaczy nie trzeba używać. Co znaczy naturalne? No naturalne składniki po prostu, możesz sprawdzić skład na stronie, poza tym są wegańskie, hipoalergiczne i na dodatek w ekologicznych opakowaniach
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Jak chcesz zrobić prezent to teraz jest też opcja cieni o zapachu gumy balonowej i jest na nie akurat promocja :) My już zamówilyśmy, będziemy testować.

Tibu cienei 2.jpg
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Że też takich cudów nie było, jak ja byłam mała. :D
Zrobiłam siostrzenicom zamówienie i oczywiście jest szaleństwo!,
ale... podkradłam błyszczyk. :p

 

wwikka

Zbanowany
Dołączył
21 Czerwiec 2021
Posty
15
Punkty reakcji
0
Też go mamy, cudownie pachnie, fajnie nawilża usta i nie zawiera cukru, więc nie ma obaw o zęby ;)
 
Do góry