Korzystacie z korepetycji ?

A

Alek06

Guest
Ja nigdy nie brałam korepetycji. Może dlatego, że zawsze wolałam sama rozwiązać problem, przeanalizować wszystko jeszcze raz. Jeśli jednak to konieczne to wiadomo, ze lepiej indywidualnie. Wtedy tylko ty masz kontakt z nauczycielem, a nie rozwiązuje problemów grupowych z czegoś co ty np umiesz.
No u mnie to tylko korki pomagaja, bo smama sie nie potrafie zmotywowac do nauki.
I tak jak u Was- indywidualne sa najlepsze.
 

bolek10

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja oczywiscie mialem korki z matmy i polaka indywidualne. Chcialem aby uczyl mnie zaupelnie ktos kogo nie znam bo swoim nauczycielom nie wierzylem znalazlem korki na www.platu.pl i udalo mi sie przebrnalem przez mature a teraz jestem na studioach gdzie wczesniej nie planowalem :D korki the best :D
 
A

Alek06

Guest
Słuchajcie ,a co tak naprawde myslicie o indywidualnych lekcjach , np. u osoby która jest Kubanka i uczy hiszpańskiego ?
czy to tez dobry sposób na nauke ?
 

bolek10

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja polecam indywidualne, obecnie mam korpetycje z platu i tam godzina kosztuje 14zł wiec cuda sie zdarzaja :)
 

Phoe

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja nigdy nie korzystałam z korków ale sama w ten sposób zarabiam :] Daje się wyżyć :]
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja już skończyłam wszelką edukację (chociaż człowiek wiadomo, uczy się całe życie), ale nigdy nie korzystałam z korków, chyba że prosiłam czasem żeby mi ktoś coś wytłumaczył. Wiem że korki u nauczycieli są drogie, ale studenckie lekcje chyba nie są drogie. Ile zarabiacie na korkach? To chyba dobre rozwiązanie brać lekcje u studentów, jak się ma problem z jakimś przedmiotem.
 

ula00

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja za rok zdaje mature i wydaje mi sie, ze bede musiala skorzystac z korepetycji, poniewaz za bardzo nie radze z matematyka. Polecacie mi jakies korepetycje? wiele sie mowi o platu, ale sama nie wiem...

ja bede zapewne chodzic przed matura z matematyka, rozgladam sie juz za jakimis ale najpredzej wybiore platu bo jest tanio godz 14zł i podobno bardzo fajnie i dobrze tam ucza :)
 
Do góry