Kontrolowane Nasze Smsy I Rozmowy

Status
Zamknięty.

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Jej... i tak na okraglo.
O.K ja sie nie znam na takich rzeczach, ale Ten kto to wykona zna sie napewno.
Ja koncze tu pisac, bo i tak niczego nie dojdziemy dzis :p
Napisalem swoje zdanie, i tego sie trzymam.

;) Pozdro :p

Moze jutro jakies ciekawsze informacje wypelnia mi powietrze i sie rozpisze ;)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Co do sms-ow, to wydaje mi sie ze niewiesz w jakim swiecie zyjesz, w kazdej chwili mozemy zginac, a taka forma obrony jest tak samo dobra jak kazda inna. I dalczego miano by jej nie uzyc ?

Taboretix, Wiem w jakim świecie żyje, mam też świadomość, że wszędzie moze czychać na nas zło. Ale obawiam się, że dojdzie do tego, że zostaniemy pozbawieni pewnej wolności. Może też dojść tak jak wcześniej napisałam do handlu informacjami. Ma to swoje złe i dobre strony, jak wszystko.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
mi sie wydaje ze tego nie wprowadza... a gdzie prawo do prywatnosci? chyba to jest wolny kraj no nie...!!! debilizm :/
 

Xanda

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2005
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
z Tąd
Moim zdaniem, to to jest plota... A jeśli nie, to niewiem co o tym myśleć... ;/
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
CO??jeśli to prawda,to jest po prostu jakieś chore,ale wątpię,aby to wcielili w życie-byłoby za dużo protestów :D :D :p , i wcale to by nie było dziwne,w końcu to jest jakieś naruszenie prywatności. oni wszyscy powariowali B)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Też widziałem ten materiał w wiadomościach. Dla mnie to jest bez sera kupe kasy na to pójdzie i to jeszcze z naszej kieszeni, a napewno będzie z tym systemem pełno problemów i sporów.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
to jest chore... nasze rozmowy i sms beda rejestrowane... z tego co mi wiadomo to nie podsluchuje sie cudzych rozmow i nie czyta cudzej korespondencji :p co ten kraj z ludzi robi :p
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
No nie. "Permamentna inwigilacja"

Zastanawiam się czemu to ma służyć. Z pewnością nie poprawi to naszego bezpieczeństwa. Bo co zmieni to że będziemy znali rozmowy dajmy na to zamachowców już po akcie terroru?
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dzisiaj sms'y, jutro podsłuchy dla każdego, ot tak dla bezpieczeństwa :| IV Rzeczpospolita wita...

Całe szczęście, że gg jest szyfrowane ostatnio:)
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
:lol:
Niedlugo dadza Ci prywatnego kolesia do sledzenia :lol:
Nie potrafici zczaic zagadnienia. Ale to wasz problem .

Tylko slychac "A gdzie nasza wolnosc"
Jezeli czlonek Waszej rodziny ucierpi w zamachu, a to wcale nie jakies sience-fiction, tylko naszych czasach mozliwa rzecz, to ciekaw jestem czy zmienicie zdanie.
Spoleczenstwo widzi czubek swojego nosa, a nie patrzy w pszyszlosc.
"Wolnosc" traci swoj sens...a pedalstwo sie szezy bo jest "Tolerancja"- ktora juz ten sens stracila :( no coz... globalizacji i masonstwo ma skuteczne sposoby by osiagnac swoje cele.
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Może godzine policyjną od 22? :niepewny: bezpieczeństwo wzrośnie, przestępczośc spadnie...wszyscy będą zadowoleni :bag:
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Ja dziękuję za taką walkę z terroryzmem. Amerykanie mają swój system który podsłuchuje rozmowy telefoniczne i jeśli pojawi się słowo klucz rozmowa jest pod nadzorem. Jakoś nie pomaga to zbytnio w walce z terroryzmem.
 

Victoriia

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z mojego pokoiku ;)
wczoraj we wiadomościach mówili ze mają wprowadzic kontrole nad smsami i rozmowami, polega to na tym, ze przez 5 lat w bazie danych beda przechowwane wiadomosi jakie wysyłaliśmy innym osobom jej treść, i nagrane rozmowy, co wy o tym sądzicie, wg mnie to paranoja takie kontrolowanie społeczeństwa, co ich obchodzi to co ja mówie czy pisze do znajomych,szok

Nie wyobrazam sobie czegos takiego..To sa nasze prywatne sprawy co piszemy i do kogo!!
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Od dziś terroryści w Polsce przerzucą sie na gołębie :mruga:
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
na gołebie dobre dobre :D :D jezeli beda chcieli dokonac zamachu to i tak go dokonaja :p :p maja duzo sposobow na to :/
 

tOad

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Koniec ze swobodnym przeglądaniem stron. Oko Wielkiej Kaczki będzie teraz czuwać i wiedzieć gdzie zaglądam. :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Oko Wielkiej Kaczki
hehe :D no ale Taboretix spojz ze napiszesz np. do kolegi ze masz dosc naszego rzadu itp. i ze masz ochote ich pozabijac wszytskich i zaczna cie sledzic... :/ a wiadomo ze nie mowiles tego na powaznie...
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Debilizm kto taki mądry by to wznosic ? ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry