Kontrolowane Nasze Smsy I Rozmowy

Status
Zamknięty.

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
wczoraj we wiadomościach mówili ze mają wprowadzic kontrole nad smsami i rozmowami, polega to na tym, ze przez 5 lat w bazie danych beda przechowwane wiadomosi jakie wysyłaliśmy innym osobom jej treść, i nagrane rozmowy, co wy o tym sądzicie, wg mnie to paranoja takie kontrolowanie społeczeństwa, co ich obchodzi to co ja mówie czy pisze do znajomych,szok
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
:/ przegięcie już :/
co ich obchodzi o czym rozmawiamy?
boją się że planujemy zamach na Kaczora ? :/
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Przeciez to łamanie cudzej prywatności!
W jakim celu oni to wogóle robią?
bo jesli dla naszego bezpieczeństa to mogłabym sie z tym jako tako pogodzić.
Eh...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to masakra.. Tak nie może być.. a gdzie tu prawo do prywatności?? :/
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Totalna beznadzieja. Trzebaby dać tym ludziom jakies konkretne zajęcia, bo najwyraźniej strasznie sie nudza na tych swoich stołkach
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
Halo, mięsny?

To mi wygląda na przyszłe załamanie rynku telefonii komórkowej. Wielu ludzi zrezygnuje z tego typu usług.
 

ozi16boy

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Teraz wszyscy będziemy kontrolowani jak w PRL ludzie przez SB a jak powie ci mama przez telefon że będzie duszona kaczka na obiad to znaczy że szykujesz wraz z rodziną zamach na władze :p :D Też tego słuchałem i sobie pomyślałem że ci ludzie to chyba podstawówki nie ukończyli a do władzy doszli przez kasę albo znajomości
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
To jest nie zgodne z konstytucją której nasz prezydent ślubował bronić.

Ehm, szkoda słów, niech lepiej odrazu ogłoszą stan wojenny, po cholere robić takie małe kroczki?
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
A pomyslcie nad taka sytuacja:
- jest zamach terrorystyczny i ginie wielu ludzi, a dzieki takiej kontroli mozna by bylo tego uniknac! No i co wtedy ? Tez sie niezgadzacie ?

Nie zycze nikomu aby cos mu sie przytrafilo, ale takie kontrolowanie rozmow i sms-ow ma sluzyc bezpieczenstwu, chyba ot tak sobie nikomu nie chcialo by sie sprawdzac Waszych wiadomosi, bo kogo to obchodzi.

Zastanbowcie sie gleboko zanim czemus sie macie zprzeciwiac, bo to moze uratowac czyjes zycie.

o!
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
taboretix e tam nigdy sie o takie coś nie przejmowali to po co teraz, co ktos sobie dla jaj napisze ze cos zrobi i zaraz mu na chate wjadą i go wsadzą do więzienia to jest głopie moim zdaniem oczywiście nikt sie nie musi ze mna zgadzać, a na 100 jak beda teraz wiedziec ze cos takiego jest to juz ktos wysle smsa czy zadzwoni do znajomego ze robi zamach wątpie :D :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Taboretix, uważaj bo. Będą sprawdzali każdego kolesia który użyje słowa "bomba" w tekście? JA naprzykład kilka razy dziennie wieczorami używam słowa bomba jako określenie taniego wina, wysyłam tak kilka sms'ów i kilka razy dzwonie, wczoraj naprzykład zadzwoniłem do kumpeli z tekstem: wpadniemy z bombami na most; więc dziś siedziałbym już w więzieniu?:D
 

ozi16boy

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
a w jaki sposób to miałoby niby doprowadzić do tego że tego przypuśćmy zamachu (za który tez jest odpowiedzialna władza bo po jaki ciul sie wpieprzają w sprawy Iraku i USA (do których nie mam szacunku) bo ich władza tez jest cwana na ropę itp. ale co tu dużo pisać każdy ma swoje zdanie a mnie ciekawi jak oni by to sprawdzili ?? że niby ktoś w tak delikatnej sprawie jak planowanie zamachu będzie posługiwał sie smsami czy wogóle telefonem?? Od tego są specjalni ludzie przynajmniej moim zdaniem tak jest bo kto będzie kontrolował czyjąś rozmowę na ławce w parku? Może jeszcze to zaczną kontrolować po prostu paranoja jakaś :/
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
do przewidzenia, czyli witamy w kolejnym kroku programu braci Jacka i Placka do zrobienia kolejnej komuny i hermetycznego zamkniecia naszego juz zdewastowanego kraju od europy
GG!!!! dla wszystkich burakow i mniej wyksztalconych (czyt. mniej rozwinietych umyslowo) osob ktore wybraly tak wspanialych braci embrionow na rzadzenie polska
@Taboretix twoj podpis.....n/c nie chwalilbym sie tak ze glosowalem na PiS
 

Taboretix

Bondziorno. Mateista.
Dołączył
6 Listopad 2005
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
El Dorado
Berials:
Mysle ze duzo osob uzywa slow ktore moga byc kojazone z zamachami :p , a zamach na most z winem w reku to fajna sprawa :D , ale do tego typu zajec sa specjalnie szkoleni ludzie, i oni wiedza co maja robic i jak interpretowac tresci ktore kontroluja, w ameryce podobno bez wiedzy ludzi takie cos juz funkcjonowalo, i nic nikomu zlego sie niestalo a podobno w czyms pomoglo.
A tych ludzi naprawde beda malo obchodzily nasze sms-y milosne :p chociaz ja bym tam czytal ;)

LaggeR:
Nie mam sie czego wstydzic, jestem raczej dumny, tylko zaluje ze nie mieli takiej wiekszoci coby pozwalala im na samodzielne rzadzenie, bo jak narazie LPR i Samoobrona to przeszkadzaja ale i tak popieram calym sercem dzialania Pana Kaczynskiego :)
A Ty nazywaj ich jak chcesz , my ich poznamy po owocach pracy i wtdy mozna bedzie sadzic.
 

sterben

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
To raczej niewmożliwe ze względów technicznych:D Jeżeli wszystkie esemesy jednej osoby i rozmowy będą zajmowac jakieś dajmy 10gb na dysku, razy kilkanascie milionów to wątpie czy ktokolwiek stworzyłby tak gigantyczną baze danych, a gdzie jeszcze chłodzenie szczególnie w lato, konserwacja itd itd
Słowem paranoja :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry