Komputer

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Od wszystkiego się można uzależnić. I uwierz mi że 5h to mało. Ja spędzam dziennie tyle ile mogę h przy komputerze. Jeżeli mi padnie Internet mam nawet 2 alternatywne źródła z których korzystam. Niektórzy mogą napisać, że jestem nienormalny jednak chodzę do szkoły (w tym roku matura), dorabiam sobie, mam dziewczynę, jednak uzależniony od komputera i Internetu to jestem i sam się przyznaje bez bicia. Jednak i tak idę na Informatykę w zarządzaniu więc mi to lotto :p
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Ja niestety też jestem uzależniona od komputera. :/ Najgorsze jest to, ze w pracy też siedzę przy kompie i przez to bardzo popsuł mi się wzrok, oczy często bolą. :mruga:
Każdą wolną chwile spędzam przy komputerze. Na szczęście mam czas spotykać się z chłopakiem, mam czas na swoje hobby, różne przyjemności, wyjazdy, ale i tak ciągle myślę kiedy w końcu będę mogła spokojnie usiąść na necie.
 

Izabela_1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
128
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
nadmorskie miasteczko ;)
Mam problem.
Całymi dniami gapię się w ten monitor,od rana do wieczora,a z domu wychodzę tylko do szkoły.
Mam tego dosyć,chciałabym znaleźć sobie jakieś zajęcie,ale nie potrafię :(
Nie chcę marnować swojego życia na komputer,ale nie mam pojęcia co mogłabym w tym czasie robić.
Na znajomych nie mam co liczyć,mam tylko 2 przyjaciół,którzy mają dla mnie czas ledwo raz w tygodniu..
Nie chcę nawet myśleć jakie będę mieć problemy ze wzrokiem i kręgosłupem za jakieś 15 lat..;/
Inni to gdzieś wyjdą,zrobią coś..a ja tylko siedzę przed tym komputerem.
Gdybym tylko wiedziała co mam robić..
Chociaż z drugiej strony nie chcę się zmuszać do robienia czegoś,czego nie chcę..
Może ktoś poradzi co zrobić ?
 

darek324pl

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Mam problem.
Całymi dniami gapię się w ten monitor,od rana do wieczora,a z domu wychodzę tylko do szkoły.
Mam tego dosyć,chciałabym znaleźć sobie jakieś zajęcie,ale nie potrafię :(
Nie chcę marnować swojego życia na komputer,ale nie mam pojęcia co mogłabym w tym czasie robić.
Na znajomych nie mam co liczyć,mam tylko 2 przyjaciół,którzy mają dla mnie czas ledwo raz w tygodniu..
Nie chcę nawet myśleć jakie będę mieć problemy ze wzrokiem i kręgosłupem za jakieś 15 lat..;/
Inni to gdzieś wyjdą,zrobią coś..a ja tylko siedzę przed tym komputerem.
Gdybym tylko wiedziała co mam robić..
Chociaż z drugiej strony nie chcę się zmuszać do robienia czegoś,czego nie chcę..
Może ktoś poradzi co zrobić ?
Zamiast komputera może usiądź przy biurku i zacznij rysować, czytać książki, lub zapisz się na jakiś kurs tańca towarzyskiego z przyjaciółkami. Pozdrawiam.
 

Bond102

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam problem.
Całymi dniami gapię się w ten monitor,od rana do wieczora,a z domu wychodzę tylko do szkoły.
Mam tego dosyć,chciałabym znaleźć sobie jakieś zajęcie,ale nie potrafię :(
Nie chcę marnować swojego życia na komputer,ale nie mam pojęcia co mogłabym w tym czasie robić.
Na znajomych nie mam co liczyć,mam tylko 2 przyjaciół,którzy mają dla mnie czas ledwo raz w tygodniu..
Nie chcę nawet myśleć jakie będę mieć problemy ze wzrokiem i kręgosłupem za jakieś 15 lat..;/
Inni to gdzieś wyjdą,zrobią coś..a ja tylko siedzę przed tym komputerem.
Gdybym tylko wiedziała co mam robić..
Chociaż z drugiej strony nie chcę się zmuszać do robienia czegoś,czego nie chcę..
Może ktoś poradzi co zrobić ?
Proponuję żebyś znalazła sobie chłopaka, tylko takiego normalnego reszta sama się potoczy :)
a i przy okazji nie będziesz się nudziła :eek:k:
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Biorąc pod uwagę charakter mojej pracy przed komputerem spędzam praktycznie cały dzień z przerwami na jedzenie, sranie i dojazdy autobusem. Grubo ponad 12h, bo w pracy służbowo, a po pracy rekreacyjnie.
 
Do góry