Komputer

Piotre97k

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja na kompie siedze max 3 godz wole isc spotkac sie z przyjaciolmi niz siedziec po 8 godz przy kompie
 

Omen1991

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krain rozpusty
Stanowczo wolę iść na świeże powietrze niż siedzieć przed kompem ;)

Kiedyś gdy byłem młodszy siedziałem całymi dniami, teraz rano z 2 godziny i wieczorem :)

I bym zapomniał :p oczywiście tam mało spędzam czasu tylko w wakacje, w zimę sprawa wygląda inaczej :)
 
V

Voluke

Guest
Kiedyś na kompie siedziałem po 20h :D 4h snu i dalej się ciągło... xd ale teraz już jakieś 5-10h tylko :p
I tak uważam że jestem bardziej uzależniony od piłki, bo jak tylko koledzy mówią że jakiś mecz się szykuje to zaraz lece :skrzywiony:
 

Xnnad

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
To się zaczęło gdzieś pod koniec maja... Nie mogę przeżyć nawet dnia bez komputera... Dziennie przed kompem spędzam nawet 5 godzin. Kiedyś wystarczyła mi jedna, góra dwie. W maju i w czerwcu nie miałem już tak dużo do nauki w szkole, więc spędzałem dużo czasu przed kompem. Teraz są wakacje, więc non stop siedzę i gram!! Boję się roku szkolnego i nauki. Boję się, że przez to nie będę się uczył tylko grał!! Pomocy!! Jeszcze w zimę śmiałem się z mojego wujka, który cały czas siedzi przed kompem i gra w pasjansa, a teraz też gram i gram. Jak wyleczyć się z tego nałogu?
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Najlepiej pozbądź się modemu na jakiś czas , pewnego razu sam to przerabiałem , grałem cały czas w mmorpg , teraz siedzę z nudów . A tak z ciekawości w co grasz ?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Tak się pozbyć że wyjmij kabel (przerabiałem sam). Wyjdź na dwór idź w piłkę pokopać. Jakie jest twoje hobby po komputerach?
 

Xnnad

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Gram w simsy. Ta gra jest super xD Moje drugie hobby... a bo ja wiem... sport. Granie w nogę, koszykówka, coś w tym stylu. Kiedyś mówiłem mamie, żeby mi modem od netu schowała, trochę działało, ale na drugi dzień już chciałem :] Chyba pójdę gdzieś byle dalej od kompa, bo okulary będę nosił, a to najgorsza rzecz, jaka mogłaby mi się przytrafić :(
 

ludzikowa91

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk :)
Ja jak sama odlaczalam kabel to nie wytrzymywalam dlugo, bo wmawialam sobie, ze musze jeszcze czegos poszukac i znowu go podlaczalam...
Pozniej dalam mamie na kilka dni zeby wziela go do pracy (do tego zastrzeglam, ze ma go przyniesc dopiero za ''x'' dni i nie reagowac na moje prosby) i bylo po sprawie ;)
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
W simsy też zdarzało mi się kiedyś grać , ale trochę na innej zasadzie , budowałem dom , co moim zdaniem jedyna fajna sprawa w tej grze , tworzyłem rodzinę a później topiłem wszystkich bądź paliłem . Lepiej faktycznie zabrać się za sport , jakieś hobby byle by nie było związane z PC , później sam do tego dojdziesz i będziesz żałował że zbyt dużo poświęciłeś czasu na głupie gry i zamiast tego można było zrobić coś dla siebie , coś pożytecznego .
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
W simsy też zdarzało mi się kiedyś grać , ale trochę na innej zasadzie , budowałem dom , co moim zdaniem jedyna fajna sprawa w tej grze , tworzyłem rodzinę a później topiłem wszystkich bądź paliłem .

Hehe sadysta :lol:

@topic:
Skoro interesujesz się też sportem, to poświęć jemu czas. Możesz też faktycznie dać modem mamie i powiedzieć żeby ci go pod żadnym pozorem nie oddawała (choć w sumie wątpie, żeby podziałało :p) Wybierz się gdzieś w weekend na jakąś imprezę, poznasz ludzi itd. Przecież są wakacje, jest pięknie jedź gdzieś nad wodę, idź na basen jest tyle lepszych zajęć niż komputer.
 

Xnnad

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
No co?? Mi się ta gra podoba... Dobra jutro usiądę przed komp gdzieś na 1 godz. i to wszystko na dzień, porobię coś innego :D
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
grasz w simsy nosisz różową koszulę i przekładaną torbę przez ramię ? xD
 

Xnnad

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nie. Nie wiem dlaczego miałbym to robić. Off top się robi xD

Sorry za off top we własnym temacie :]
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Dziennie przed kompem spędzam nawet 5 godzin.
To wcale nie jest dużo. W sumie to po pierwszym poście myślałem, że problem z WoW, albo jakich innym mmorpg, a Ty z Simsami wyjechałeś :D Nie no faktycznie daj sobie spokój z kompem...
 

Xnnad

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ok dopiero co usiadłem kompa godzinka i idę na dwór biegać z kuzynem, akurat gorąco nie jest :] Przecież nie chodzi tylko o simsy, ogólnie o komputer. A simsy to nie gra dla dziewczyn wystarczy wejść na jakieś forum o ts3 i co? Grają w nią chłopcy i dziewczęta.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
http://www.youtube.com/watch?v=wPF0STSlkOc&feature=response_watch czy to też waszym zdaniem jest uzależnienie? a ogólnie czy można uzaleznić się też od tv czy tylko od komputera?
 
Do góry