Komitet Obrony Demokracji

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 447
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jest sztucznie wykreowany przez media a szczególnie Gazetę Wyborczą i Newsweeka Polska . Straciły pieniądze . Udowodnił to protestując przeciwko zmianą TVP które według nich jest antydemokratyczna . Mają do tego prawo by zmienić władze TVP a ich szef pracowników . Rząd decyduje o wyborze władz tej telewizji. Osoba która stworzyła ten temat dała się nabrać na to. Możliwe też że dostaje na to pieniądze . Nie wyjaśnia na czym polega zagrożenie Demokracji ?. Dostaje zgodę na marsz . Nie mają problemów by dojechać bo nie spotyka ich nielegalne filmowanie a później przeszukanie . Nie pojawiają nagle zamaskowane osoby które ich atakują . Zamaskowane osoby atakują Białe Kaski a oni ich ignorują . Przed tym atakiem blokują ich marsz bo czekają na atak prowokatorów . Wtedy biją i gazują . Nie wysyłają prowokatorów by atakowali ich marsz a gdy wybuchną zamieszki to wysyłają Białe Kaski. Po marszy nie organizują łapanek i polowań na wracających ludzi . Nie wpadają do ich autobusów a tam następuje bicie i gazowanie. Gdyby naprawdę mieli rację to powinni spotykać ich te rzeczy a nie spotykają ich te rzeczy.
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
MacaN napisał:
Ale co on takiego zrobił? No weź napisz, co takiego zrobił? Wymienił tylko ludzi w mediach ( tak samo jak Platforma ) i zrobił zamach na Trybunał ( tak samo jak Platforma ). Co takiego zrobił ten rząd, że Platforma byłaby lepsza? Ja dodam więcej - MON kupi za ponad 1 mld system OPL zrobiony w POLSCE. Wielki plus. Ukrócili szmacenie żołnierzy kontraktowych. Drugi wielki plus. Nie wprowadzili obietnic wyborczych - minus, ale patrząc na te socjalistyczne pomysły, to bardzie mnie to cieszy.
Nie wierzę, ze zadajesz to pytanie. Jak to co zrobił? Mam jeszcze raz wypisać wszystko o czym piszą tu niektórzy ludzie na forum? Pytasz co ten rząd zrobił?

- Prezydent ułaskawia kolegów z partii - którzy notabene nie maja wyroku sadowego - pokaż mi kiedy PBK ułaskawiał kolegów z partii? Gdyby cos takiego zrobił, PiSlamiści darliby gardła o zdradach i korupcji do samego rana. W przypadku Dudy, nagle jest to ok.
- Sędziowie trybunału za PO byli wybierani zgodnie z prawem, PiS swoje działania w kwestii TK czynił niezgodnie z prawem.
- Za rządów PO najbogatsze kraje Europy uzgadniały z naszą Panią Premier Kopacz a wcześniej Donaldem Tuskiem wiele ważnych kwestii takich jak proces przeciwko Gazprom, polityka Ukraińska, czy budżet UE. Dzis za rzadów PiS nie tylko bogate kraje Europy z Polską nic nie uzgadniają to jeszcze przepytują nas z kwestii standardów demokracji i grożą sankcjami (wstyd i hańba!) PiS rzucił Polskę na kolana
- Media - Nie pamiętam, aby PO dokonywało masowych zwolnień w państwowej TVP i obsadzało swoimi ludźmi! TVP to nie prywatna telewizja PiS tylko wszystkich Polaków! Ja sobie nie życzę, aby za moje podatki jakiś oszołom wyrzucał z TVP kampanię promującą segregowanie śmieci bo dopatrzył się tam ideologi gender. Ja sobie nie życzę, aby zwalniano dziennikarzy tyko dlatego, że sa krytyczni wobedz władzy. PO nigdy tak nie robiła. TVP swobodnie krytkowała ówczesny rząd jeśli mu cos nie wyszło. Robił zreszta tak samo prywatyn TVN jak i Polsat. To się nazywa demokracja. Dzisiaj mamy PRL!
- nie rozumiem dlaczego rząd nie chroni frankowiczów! Za PO frank był o wiele tańszy niz za PiS i raty ludzie mieli niższe
- Dlaczego PiS pozwolił odejść prezesowi PZU panu Klesykowi, jednemu z najlepszych Prezesów spółek panstwowych? Za PO PZU miało rekordowe zyski i świetna kondycję, dziś akcje PZU lecą na łeb i szyję.
- Ustawa antyterrorystyczna pozwoli podsłuchiwać i kontrolować każdego. Piszesz, że PO robiła to samo tyle, ze nielegalnie? Skoro masz taka wiedzę to zgłoś to prokuratury, ona teraz chętnie sie tym zajmie. Ja takiej wiedzy nie mam. PiS buduje panstwo totalitarne i przejmuje władzę nad mediami i obywatelami. PO nie podsłuchiwała obywateli przez półtora roku bez zezwolenia sądu.

Cieszysz się że nie spełnia obioetnic bo sa socjalistyczne? To po co ludzie na nich głosowali skoro maja teraz tych obietnic nie spełniać? To o co była ta opętana histeria, marsze, wiece, oskarżenia, awantury, poszukiwania zdrajców, żydów jeżdżenie za politykami aby ich wyzwać i dopiec. Po co domagano sie międzynarodowego śledztwa smoleńskiego skoro teraz PiS sie z tego wycofał? Po co było darcie się, że PO podniosła VAT o 1% skoro teraz PiS stwierdził, ze go nie obniży i jest ok. Po co były awantury o reforme emerytalna skoro juz PiS głosi, ze Państwa na to nie stać? Po co krzyczano, że wybory były sfałszowane skoro nikt nigdy nie przedstawił na to dowodów a dziś PiSowcy milczą w tym temacie. Po co darli się o kolesiostwo podczas gdy sam Prezydent ułaskawia kolegów z partii? Po co darli się, ze media sa w obcych rekach i okropnie o nich piszą, skoro teraz ordynarnie zamykaja usta wszystkim, którzy krytykuja rzad? Po co, skoro wszystko o co oni krytykowali i oskarżali PO robia sami tyle, że potrójna siłą.

Nie porównuj PO z PiS bo ta różne światy. PiS nie jestem żadną partią. To zbieranina zakompleksionych oszołomów, bezradnych nieudaczników, którzy nic nie potrafią zrobić, ani załatwić dla Polski. Na razie Polska i Polacy znacznie stracili na rządach PiS przede wszystkim wizerunkowo i stabilizacyjnie. A wizerunek i stabilizacja to podstawowy argument dla inwestorów i krajowych firm generujących miejsca pracy. Kto zainwestuje w kraju, w którym rząd składa się z paranoików? A inwestycje to miejsca pracy i rozwój. Dlaczego ten rząd nic nie mówi o rozwoju? nadal nie wiemy jakie są plany budowy autostrad, dworców, rozwoju kolei, służby zdrowia czy nauki. Tych tematów w ogóle nie ma! Tylko awantury z UE, kolesiostwo oraz władza. Za rządów PO były dobre relacje z UE co skutkowało np. wysokim budzetem dla nas (np. Francuzi byli tym wtedy zbulwersowani, ze Tusk tyle wynegocjował, głównie dzięki dobrym relacjom z Merkel), było kolesiostwo ale myśle, że nie aż takie jak teraz w PiS oraz co najważniejsze rozwój i inwestycje.
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
AaronH napisał:
- Media - Nie pamiętam, aby PO dokonywało masowych zwolnień w państwowej TVP i obsadzało swoimi ludźmi!
1:23:18 Czyżby Legutko kłamał w PE? :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=xvAslY45sQE
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
mesajah napisał:
AaronH, dnia 23 Sty 2016 - 19:55, napisał: - Media - Nie pamiętam, aby PO dokonywało masowych zwolnień w państwowej TVP i obsadzało swoimi ludźmi! 1:23:18 Czyżby Legutko kłamał w PE?
Który konkretnie fragment masz na myśli?

P.S. Poszukałem specjalnie przemówienia pana Legutko i na jakimś oszołomiarskim serwisie "Niezalezna.pl" znalazłem film z jego przemówieniem z dodanym tytułem: "Legutko masakruje Merkel". Powiedz mi dlaczego nigdy nie piszecie, że udało Wam sie kogoś przekonać, albo nie używacie stwierdzeń "w moim przekonaniu" lub "wydaje mi się". Ciągle pompatyczne i wzniosłe wyciągnięte z propagandy Putinowskiej albo stron Panstwa Islamskiego sekciarskie wyrażenia. Gdybym nawet popierał taki PiS z takimi tandetnymi hasełkami czułbym się jak idiota i troglodyta.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH napisał:
- Prezydent ułaskawia kolegów z partii - którzy notabene nie maja wyroku sadowego - pokaż mi kiedy PBK ułaskawiał kolegów z partii? Gdyby cos takiego zrobił, PiSlamiści darliby gardła o zdradach i korupcji do samego rana. W przypadku Dudy, nagle jest to ok.
Komorowskiemu nikt kolegów z partii nie zamykał - byli kryci doskonale.
Więzienie dla Kamińskiego za "przekroczenie uprawnień" gdzie Sąd wydał wyrok pomijając wniosek Prokuratora jest skandalem na skale światową.
Nie słyszałem, żeby kogokolwiek z CIA, FBI czy innych służb wsadzali do więzienia za przekroczenie uprawnień a tym bardziej osoby na szczycie władzy służb.
Ten wyrok był czysto polityczny i pokazuje, że w Polsce można dostać 3 lata w zawieszeniu za brutalny gwałt...a 3 lat bezwarunkowej odsiadki za przekroczenie uprawnień w imię walki z przestępcami.
Dobrze Duda zrobił, że ułaskawił go przed wyrokiem prawomocnym bo przecież odbiłoby to się echem na cały świat.
Totalna kompromitacja...to tak jakby wsadzić do więzienia szefa FBI bo przekroczył uprawnienia w ściganiu przestępcy. W USA ludzie by wyszli na ulicę...a nie głupio się przyglądali jak nigdy niekaranego człowieka wsadza się od razu do paki jak zwykłego przestępce. Na szczęście Rządy PO już za nami.



AaronH napisał:
- Sędziowie trybunału za PO byli wybierani zgodnie z prawem, PiS swoje działania w kwestii TK czynił niezgodnie z prawem.
Bo prawo pozwala na polityczną dyktaturę w Trybunale Konstytucyjnym.
Nie zmienia to faktu, że TK był polityczną maszynką Rządu PO. 14/15 Sędziów powołało PO.
Dziś Beata Szydło chce stworzyć równowagę i mieć 7 sędziów z PiS a 8 dać w ręce opozycji wedle uczciwego podziału.
Zachować zdrowy rozsądek w TK...a że zrobili to niezgodnie z konstytucją (bo inaczej się nie dało) to tacy jak Ty idą maszerować w marszach KOD.



AaronH napisał:
- Za rządów PO najbogatsze kraje Europy uzgadniały z naszą Panią Premier Kopacz a wcześniej Donaldem Tuskiem wiele ważnych kwestii takich jak proces przeciwko Gazprom, polityka Ukraińska, czy budżet UE.
Tak tak...tak jak uzgodniono z Ewą kopacz budowę rurociągów Nordstream I oraz II.
Zarówno w 2011 Polska została kompletnie zignorowana gdy budowano pierwszą nitkę...jak i teraz. Czysta kpina - strategiczne działanie na niekorzyść Polski odbywa się z pominięciem naszego kraju.



AaronH napisał:
- Media - Nie pamiętam, aby PO dokonywało masowych zwolnień w państwowej TVP i obsadzało swoimi ludźmi!
Media były od lat zawłaszczone przez ludzi powiązanych z PO i SLD.
Mam Ci przypomnieć jak odwołano program Jana Pospieszalskiego w czasie kampanii wyborczej?
Chcesz zestawienie ile czasu antenowego mieli w TVP ludzie z PO a ile opozycja?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Ludziom z KOD przecież chodzi nie o demokrację tylko o to, żeby obalić Rząd w Polsce.
Chcą protestami doprowadzić do destabilizacji w kraju, sankcjami do kryzysu ekonomicznego, skargami do ograniczeń praw Polski w UE.
 
S

Spamerski

Guest
Pierwsze efekty inwigilacji przez PiS! Mamy nagraną reakcję Jarosława Kaczyńskiego, kiedy przeczytał posty AaronHa i Sa Mary:

https://www.youtube.com/watch?v=0-PaxwTHBO8
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
Komorowskiemu nikt kolegów z partii nie zamykał - byli kryci doskonale. Więzienie dla Kamińskiego za "przekroczenie uprawnień" gdzie Sąd wydał wyrok pomijając wniosek Prokuratora jest skandalem na skale światową.
Jakoś świat nie zauważył tego "skandalu" z Kamińskim za to działania Prezydenta Dudy i podpisywane przez niego po nocach ustawy owszem.

P.S najśmieszniejsze jest to, ze Kamiński jeszcze nie był skazany. Duda ułaskawił kogoś, kto nie jest skazany prawomocnym wyrokiem.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
AaronH napisał:
Jakoś świat nie zauważył tego "skandalu" z Kamińskim
Bo poprzednia władza sprzyjała zagranicznym politykom i robiła to co chcieli. Teraz tak nie jest, więc zaczynają wymyślać, że w Polsce dzieją się cuda.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
Nie słyszałem, żeby kogokolwiek z CIA, FBI czy innych służb wsadzali do więzienia za przekroczenie uprawnień a tym bardziej osoby na szczycie władzy służb. Ten wyrok był czysto polityczny i pokazuje, że w Polsce można dostać 3 lata w zawieszeniu za brutalny gwałt...a 3 lat bezwarunkowej odsiadki za przekroczenie uprawnień w imię walki z przestępcami.
Za przekraczane uprawnień idzie się do więzienia i nie porównuj proszę działań Pana Kamińskiego do FBI bo to trochę nie ten poziom. Poza tym FBI też miało swojego nawiedzonego oszołoma Edgara Hoovera. Jak maniak podsłuchiwał wszystkich i na każdego zbierał haki. Zmarło mu się i dopiero po śmierci przeprowadzono reformy naprawcze.

Dlaczego uważasz, że ludzie PiS mogą przekraczać uprawnienia? Przecież miało być podobno uczciwie!



danielr9 napisał:
Media były od lat zawłaszczone przez ludzi powiązanych z PO i SLD.
Ale prosiłem o podanie, kiedy PO masowo zwalniało ludzi z TVP i Polskiego Radia za zadawanie niewłaściwych pytań politykom PO? Kiedy robiono takie czystki na taka skalę?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
AaronH napisał:
Dlaczego uważasz, że ludzie PiS mogą przekraczać uprawnienia?
Akurat w sprawie Kamińskiego, to poprzedni rząd przekroczył uprawnienia, co świetnie pokazał ten cały "proces" Kamińskiego.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Isen1822 napisał:
Jakoś świat nie zauważył tego "skandalu" z Kamińskim
Bo poprzednia władza sprzyjała zagranicznym politykom i robiła to co chcieli. Teraz tak nie jest, więc zaczynają wymyślać, że w Polsce dzieją się cuda.
Sugerujesz, że to cały świat się myli a Kaczyński ma rację?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
AaronH napisał:
Sugerujesz, że to cały świat się myli a Kaczyński ma rację?
Ojoj, jaki tam zaraz świat? Świat to jest duży, a problem to mają Niemcy i Francuzi, którzy uznali, że ich interesy są zagrożone w tym kraju.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Isen1822 napisał:
Dlaczego uważasz, że ludzie PiS mogą przekraczać uprawnienia?
Akurat w sprawie Kamińskiego, to poprzedni rząd przekroczył uprawnienia, co świetnie pokazał ten cały "proces" Kamińskiego.
Hmm, ok. to w takim razie dlaczego Duda nie poczekał by przedstawione w sądzie dowody zostały obalone? Czegoś sie bał?
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
AaronH napisał:
Hmm, ok. to w takim razie dlaczego Duda nie poczekał by przedstawione w sądzie dowody zostały obalone? Czegoś sie bał?
Ja myślę, że spodziewał się, że ten proces mógłby trwać latami. Uznano, że Kamiński to odpowiedni człowiek do pokierowania służbami i go uniewinniono.
 
Do góry