Komentarze wyborcze

ZegarTyka

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2015
Posty
6
Punkty reakcji
1
Wszystko to czcze dywagacje. Tak na prawdę nikt nie wie jak będzie, a przekonywanie się nawzajem i tak nic nie da. No ale. Upuście emocjom. Mnie tylko szkoda Razem. Są jak takie dzieciaczki urocze, które nie dostały upragnionej zabawki, która to mogła doprowadzić do ogólnego rozwoju i w efekcie czegoś dobrego.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
MacaN napisał:
PO tez nie zrealizowało co do jednego obietnic, nie przeginaj pały.
Nie przeginam. Oczywiście, że nie zrealizowało wszystkiego i za to zwolennicy PiS zmieszali PO z błotem, zdeptali, Premiera Tuska wyzywali od Matołów, Zdrajców, złodziei, Prezydenta Komorowskiego od nieroba i Komoruskiego, organizowali marsze, protesty i krzyczeli, ze Polska rządzą Żydzi.

Więc teraz cały ten Duda, Kaczyński i jego cyrk niech nie ważą się nie spełnić jakiejś obietnicy!!!!



ZegarTyka napisał:
Wszystko to czcze dywagacje. Tak na prawdę nikt nie wie jak będzie, a przekonywanie się nawzajem i tak nic nie da. No ale. Upuście emocjom. Mnie tylko szkoda Razem. Są jak takie dzieciaczki urocze, które nie dostały upragnionej zabawki, która to mogła doprowadzić do ogólnego rozwoju i w efekcie czegoś dobrego.
Z tym, że nikt nie wie jak będzie to niestety mamy zbyt dużo danych i zbyt dużo faktów aby nie wiedzieć jak będzie. Wybraliśmy właśnie rząd, dowodzony przez człowieka, który ordynarnie i bez skrupułów notorycznie kłamie.

A w kwestii partii "Razem" to cóż... totalni socjaliści i lewicowcy, ich pomysły są rodem z rewolucji bolszewickiej. Cóż to kwestia kto ma jakie poglądy? Muszę za to przyznać, że cały ten Zandberg jest świetnym mówcą i ma charyzmę. No, ale te cechy miał również Che Guevara i Fidzio Castro.
 
M

MacaN

Guest
AaronH napisał:
A w kwestii partii "Razem" to cóż... totalni socjaliści i lewicowcy, ich pomysły są rodem z rewolucji bolszewickiej. Cóż to kwestia kto ma jakie poglądy? Muszę za to przyznać, że cały ten Zandberg jest świetnym mówcą i ma charyzmę. No, ale te cechy miał również Che Guevara i Fidzio Castro.
I przez to będzie się liczył w przyszłości na arenie politycznej.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH ja głosowałem na Korwina jestem prawicowym liberałem. Z dwóch partii socjalistycznych PO czy PiS wybieram PiS ze względu na to ze prezentują właśnie narodowy charakter. Największe gospodarki świata są Budowane na patriotyzmie a tego PO za grosz nie posiada. W dodatku są to ludzie absolutnie niekopetentni do sprawowania poważnych urzędów. Mieliśmy prezydenta niskich lotów. Sam przyznasz ze Duda jest człowiekiem z klasą. Zresztą jak można być prezydentem czy premierem kraju bez znajomości angielskiego. Przecież to wstyd i chanba a zarówno Kopacz jak i Komorowski to były językowe dna. Żal.PL
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
ZegarTyka napisał:
Mnie tylko szkoda Razem. Są jak takie dzieciaczki urocze, które nie dostały upragnionej zabawki, która to mogła doprowadzić do ogólnego rozwoju i w efekcie czegoś dobrego.
Mnie ich nie szkoda, bo sprawiali wrażenie jakby byli równie głupi, jak dzieciaczki do których ich przyrównałeś. Partia filozofów i pseudoaktywistów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, iż rozwój jest odwrotnie proporcjonalny do rozdawnictwa (no, chyba, że nie chcą w to wierzyć).


AaronH napisał:
Muszę za to przyznać, że cały ten Zandberg jest świetnym mówcą i ma charyzmę.
AaronH, proszę Cię, jaką charyzmę. Gdy pierwszy raz usłyszałem, jak ktoś go nazywa dobrym mówcą, stwierdził, iż dobrze wypadł na debacie, to mało z krzesła nie spadłem. Irytująca mowa ciała, jednostajny gest, sztuczna mimika i ton głosu, wyuczone komunały. Brak naturalności. To nie był dobry mówca. Był przeciętnie przygotowany do debaty.


MacaN napisał:
I przez to będzie się liczył w przyszłości na arenie politycznej.
Na polskiej scenie politycznej praktycznie liczą się same miernoty.



danielr9 napisał:
Z dwóch partii socjalistycznych PO czy PiS wybieram PiS ze względu na to ze prezentują właśnie narodowy charakter.
Dobrze wiemy, że to te same twory. Gdy światła gasną, a reflektory stygną, wyciągają wódeczkę i chleją przez łokieć.


danielr9 napisał:
Największe gospodarki świata są Budowane na patriotyzmie a tego PO za grosz nie posiada.
PiS tak dobrze udaje patriotyzm, jak Ronaldo faule. Patriotyzm to coś innego, niż ksenofobiczne ciągoty i mentalne zacofanie.

PiS aferami kipiał, niczym jego siostra Platforma. Po wygranej Kaczyńskiego nie spodziewam się wielkim zmian, a już na pewno nie na lepsze. Ta sama gospodarcza bylejakość, droga w kierunku kosmetycznie widocznej i skrzętnie ukrywanej stagnacji. Za to pod względem społeczno-ideologicznym może być zabawnie, niczym 10 lat temu.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Crow0 napisał:
Patriotyzm to coś innego, niż ksenofobiczne ciągoty i mentalne zacofanie.
niestety wciąż nie w Polsce - jeżeli nie jesteś katolikiem (tzn. nie uznajesz siebie za katolika, niekoniecznie mając cokolwiek wspólnego z katolickimi wartościami), nie jesteś konserwatystą obyczajowym i nie boisz się panicznie wszystkiego co jest z zewnątrz i "obce", tłumacząc to jakąś tam obroną "wartości" (zakaz pedałowania, imigranci=choroby, Unia zła ale dajcie Ojro - fantastyczne "wartości" ; d ), wtedy nie jesteś prawdziwym polskim patriotą. Choć w takich kategoriach może lepiej nim nie być.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Nie wiem skąd u Was tak wypaczona definicja polskiego patriotyzmu. Wiecie co by się stało gdyby Niemcy sprzedali VW Polsce? Wybuchł by ogólnokrajowy strajk a Merkel wyniesliby na widlach z Bundestagu. A w Polsce co? Lasy państwowe chcą sprzedać Niemcom to protestuje 200 osób a Telewizja pokazuje ich jako idiotów z jakimiś karteczkami. O tym mówię. Nikt w Polsce nie szanuje naszych wartości i dorobku naszych przodków. Każdy ma to w dupie a jak problem to uciekają na zmywak do Anglii. Taka polska mentalność. Przez to nie było nas 120 lat na mapie świata mimo że kilkanaście lat wcześniej byliśmy mocarstwem w Europie.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
danielr9 napisał:
Nie wiem skąd u Was tak wypaczona definicja polskiego patriotyzmu.
Na razie nie znasz mojej definicji patriotyzmu.



danielr9 napisał:
Nikt w Polsce nie szanuje naszych wartości i dorobku naszych przodków.
Ja szanuję nasz dorobek i historię. Tylko widzisz, widzę pewne sprawy nieco inaczej. Mimo, że nie podoba mi się muzułmańska brać, szukająca unijnych zasiłków, nie stoję na marszach z banerami mówiącymi, jakimi to oni nie są amatorami kozich wdzięków. Nie nazywam nikogo brudasem. A nie mów mi, że takie rzeczy nie mają miejsca. Widziałem takie rzeczy na marszu w Katowicach. takie zachowania są szkodliwe i rzutują na konserwatystów i gospodarczych liberałów. Przez takie bezmyślne peany, slogany TVN ma później co montować. Wystarczy odpowiednio wykadrować obraz i puścić dźwięk.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Ja pokazałem czym jest patriotyzm. To czynny i aktywny udział we wszelkich decyzjach niekorzystnie odbijajacych się na polskiej racji stanu, na kulturze, na gospodarce i polskiej myśli technologicznej. Władza musi być patriotyczna 100 razy bardziej niż Ty czy ja. O to chodzi właśnie. ..Donald Tusk tak bardzo kochał Polskę ze wolał etat w Brukseli nóż pomoc PO w walce o dobro kraju. Skoro PO mianuje się takim strażnikiem polskiego interesu i nazywają PIS złem które szkodzi Polsce to dlaczego ten "patriota" nie interweniował? Ja bym postąpił inaczej...I to najlepszy dowód na to ze mam w sobie więcej patriotyzmu niż Donald Tusk.

Nie możesz mówić o transparentach. Ludzie mają prawo do własnych opinii i nie jest to opinia narodu tylko promila...a że media manipulują to ja doskonale wiem.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
danielr9 napisał:
Nie możesz mówić o transparentach. Ludzie mają prawo do własnych opinii i nie jest to opinia narodu tylko promila...a że media manipulują to ja doskonale wiem.
Mylisz się. Mogę mówić o transparentach, gdyż takie osoby swoimi czynami działają na niekorzyść Polski i ludzi, którzy chcą ją naprawiać. Szkodzą wizerunkowo swoim kolegom z młodzieżówek, partii, stowarzyszeń.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Crow0 napisał:
Nie wiem skąd u Was tak wypaczona definicja polskiego patriotyzmu.
Na razie nie znasz mojej definicji patriotyzmu.



danielr9 napisał:
Nikt w Polsce nie szanuje naszych wartości i dorobku naszych przodków.
...A nie mów mi, że takie rzeczy nie mają miejsca. Widziałem takie rzeczy na marszu w Katowicach. takie zachowania są szkodliwe i rzutują na konserwatystów i gospodarczych liberałów. ...
Więc może takie Rzeczy są robione przez prowokatorów wypuszczanych przez TVN...
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
sir Francis Drake napisał:
Więc może takie Rzeczy są robione przez prowokatorów wypuszczanych przez TVN...
Naprawdę? Zawsze i wszędzie? Znam ludzi z tego środowiska, bo i je w pewnych aspektach je wspieram poglądowo. Niektórzy to wartościowi ludzie, z własnymi poglądami, inni to niestety mniej lotni kopiści mniej lub bardziej wpienieni, ograniczeni, którzy nie stronią od niepotrzebnych słów i gestów. Tak jest w każdej większej grupie ludzi.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Ale w 40 milionowym kraju ma prawo istnieć 1000 ludzi, którzy zjadą się w jedno miejsce by skandować swoje radykalne poglądy, których Ty akurat nie podzielasz.
Żyjesz w wolnym kraju, masz z tego tytułu korzyści jak i skutki negatywne. Rolą mediów jest po prostu przedstawiać prawdę a tego media nie czynią i tu leży problem.
W Krakowie, klub piłkarski Cracovia a w zasadzie jego kibice są nazywani "Żydami". Bierze się to z tego, że kiedyś przed wojną grało tam wielu Żydów i był w rękach Żydów.
Na murach miasta możesz przeczytać pisane spayem przez 14 latków napisy "Je**ć Żydów".
Myślisz, że tym 14 latkom chodzi o obywateli Izraela? Nie....absolutnie nie.
Ale u bodajże Tomasza Lisa w programie podawano ten przykład jako dowód na antysemityzm w Polsce.
To jest skandal bo jak ma ten przekaz odczytać obywatel Izraela?
Czyja wina takiego przekazu o Polsce i Polakach? Za kogo się chcesz wstydzić w tej sytuacji za media czy za tego 14 latka?
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Danielu, to, że Tomasz Lis nie zna choćby Jude Gangu, historii krakowskich klubów (bądź też zna ją i naciąga) to nie wytłumaczenie gówniarskiego zachowania wielu strajkujących w całym kraju. Widzisz, ja w wielu kwestiach podzielam ich poglądy, ale w nieco inny sposób. Jeśli coś się w tym kraju ma zmienić, a antysystemowcy mają objąć władzę, trzeba przeciwnikom pokroju redaktora Lisa dostarczać jak najmniej argumentów. W merytorycznej dyskusji taki chytrus nie ma szans, więc zawsze będzie się czepiał aspektów takich jak marsze właśnie.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Dlatego nie należy rozmawiać o patologiach w kontekście decyzyjnosci Państwa. Jak jadę do Niemiec i widzę protestujących antyglobalistow nie utożsamiam tego z całością narodu niemieckiego i ich polityka. Po prostu w demokracji każdy ma prawo do protestowania
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Owszem, ale obaj wiemy, że demokracja to się sprawdza co najwyżej w jednym kraju (Szwajcaria). Dla reszty "demokratycznych" krajów ustrój ten jest jedynie ładnie wyglądającym parawanem, zasłaniającym brzydki obraz rzeczywistości.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Crow0 napisał:
Mnie tylko szkoda Razem. Są jak takie dzieciaczki urocze, które nie dostały upragnionej zabawki, która to mogła doprowadzić do ogólnego rozwoju i w efekcie czegoś dobrego.
Mnie ich nie szkoda, bo sprawiali wrażenie jakby byli równie głupi, jak dzieciaczki do których ich przyrównałeś. Partia filozofów i pseudoaktywistów, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, iż rozwój jest odwrotnie proporcjonalny do rozdawnictwa (no, chyba, że nie chcą w to wierzyć).


AaronH napisał:
Muszę za to przyznać, że cały ten Zandberg jest świetnym mówcą i ma charyzmę.
AaronH, proszę Cię, jaką charyzmę. Gdy pierwszy raz usłyszałem, jak ktoś go nazywa dobrym mówcą, stwierdził, iż dobrze wypadł na debacie, to mało z krzesła nie spadłem. Irytująca mowa ciała, jednostajny gest, sztuczna mimika i ton głosu, wyuczone komunały. Brak naturalności. To nie był dobry mówca. Był przeciętnie przygotowany do debaty.


MacaN napisał:
I przez to będzie się liczył w przyszłości na arenie politycznej.
Na polskiej scenie politycznej praktycznie liczą się same miernoty.



danielr9 napisał:
Z dwóch partii socjalistycznych PO czy PiS wybieram PiS ze względu na to ze prezentują właśnie narodowy charakter.
Dobrze wiemy, że to te same twory. Gdy światła gasną, a reflektory stygną, wyciągają wódeczkę i chleją przez łokieć.


danielr9 napisał:
Największe gospodarki świata są Budowane na patriotyzmie a tego PO za grosz nie posiada.

PiS tak dobrze udaje patriotyzm, jak Ronaldo faule. Patriotyzm to coś innego, niż ksenofobiczne ciągoty i mentalne zacofanie.

PiS aferami kipiał, niczym jego siostra Platforma. Po wygranej Kaczyńskiego nie spodziewam się wielkim zmian, a już na pewno nie na lepsze. Ta sama gospodarcza bylejakość, droga w kierunku kosmetycznie widocznej i skrzętnie ukrywanej stagnacji. Za to pod względem społeczno-ideologicznym może być zabawnie, niczym 10 lat temu.
Za rządów PIS nie było żadnych afer. Sami pozbywali się patologii .
Aresztowali własnego ministra sportu za korupcje .

Pozbyli się Madryckiej Trójki którzy oszukali własną partię i okradli
państwo. Nie byli cynikami jak PO i PSL którzy tolerują patologie np Po
Aferze Wprost wiele osób powinno wylecieć rządu a wyleciało przed
wyborami .

Minister Nowak nie wpisał drogiego zegarka i przez długi czas ignorowano
tą sprawę .

Afera hazardowa zamiast ją wyjaśnić przez sąd to zrobiono komisje
która ukryła to wydarzenie i zrobiono ustawę która zlikwidowała
branże i zabrali nielegalnie automaty i przez to odszkodowania zapłaci
państwo bo wiele firm zbankrutowało przez to. Zabrania organizowania gier
karcianych a szczególnie turniejów pokerowych i wpadnie do nich policja.

Zapłacą grzywnę za ten turniej. Zabrania organizowania loterii
charytatywnych .

Koncert Madonny zmarnowano ponad 6 milionów a pieniądze te miały iść
na promowanie siatkówki bo zostały po Euro 2012 .

Euro 2012 stadiony najdroższe w całej Europie i do dzisiaj istnieje
spółka która miała zajmować się organizowaniem zawodów a osoby
które tam są zarabiają poważne pieniądze .Za PO i PSL okradziono
emerytów bo pieniądze z OFE powinny wrócić do ludzi jak proponował
PIS. Powinni wysłać list gończy lub aresztować osoby które poparły
kradzież tych pieniędzy i dotyczy to Tuska i Rostowskiego .

Wcześniej okradli OFE przed likwidacją .

PO i PSL zwiększali podatki i nie poparli zwiększenia kwoty wolnej od
podatku . PIS zmniejszał podatki i poparł zwiększenie kwoty wolnej od
podatku. Można przekazać bliskiej rodzinie majątek bez podatku.
Większość osób nie ma majątku i przekazuje rodzinie mieszkanie a
dawniej musieli płacić podatek.
PIS swoim mediom i dziennikarz nie dawał specjalnych praw i nie dotował
finansowo. PO dał za darmo TVN stadion Legii . Tomasz Lis kierował Wprost
ale powodu niskiego poziomu spadek sprzedaży i tą gazetę uratowały
ogłoszenia od spółek które kontroluje państwo. Kieruję Newsweekiem
Polska i ogłoszenia od rządu , spółek które kontroluje państwo plus agitacja
wielbiąca UE ratują sprzedaż.OD TVP ma wspaniałe pieniądze i dodatkowo
jego firma dostaje dodatkowe pieniądze za przygotowanie programu .
Normalnie powinna się tym zajmować TVP a nie płacić mu dodatkowe
pieniądze . Gazeta Wyborcza sądy szykanują wrogów Michnika a sam może
znieważać innych . Jawnie za publiczne pieniądze znieważa
Chrześcijaństwo np Lwów modelki pozują na cmentarzu Chrześcijańskim i
jest to normalne i wolność artystyczna . To samo na cmentarzu
Żydowskim zbrodnia i znieważa zmarłych. Krytyka Polityczna dostaje
publiczne publiczne pieniądze a promują komunizm i zajmuje się
terroryzmem np Ich siedzibie ukryli się Niemcy którzy chcieli pokazać
tolerancję i była tam przygotowana broń dla nich. Za to powinni dostać
zakaz działania . Do sejmu dostał się Ruch Narodowy i Partia Gowina.
Najlepszą wiadomością jest wejście do sejmu Ruch Narodowe i Partii Gowina . Obie partie chcą prowadzić reformy wolnorynkowe.
Gowin uwolnił wiele zawodów bo wcześniej korporację decydowały kto może pracować w danym zawodzie i prowadzono też absurdalne utrudnienia by zablokować dostęp do zawodu i były to głównie powody finansowe . Potomkowie tych osób mogły wykonywać ten zawód i podzieliły się rynkiem.
Jego partia popiera dalsze uwolnienie zawodów , zwiększenie kwoty wolnej od podatku i wprowadzenie emerytury minimalnej lub obywatelskiej . Ruchu Narodowym jest wielu aktywistów UPR i to samo chcą zrobić.Razem uda im się powiększyć kwotę wolną od podatku i jest to najważniejsza reforma jaką uda się prowadzić. Może uda się prowadzić emeryturę obywatelską lub minimalną a jeśli nie uda się to mogą promować ten pomysł i po pewnym czasie go wprowadzić.
Ta emerytura poprawiła by finanse państwa i zwiększyła dochody ludności. ZUS ma długi a utrzymanie rosnącej liczby urzędników sporo kosztuje. Panuje też nepotyzm administracji. Po prowadzeniu tej emerytury pojawiają się oszczędności nie potrzeba zatrudniać tylu urzędników . Nie ma składki emerytalnej.
Każdy ma gwarantowane 5 tys zł a szczególnie jest to pozytywne dla kobiet. Powodu wychowywania dzieci nie mogą pracować i mają mniejszą emeryturę lub nie mają jej wcale.
Te wybory udowodniły że nie warto prowadzać JOW i udowodnił to wynik wyborów. Gdyby obowiązywał JOW to PIS miałby całkowitą władze w sejmie a PO tylko dwa mandaty . Inne partie nie weszły by do sejmu. Kukiz ma sporo mandatów i gdyby obowiązywał JOW to jego partia pomimo dobrego wyniku nie weszła by do sejmu . Pomimo tego nadal chce JOW . Jak można chcieć prowadzić JOW skoro jak udowodniły wyniki tylko dwie partie były by w sejmie ?.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
pan k napisał:
Za rządów PIS nie było żadnych afer. Sami pozbywali się patologii .
Zacznijmy od tego, że sami te patologie tworzyli (choćby sprawa Wicepremiera w ich rządzie)


pan k napisał:
PIS zmniejszał podatki
Po pierwsze pis zniósł trzeci próg podatkowy dla najbogatszych (40%), zmniejszył pierwszy próg o 1pkt. procentowy i zwiększył drugi z 30% do 32%.
Po drugie jeśli chce się zmniejszać dochody z podatków to należy również zmniejszać wydatki, czego pis nie robił.


pan k napisał:
PIS swoim mediom i dziennikarz nie dawał specjalnych praw i nie dotował finansowo.
To chyba nie wiesz nic o tej sieci powiązań między pisem, ludźmi z pisu, instytutem l.kaczyńskiego i gazetami typu wsieci, czy tvrepubliką (swoją drogą Karnowscy i świta już witają się z posadami w tvp).

pan k napisał:
Jawnie za publiczne pieniądze znieważa Chrześcijaństwo
Państwo powinno trzymać się jak najdalej od religii, więc większym problemem jest dotowanie rok w rok religii w publicznych szkołach (1 500 000 000zł) czy płacenie milionów na fundusz kościelny (nie wiem z jakiej niby racji). To jest większym problemem, a nie fakt że w jakieś gazecie pisze się że chrześcijaństwo jest be.


pan k napisał:
Najlepszą wiadomością jest wejście do sejmu Ruch Narodowe i Partii Gowina . Obie partie chcą prowadzić reformy wolnorynkowe.
To będzie ciekawe, Gowin wolnorynkowiec w jednym rządzie z mocnosocjalnym pisem.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jimmy James napisał:
Za rządów PIS nie było żadnych afer. Sami pozbywali się patologii .
Zacznijmy od tego, że sami te patologie tworzyli (choćby sprawa Wicepremiera w ich rządzie)


pan k napisał:
PIS zmniejszał podatki
Po pierwsze pis zniósł trzeci próg podatkowy dla najbogatszych (40%), zmniejszył pierwszy próg o 1pkt. procentowy i zwiększył drugi z 30% do 32%.
Po drugie jeśli chce się zmniejszać dochody z podatków to należy również zmniejszać wydatki, czego pis nie robił.


pan k napisał:
PIS swoim mediom i dziennikarz nie dawał specjalnych praw i nie dotował finansowo.
To chyba nie wiesz nic o tej sieci powiązań między pisem, ludźmi z pisu, instytutem l.kaczyńskiego i gazetami typu wsieci, czy tvrepubliką (swoją drogą Karnowscy i świta już witają się z posadami w tvp).

pan k napisał:
Jawnie za publiczne pieniądze znieważa Chrześcijaństwo
Państwo powinno trzymać się jak najdalej od religii, więc większym problemem jest dotowanie rok w rok religii w publicznych szkołach (1 500 000 000zł) czy płacenie milionów na fundusz kościelny (nie wiem z jakiej niby racji). To jest większym problemem, a nie fakt że w jakieś gazecie pisze się że chrześcijaństwo jest be.


pan k napisał:
Najlepszą wiadomością jest wejście do sejmu Ruch Narodowe i Partii Gowina . Obie partie chcą prowadzić reformy wolnorynkowe.
To będzie ciekawe, Gowin wolnorynkowiec w jednym rządzie z mocnosocjalnym pisem.
Gazeta Wyborcza za wielbienie sposób fanatyczny rządu dostawała za to ogłoszenia od rządu , ogłoszenia o przetargach , prenumeraty które trafiały głownię do różnych urzędów , bibliotek i firm państwowych. Wielu bibliotekach szkolnych jeśli oferuj do czytania gazety to wielu przypadkach jest tylko dostępna Gazeta Wyborcza . Ten sposób mogli przetrwać bo sprzedaż mają bardzo słabą a bez zbankrutowali by . Lokalnych dodatkach tej gazety dominują same ogłoszenia od rządu i dodatkowo reklamy zdominowały tą gazetę . Za pieniądze publiczne zajmuje się znieważaniem chrześcijaństwa . Rząd PO i PSL bardziej wspierał swoich . Udowadnia to Kraśko i Tomasz Lis . Kraśko za jego rządów TVP osiągnęło poziom dna . Stanowisko dostał dlatego że jego dziadek był aktywistą komunistycznym a ojciec za Gierka odpowiadał za Dziennik Telewizyjny . Tomasz Lis za swój program dostaje poważne pieniądze plus jego firma za jego przygotowanie . TVN dostał największy prezent prawie za darmo stadion Legii . Media związane z PIS nie zajmują się znieważaniem własnego państwa . TVP pokazało film Nasze matki, nasi ojcowie . Ten Niemiecki film wybiela zbrodnie Niemieckie i oczernia AK. Naziści to obce plemię a AK to osoby prymitywne np AK odkrywa transport do obozu i jeden żołnierzy pogardliwie zamyka ten wagon a film niewyjaśniania że Niemcy będą ich mordować . Ten antypolonizm pokazała TVP . Nergal znieważył Biblie . Dostał pracę w TVP i był sędzią w programie muzycznym. Nie dostał by za to pracy w tym programie gdyby znieważył Koran lub Torę . Zachęcają znieważ Chrześcijaństwo a dostaniesz pracę w TVP . Pokazali agitację BBC pt Stadiony Nienawiści ten film miał oczernić Euro 2012 i kreować że kibice nie wrócą żywi do domu. Wybrali Kraków bo innych miastach nie występuje taka agresja i mordy. Później razem z tym stacjami relacjonowali zakończenie 2 wojny . Media publiczne powinny propagować pozytywny wizerunek własne państwa a nie promować nienawiść do własnego państwa np Turecka Telewizja zrobiła Wspaniałe Stulecie a TVP nie zrobi czegoś podobnego bo zajmuje się oczernianiem własnego państwa. Pieniądze dostają antypolonizmy . Ida i Pokłosie . Które nie pokazują okupacji Nazistowskiej ale oczerniają Naród Polski . Pokłosiu oczerniają mieszkańców Jedwabnego i kreują że mamy przepraszać za zbrodnie Nazistowskie . Ida nie ma nic o okupacji Nazistowskiej. Pierwowzór Wandy, czyli Helena Wolińska, zmarła w 2008 r. w Oksfordzie - wcześniej była stalinowską prokurator, która ma na sumieniu śmierć legendarnego gen. "Nila". Negują zbrodnie Stalinowskie bo tym filmie jest pozytywną postacią . Neguje zbrodnie żydokomuny którą wprowadził Stalin. Filmy promujące wybitne osoby nie dostają pieniędzy np żołnierze wyklęci nie powstał żaden film bo nie ma pieniędzy i film o Smoleńsku powinien dostać pieniądze ale nie dostał ich . Powstał pieniędzy zebranych od ludzi.
 

Crow0

Bywalec
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
662
Punkty reakcji
38
Miasto
Katowice
Jimmy James, z pan k nawet nie warto rozmawiać. To zatwardziały PiSowiec. Ja nawet nie mam ochoty czytać jednolitych, różnie formatowanych stronic jego postów. PiS jest taką samą bandą jak PO, co mieli już nam okazje udowodnić. Ale ludzie tacy jak pan k będą nazywać to ugrupowanie "prawicą", mimo, iż to tak naprawdę lewica (względnie centro-lewica), której blisko do narodowych-socjalistów (odwoływanie się do wartości narodowych, mniej lub bardzie szczere, oraz socjalistyczne pojmowanie gospodarki, oparte na populizmach i fatalnym programie, jak bzdury o 500zł na dziecko, 39% podatku dla zamożnych).
 
Do góry