Komentarze wyborcze

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory

Muszę złożyć wielkie gratulacje… Władimirowi Putinowi. Panie Prezydencie, gratuluję, wygrał Pan! Macie totalnie wolną drogę do realizacji interesów Rosyjskich w Europie. Wasz człowiek okazał się znakomity. Wszystkie dyktatury w historii były wprowadzane na fali kryzysów, klęsk, bezrobocia i biedy. Polska będzie pierwszym przykładem obalenia władz, po 8 latach hossy i permanentnego rozwoju. To pierwszy taki przypadek na świecie i Jarosław Kaczyński wykazał się niebywałym talentem w ogłupianiu narodu polskiego.

Gratuluję również Panu Biereckiemu, Pana wykradzione do Luxemburga pieniądze są bezpieczne i nigdy nie będzie Pan musiał ich zwrócić, a tym bardziej iść do więzienia.

Gratuluję Panu Tadeuszowi Rydzykowi. To dziś Wasze święto. Marsze, propaganda, czy szczucie się opłaciło to była świetna inwestycja! Teraz macie zapewnioną rzekę funduszy i dotacji.

Gratuluję Antoniemu Macierewiczowi to Pana wielki dzień i triumf. Pana teoria okaże się całkiem prawdopodobna i może Pan liczyć na subwencje w kwestii ich udowadniania, nie koniecznie udowodnienia.

Po zwycięstwie PiS, z twarzą Beaty Szydło, kandydatki na Premiera przemówienie poprowadziła Beat… poprowadził Jarosław Kaczyński. Zaczął od Smoleńska i Lecha Kaczyńskiego (????? O co tu k…wa chodzi? Co on ma do obietnic wyborczych???!!!!) potem obiecywał, że „nie będzie się mścić” (za co???!!! O co tu k….wa chodzi? To jest jakiś Hun Atylla?)a potem przeszedł do kolegów partyjnych… ale, ani słowa o Polsce!!!!! Przykre

Oczy Wam się otworzyły? Tak? To już za późno! Nie? To mi wytłumaczcie o co tu chodzi, bo ja nic nie zrozumiałem z tego co oni mówili.

P.S wypadałoby podziękować PO za rywalizację… ale usłyszeliśmy o „kopaniu leżącego” arogancja, buta, pycha. 10 minut po wynikach mieliśmy zupełnie inny rodzaj wypowiedzi niż przez ostatnie 8 lat. Bez klasy szacunku i poważania. I tak właśnie traktują Polaków…

Proszę o komentarze wyborcze
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Przestań się flustrować...wynik wyborów to wynik nieudolności PO. Takie są fakty.

Dla mnie szkoda ze partia Korwin 4.9% bo moim zdaniem warto żeby partia o liberalnych poglądach na sprawy społeczne i gospodarcze była w Sejmie.
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
Mam nadzieję, że pisowi ostatecznie spadnie..
Dobrze, że Swetru wszedł, dobrze że Miller nie wszedł i szkoda, że Razem się nie załapało.
 
K

kate2

Guest
danielr9 napisał:
Dla mnie szkoda ze partia Korwin 4.9% bo moim zdaniem warto żeby partia o liberalnych poglądach na sprawy społeczne i gospodarcze była w Sejmie.
Z tego wynika, że ludzie nie chcą zmian. Jedynie takie kosmetyczne. Co się zmieniło na przestrzeni lat gdy w kółko rządził PiS i PO ? Czekam teraz na oficjalny stosunek i politykę wobec imigrantów.
 
M

MacaN

Guest
Ja również nie mogę odżałować Korwina, całą rodzinę namówiłem, by na niego zagłosowali, a to 0,1% zabrakło :( Tzn. tak wynika z sondaży ( swoją droga jak to możliwe, ze bez liczenia głosów tak dokładnie przewidują wynik ?? ).

Ah, jeśli Korwin przekroczy próg, to PiS nie ma samodzielnej większości :)
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
Ja również nie mogę odżałować Korwina, całą rodzinę namówiłem, by na niego zagłosowali, a to 0,1% zabrakło :(
Kto miał na Niego głosować a nie zrobił tego powinien mieć teraz kaca moralnego .

O! :) Nawet się zrymowało.

Tak mało brakowało.....a zroworozsądkowa polityka miałaby swój głos w parlamencie.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
AaronH napisał:
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory

Muszę złożyć wielkie gratulacje… Władimirowi Putinowi.
Że co? PiS to agentura USA. Zdecydowanie ją wolę od agentury Niemiec w postaci PO. No i mam nadzieję, że rosyjska agentura w postaci czerwonego SLD z przystawkami odejdzie na śmietnik historii. Już wolę komuchów z Razem ale wszelkim Bogom (no i przypadkom losowym!) dziękować, że się nie dostali *brrrr*. Tak w ogóle to Korwinowi bliżej do Putina niż PISowi (chociaż na zupełnie czym innym to polega).

Złodzieje, ale przede wszystkim zwykli ignoranci, z PO dostali na co zasłużyli (a nawet za dużo). Nie pamiętam wyborów, w których tylko i wyłącznie swoimi działaniami partia przegrywa. Permanentny rozwój i hossa? Osoby z PO raczej mówili o kamieniach i dotarli do swoich wyborców z tym przekazem. Może jakby PO skupiło się na czymś innym niż atakowanie opozycji i pławieniu się we władzy, to byłoby dla nich lepiej.

Jeśli lewica się nie dostanie, to Korwin jest niepotrzebny. Szkoda, że wszedł Petru, to taki Palikot2, w następnych wyborach pokaże prawdziwą twarz, raczej PO2 lub tak jak UW -> PO.

Szkoda, że nie ma jakiejś polskiej partii (chociaż Kukizowców jeszcze nie rozgryzłem ale śmierdzą na kilometr), ale jest zdecydowanie lepiej niż było. Dobry poranek.
 
M

MacaN

Guest
Jeszcze nic nie wiadomo... Wg nieoficjalnych doniesień Korwin przekroczył próg ( zliczają głosy zza granicy ). Jesli to sie potwierdzi - PiS nie ma większości.
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Jimmy James napisał:
Mam nadzieję, że pisowi ostatecznie spadnie..
Dobrze, że Swetru wszedł, dobrze że Miller nie wszedł i szkoda, że Razem się nie załapało.
a co one są w ogóle warte?

te niby "dobre" partie....
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
AaronH napisał:
Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory

Muszę złożyć wielkie gratulacje… Władimirowi Putinowi. Panie Prezydencie, gratuluję, wygrał Pan! Macie totalnie wolną drogę do realizacji interesów Rosyjskich w Europie. Wasz człowiek okazał się znakomity. Wszystkie dyktatury w historii były wprowadzane na fali kryzysów, klęsk, bezrobocia i biedy. Polska będzie pierwszym przykładem obalenia władz, po 8 latach hossy i permanentnego rozwoju. To pierwszy taki przypadek na świecie i Jarosław Kaczyński wykazał się niebywałym talentem w ogłupianiu narodu polskiego.

Gratuluję również Panu Biereckiemu, Pana wykradzione do Luxemburga pieniądze są bezpieczne i nigdy nie będzie Pan musiał ich zwrócić, a tym bardziej iść do więzienia.

Gratuluję Panu Tadeuszowi Rydzykowi. To dziś Wasze święto. Marsze, propaganda, czy szczucie się opłaciło to była świetna inwestycja! Teraz macie zapewnioną rzekę funduszy i dotacji.

Gratuluję Antoniemu Macierewiczowi to Pana wielki dzień i triumf. Pana teoria okaże się całkiem prawdopodobna i może Pan liczyć na subwencje w kwestii ich udowadniania, nie koniecznie udowodnienia.

Po zwycięstwie PiS, z twarzą Beaty Szydło, kandydatki na Premiera przemówienie poprowadziła Beat… poprowadził Jarosław Kaczyński. Zaczął od Smoleńska i Lecha Kaczyńskiego (????? O co tu k…wa chodzi? Co on ma do obietnic wyborczych???!!!!) potem obiecywał, że „nie będzie się mścić” (za co???!!! O co tu k….wa chodzi? To jest jakiś Hun Atylla?)a potem przeszedł do kolegów partyjnych… ale, ani słowa o Polsce!!!!! Przykre

Oczy Wam się otworzyły? Tak? To już za późno! Nie? To mi wytłumaczcie o co tu chodzi, bo ja nic nie zrozumiałem z tego co oni mówili.

P.S wypadałoby podziękować PO za rywalizację… ale usłyszeliśmy o „kopaniu leżącego” arogancja, buta, pycha. 10 minut po wynikach mieliśmy zupełnie inny rodzaj wypowiedzi niż przez ostatnie 8 lat. Bez klasy szacunku i poważania. I tak właśnie traktują Polaków…

Proszę o komentarze wyborcze
Agitacja bije rekordy głupoty. Gratulację Putinowi to największa satyra twojej agitacji. i tylko agitacja za pieniądze mogła to wymyślić. Trzeba wydać resztę pieniędzy na agitację . PO i PSL prowadziły politykę wielbiącą Rosję. Dzięki PO i PSL płacimy najwięcej za gaz a Rosja nie płaci za rury które przechodzą przez nasz kraj . Nie zapłacili długów za latach 90 bo Pawlak anulował Rosji ten dług a Na Ukrainie Tymoszenko poszła do więzienia za nie korzystną umowę. Sąd Rosyjski uznał że powinni zapłacić ten dług. Innych krajach łapią szpiegów Rosyjskich a naszym kraju nie było takich przypadków .
Za to za rządów PO i PSL była fala seryjnych samobójców .
Generał Petelicki dostał wiadomość od ważnego przedstawiciela rządu i napisał mu winni są piloci. Naprawdę dostał taką wiadomość . Bo agitacja rządowa uznała winę pilotów i nie ma na to żadnych dowodów. Generał bronił godności pilotów i wspierał Macierewicza bo protestował przeciwko oddaniu dowodów Rosji. .
Planował wybrać się na Marsz Niepodległości i miał o nim pozytywne zdanie . Po Euro 2012 i wakacjach planował zorganizować konferencję i pokazać tą wiadomość . Podczas meczu Polska - Czechy został zamordowany a oficjalnie samobójstwo. Media ukryły ten fakt a ten mecz ułatwił im to wydarzenie .
Wolnej Polsce giną ludzie - wszystkie osoby które chciały wyjaśnić co się stało w Smoleńsku i protestowały przeciwko oddaniu wraku i
czarnych skrzynek. Separatyści ze strzeli Malezyjski samolot i zginęło wielu Holendrów. Holendrzy odzyskali wrak i sami zbadali ciała
a Smoleńsku pozwoli by zabrali je Rosjanie. Holendrzy zrobili dokładne badania wraku i po badaniach stwierdzili że zrobiła to Rosja.
Oni mają te pociski i potrafią je obsługiwać. Na Krymie są odziały Rosyjskie i te rakiety mogły bez problemu trafić te samolot. Smoleński wrak do dzisiaj nie wrócił. Był okradany a później niszczony przez armię Rosyjską . Skupili się na wybijaniu szyb .
Wolnej Polsce giną ludzie.
https://www.google.pl/search?q=w+wolnej+polsce+giną+ludzie&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=CjAuVqyvOcWwUYqajKgM
Tylko agitacja może pisać o gratulacjach dla Putina.

danielr9 napisał:
Przestań się flustrować...wynik wyborów to wynik nieudolności PO. Takie są fakty.

Dla mnie szkoda ze partia Korwin 4.9% bo moim zdaniem warto żeby partia o liberalnych poglądach na sprawy społeczne i gospodarcze była w Sejmie.
Partia Korwin wejdzie bo sondaż się myli o 2 % . Dojdą głosy zagranicy. Zyska PIS który wygrał USA i Partia Korwin bo Anglii mają spore poparcie. Wynik PIS jest pozytywny. Dobrą wiadomością jest wejście Kukiza bo dzięki temu Ruch Narodowy zyska reprezentację a mieli sporo osób na listach i wiele jedynek. Bez Mariana Kowalskiego który jest szlachetną osobą i osobą walczącą system. Dzięki temu PIS , Korwin , Kukiz doprowadzą do powtórzenia wyborów samorządowych . Mogą skrócić kadencję samorządu . Dla tych partii jest oczywiste że wybory samorządowe był sfałszowane dla PSL. Zawszę sondaże po wyborcze się sprawdzały a wyniki nie różniły się bardzo. PKW potrafiło podać wyniki , liczyć i obsługiwać komputer. Nie potrafią tego . PIS traci sporo pomimo sondaży po wyborczy a PSL cudownie zyskuje. Oleksy przed Śmiercią powiedział że nie możliwe jest by PSL tyle zyskał. PKW brało udział w szkoleniu które było organizowane w Moskwie a pozostałe kraje UE nie biorą udziału w szkoleniu. Na szkoleniu mają spotkanie z Czarodziejem Putina który dokonuje cudów nad urną np Czeczeni 99 % głosuje na Putina. Pierwsze sondaże po wyborach dają PIS zwycięstwo a nagle awaria systemu. Ktoś włamuje się na stronę PKW i tam wprowadza zmiany. Szczecinie wygrywa wybory na Prezydenta osoba która nie startowała.. Brakujące głosy powodu że ktoś się włamał lub specjalne zabieranie głosów by wygrały właściwe osoby. Kraków 6 Zakonnic głosuje na jednego kandydata i nie ma ich głosów. Warszawa Dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego i jego żona głosowali razem na wspólnego kandydata a kandydat ma tylko jeden głos. Gdynia nagle bardzo wysoki wynik ma PSL. i poprawiają wyniki aż 1100 proc! a PSL tym mieście nie istnieje. Aż 18 % głosów wyborach do sejmików nie ważnych..Szef PSL mówi ze jego partia wygrała Świętokrzyskim ale wiceszef PKW mówi że nie dostali żadnych protokołów. Jednak wczoraj (19.11.2014) szef regionalnej komisji wyborczej ze Świętokrzyskiego przyznał z rozbrajającą i szokującą szczerością, że nie wysyłał do PKW żadnych protokołów. I że nie ma pojęcia, skąd PKW wytrzasnęła te dane o zwycięstwie PSL 49,9%. Czyż nie jest to dowód na jawne fałszerstwo wyborcze? i nagle PSL wygrywa tym regionie. Te partie mogą razem skrócić kadencję samorządu i razem zmienić konstytucję . Razem zmniejszyć. podatki. Dzięki wygranej PIS zakaże się istnienia organizacja Falanga . Ta organizacja ma charakter Pogański i Nazistowski. Ta organizacja wysyła ochotników do Rosji a wcześniej byli na spotkaniu organizacji wielbiących Rosję. Ta organizacja jest wpierania przez Rosję .
Twory agenturalne trzeba likwidować a nie tolerować np USA przez wojną powstała partia Nazistowska i popierali ją głównie Niemcy którzy tam mieszkali . Służby doprowadziły do jej likwidacji bo byli agenturą 3 Rzeszy a walczyli z tym państwem. Dodatkowo by chronić się przed agentami 3 Rzeszy wynajęli Mafię żydowską by polowali na wiec agentury bo Rzesza zagrażała temu państwu. Naszym kraju trzeba naśladować ten pomysł. Doprowadzić prawnie do zakazu Falangi bo wspierają terroryzm Rosyjski. Później wiece tej agentury trzeba likwidować siłą . Dlatego partie PIS , Korwin i Kukiz a szczególnie Ruch Narodowy muszą zajmować napadami na agenturę Rosyjską . Pozbywać się flag Rosyjskich ze swoich Marszów . Bo imperializm Rosyjski zagraża coraz bardziej. Putin jest kopią Hitlera.
Walczyli za swoje państwa , Niemcy upadają po wojnie i następuje chaos plus utrata części terytorium a państwo pogrąża się chaosie i to samo jest po upadku Sowietów . Hitler odrodzenie Niemiec i odzyskanie dawnych ziem a tym celu budowa wielkiej armii . Putin to samo i budowa wielkiej armii . Sudety zdobyte przez armię bez walki i poparcie ludności . Krym to samo. Później atak na Polskę.Celem wszystkich partii powinna być likwidacja agitacji i agentów Rosyjskich . Dla PIS jest oczywiste że Rosja to największy wróg Polski. Partia Kukiz i Korwin może udowodnić że myśli tak samo.
 
J

jagnam

Guest
Mnie śmieszy chwalenie się brakiem bezrobocia w Polsce. Jest to spowodowane masową emigracją. Połowa mojej rodziny pracuje za granicą. I nie są to osoby niewykształcone. Emigrują pielęgniarki, inżynierowie, technicy.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Prawica górą! Te wybory potwierdziły jedynie to, że zwłaszcza wśród młodych ludzi, zresztą tak jak wskazują badania, Prawica się odradza. Zanosi się na brak czystej Lewicy w Sejmie typu postkomuna, tęczowo-happaningowa czy wyciągnięta jak królik z kapelusza neokomunistyczna, marksistowska jak Razem. Trend jest dobry, oby się utrzymał jak najdłużej i oby jeszcze większy skręt w lewo w Platformie przyczynił się do marginalizacji tej partii. Za to, że zdradziła idee prawicowe jakie były jej fundamentem jeszcze 10 lat temu.
 
K

kate2

Guest
12cd0d462c9fa2ef9127877504256343.jpg
 
M

MacaN

Guest
Davidas napisał:
Prawica górą! Te wybory potwierdziły jedynie to, że zwłaszcza wśród młodych ludzi, zresztą tak jak wskazują badania, Prawica się odradza. Zanosi się na brak czystej Lewicy w Sejmie typu postkomuna, tęczowo-happaningowa czy wyciągnięta jak królik z kapelusza neokomunistyczna, marksistowska jak Razem. Trend jest dobry, oby się utrzymał jak najdłużej i oby jeszcze większy skręt w lewo w Platformie przyczynił się do marginalizacji tej partii. Za to, że zdradziła idee prawicowe jakie były jej fundamentem jeszcze 10 lat temu.
No nie wiem, po zliczeniu głosów z 24/41 okręgów lewica ma 7.93% głosu, Korwin 4.53% PSL 5.92%
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
sir Francis Drake napisał:
a co one są w ogóle warte?
Choćby to, że skupiają się na tym co dla mnie ważne - rynek pracy. Nie Smoleńsk, nie straszenie imigrantami, nie straszenie wojną, nie straszenie pisem/platformą, nie rzekomą obroną "wartości", nie dzieleniem Polaków (oni sami potrafią się podzielić) itd. itd. itd. Zarówno Razem jak i Nowoczesna swoje pomysły mają.


pan k napisał:
Wynik PIS jest pozytywny.
w sensie pozytywny jak wynik na wirusa HIV ba dum tssss


pan k napisał:
Bez Mariana Kowalskiego który jest szlachetną osobą i osobą walczącą system.
Na czym polega jego szlachetność?


Davidas napisał:
Zanosi się na brak czystej Lewicy w Sejmie typu postkomuna, tęczowo-happaningowa czy wyciągnięta jak królik z kapelusza neokomunistyczna, marksistowska jak Razem.
- postkomuna spoko, też się cieszę że ZL (czyt. SLD (czyt. PZPR)) nie będzie
- tęczowo-happeningowa też spoko, bo twory jak Palikot tylko ośmieszały liberalizm społeczny
- marksistowska - jest pis, lewica gospodarcza pełną gębą


MacaN napisał:
No nie wiem, po zliczeniu głosów z 24/41 okręgów lewica ma 7.93% głosu
będę się śmiał jak będą mieć 7,99%
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
danielr9 napisał:
Przestań się flustrować...wynik wyborów to wynik nieudolności PO. Takie są fakty. Dla mnie szkoda ze partia Korwin 4.9% bo moim zdaniem warto żeby partia o liberalnych poglądach na sprawy społeczne i gospodarcze była w Sejmie.
Musze przyznać, że Ty to w ogóle stanowisz najbardziej interesujący przypadek socjologiczny. Popierasz skrajnie liberalnego Korwina, który chce kapitalizmu i nieograniczonej wolności gospodarczej a jednocześnie wychwalasz (i pewnie głosujesz) PiS, którzy są opcją bardziej socjalistyczną niż najwięksi lewacy w sejmie oraz najbardziej wskrzeszających interwencjonizm państwowy i model opiekuńczy. Korwin nienawidzi PiS, wczoraj nawet powiedział, że ma nadzieję, ze "PiS nie spełni swoich obietnic bo wtedy Polska zbankrutuje". Więc się zdecyduj, jesteś liberałem czy socjalistą?



Jimmy James napisał:
Dobrze, że Swetru wszedł, dobrze że Miller nie wszedł i szkoda, że Razem się nie załapało.
Pisząc Swetru, rozumiem, ze miałeś na myśli Petru? To rzeczywiście ciekawe, że udało się im osiągnąć 7,7 %. To duży ich sukces. Z ta lewicą to nigdy ich nie popierałem bo jestem prawicowcem, ale trzeba przyznać, że lewica miała kilku wytrawnych i rozsądnych polityków. Szkoda będzie jeśli ich by miało zabraknąć.



MacaN napisał:
Ja również nie mogę odżałować Korwina, całą rodzinę namówiłem, by na niego zagłosowali, a to 0,1% zabrakło Tzn. tak wynika z sondaży ( swoją droga jak to możliwe, ze bez liczenia głosów tak dokładnie przewidują wynik ?? ). Ah, jeśli Korwin przekroczy próg, to PiS nie ma samodzielnej większości
Mimo moich liberalnych poglądów uważam że Korwin gdyby kiedyś wygrał wybory niestety ze swoimi poglądami tylko by Polsce zaszkodził. Teorie nie do wprowadzenia, rozwiązania nie do zastosowania. To utopia szalonego ekscentryka. Lubie go czasem słuchać, ale nie dałbym mu nawet baru mlecznego do poprowadzenia.

A z tym wynikiem, to tak. Gdyby przekroczył to PiS nie ma większości. Ale uważam, że skoro wygrali to powinni mieć większość. Muszą ponieść 100% odpowiedzialności za swoje rządy. Z koalicjantem mieli by fantastyczne wytłumaczenie wszystkich swoich porażek. I tak będą teraz przez 10 lat zrzucali każdą swoja nieudolność na poprzedników. Przejęli przecież "Państwo w runie"!


Jimmy James napisał:
Raczej Kukiz to Palikot 2.0 (i Samoobrona 2.0), mam nadzieję, że jego ruch skończy w ten sam sposób co poprzednicy.
Ja do dziś nie wiem jaki Kukiz miał program oraz pomysł na Polskę? Tylko marudził i narzekał. To każdy głupi potrafi.



pan k napisał:
Agitacja bije rekordy głupoty. Gratulację Putinowi to największa satyra twojej agitacji. i tylko agitacja za pieniądze mogła to wymyślić. Trzeba wydać resztę pieniędzy na agitację . PO i PSL prowadziły politykę wielbiącą Rosję. Dzięki PO i PSL płacimy najwięcej za gaz a Rosja nie płaci za rury które przechodzą przez nasz kraj . Nie zapłacili długów za latach 90 bo Pawlak anulował Rosji ten dług a Na Ukrainie Tymoszenko poszła do więzienia za nie korzystną umowę. Sąd Rosyjski uznał że powinni zapłacić ten dług. Innych krajach łapią szpiegów Rosyjskich a naszym kraju nie było takich przypadków . Za to za rządów PO i PSL była fala seryjnych samobójców . Generał Petelicki dostał wiadomość od ważnego przedstawiciela rządu i napisał mu winni są piloci. Naprawdę dostał taką wiadomość . Bo agitacja rządowa uznała winę pilotów i nie ma na to żadnych dowodów. Generał bronił godności pilotów i wspierał Macierewicza bo protestował przeciwko oddaniu dowodów Rosji. . Planował wybrać się na Marsz Niepodległości i miał o nim pozytywne zdanie . Po Euro 2012 i wakacjach planował zorganizować konferencję i pokazać tą wiadomość . Podczas meczu Polska - Czechy został zamordowany a oficjalnie samobójstwo. Media ukryły ten fakt a ten mecz ułatwił im to wydarzenie . Wolnej Polsce giną ludzie - wszystkie osoby które chciały wyjaśnić co się stało w Smoleńsku i protestowały przeciwko oddaniu wraku i czarnych skrzynek. Separatyści ze strzeli Malezyjski samolot i zginęło wielu Holendrów. Holendrzy odzyskali wrak i sami zbadali ciała a Smoleńsku pozwoli by zabrali je Rosjanie. Holendrzy zrobili dokładne badania wraku i po badaniach stwierdzili że zrobiła to Rosja. Oni mają te pociski i potrafią je obsługiwać. Na Krymie są odziały Rosyjskie i te rakiety mogły bez problemu trafić te samolot. Smoleński wrak do dzisiaj nie wrócił. Był okradany a później niszczony przez armię Rosyjską . Skupili się na wybijaniu szyb . Wolnej Polsce giną ludzie. https://www.google.p...qyvOcWwUYqajKgMTylko agitacja może pisać o gratulacjach dla Putina.
PanK, za długo piszesz, nie chce mi się czytać.

PiS to najbardziej pro rosyjska partia w sejmie i Kaczyński to kopia Putina tylko, że Putin jest lepszym strategiem i graczem, a Kaczyński to zwykły tchórz. Nie wysilaj się



Davidas napisał:
Prawica górą! Te wybory potwierdziły jedynie to, że zwłaszcza wśród młodych ludzi, zresztą tak jak wskazują badania, Prawica się odradza.
PiS to nie prawica. To PRL. A ja komunistów nie cierpię
 

Jimmy James

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2015
Posty
143
Punkty reakcji
8
AaronH napisał:
Pisząc Swetru, rozumiem, ze miałeś na myśli Petru?
yup


AaronH napisał:
Ja do dziś nie wiem jaki Kukiz miał program oraz pomysł na Polskę?
jowy, rozwalenie "systemu", bla bla bla. W ciągu 4lat ludziom się znudzi i przyjdzie jakiś inny populista


AaronH napisał:
PiS to najbardziej pro rosyjska partia
PiS był zawsze antyrosyjski, nawet wtedy gdy Rosja była jeszcze względnie spokojnym państwem na arenie międzynarodowej i rozsądek podpowiadał podać sobie ręce i robić interesy.
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
Jimmy James napisał:
PiS był zawsze antyrosyjski, nawet wtedy gdy Rosja była jeszcze względnie spokojnym państwem na arenie międzynarodowej i rozsądek podpowiadał podać sobie ręce i robić interesy.
Oficjalnie tak. Ale osobiście mam w polityce (i w życiu również) bardzo niewygodną dla niektórych cechę oceniania ludzi (lub partii politycznych) po tym co robią, a nie po tym co mówią. To, że PiS mówi, ze jest antyrosyjski to jedno a robi zupełni co innego. Przed rosyjska agresją, w interesie Polski były dobre stosunki z Rosją, głównie dla celów handlu. Bo największym patriota jest ten, kto handluje z "wrogiem" i na nim zarabia. Taki pogląd miała PO. PiS w tamtych czasach głośno krzyczał przeciw Rosji, wciskał im tzw palec w oko nic nie uzyskując oprócz niechęci Rosjan. Głupota i bezsensowne emocje. Dziś z Rosją nie ma co się dogadywać bo Putin, podobnie ja Kaczyński lekko odjechał w swoich teoriach i jest nieobliczalny.

Co za to teraz robi Kaczyński dla Rosji?

1. Dąży do zaciśnienia współpracy z grupą Wyszehradzką, która jest teraz największym promotorem interesów rosyjskich w Europie z Orbanem na czele.
2. Prowadzi politykę anty ukraińską która jest na rękę rosyjskim służbom specjalnym
3. Ręka w rękę z Władimirem Putinem oczernia Polskę, umniejsza nasze znaczenie w Europie i Świecie udowadniając, że jesteśmy krajem w ruinie
4. Atakował polskiego Prezydenta BK oraz nasz rząd PO, który przecież używał swoich wpływów w Brukseli by zablokować rosyjskie interesy w Europie - np. postępowanie w sprawie Gazpromu. Putin tylko klaskał Kaczyńskiemu

A co już Kaczyński zrobił w przeszłości dla Rosjan?

1. Pamiętajmy, że wpuścił do Polski Lukoil, który za jego czasów rozwijał się znakomicie. Zupełnie przypadkowo w tym samym czasie gnębił nasz polski, narodowy PKN Orlen komisjami śledczymi. Hmm... Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale obstawiał bym tu na tajną współpracę
2. Ośmieszył Polskę transakcją z Możejkami. Polska straciła przez niego 3,5 mld zł i dał sie ograć jak dziecko przez Rosjan... a może specjalnie?
3. Rosja wprowadziła embargo na polskie mięso stawiając naszych narodowych producentów w trudnej sytuacji a chroniąc własny rynek. Kaczyński nie zrobił nic, nawet jednego listu protestacyjnego, nawet jednego telefonu! Zdaje się, ze w końcu coś tam zaczął interweniować Lepper, ale on... już nie żyje.

Wiecie co zrobi teraz Rosja, po wygranych przez PiS wyborach? Natychmiast odda wrak Tupolewa. Ja na miejscu Putina bym tak zrobił. To byłoby świetne posunięcie! Utrwałił bym władzę PiS w Polsce a my zamiast prowadzić polityke zagraniczną zajmiemy się wieszaniem fragmentów Tupolewa na krzyżach, płotach itp. Rewelacyjna sytuacja dla Rosji! Komorowskiego, Kopacz juz nie ma, Polska nie stoi juz na przeszkodzie.
Wszystkie obietnice PiS, przeczytajcie i rozliczajcie! Co do jednego!

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pis-zapowiedzialo-wiele-zmian-czy-spelnia-wyborcze-obietnice/1nddq5
 
M

MacaN

Guest
Teraz zmiana konstytucji, większe uprawnienia dla Dudy i... Zobaczymy, co z tego wyniknie. Zmiana konstytucji fajna sprawa jak robimy to pod swoje rządy i swojego prezydenta. Problem zacznie sie wtedy, gdy rządy przeminą, albo prezydent się zmieni.



AaronH napisał:
Wszystkie obietnice PiS, przeczytajcie i rozliczajcie! Co do jednego!
PO tez nie zrealizowało co do jednego obietnic, nie przeginaj pały.
 
Do góry