Kolczyki

Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
ee, a c ja tam mam do pokazania, nic ciekaweeg i orginalnego.
Miałam kiedys na na tej błonce miedzy kciukiem na wskazującym, ale wybitnie nie praktyczne, i nie polecam
 

Sexy16

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
jak ja tu czytam posty,w ktorych pisze,ze dziurka w jezyku zostaje do konca zyciia to mi sie plakac ze smiechu chce!!!dziurka sie bardzo szybko zrasta i nie bedzie po niej sladu.wiem,bo sama mam kolczyk w jezyku i wyjelam go na 20 min,to potem jak chcialam go wlozyc z powrotem to niezbyt mi chcial wejsc,bo mi zrastal sie.wcale kolczyk sie nie ociera o zeby(chyba,ze robisz to specjalnie,albo masz za plytko przebitego).na poczatku troche seplenisz i dziwnie jesz,ale to minie,mniej wiecej po tygodniu(moze krocej).zarabiscie to wyglada i wnie kazdy ma spuchniety jezyk(ja nie mialam),a wyglada to zabojczo :D .u chlopakow to bardzo mi sie podobaja kolczyki w brwi i w lewym uchu :] .ja sobie jeszce robie w nosku,a w przyszlosci(jak bede miala 18) to w pepku i moze jakis tatuaz..... :] pzdr
 
B

blooz

Guest
jak ja tu czytam posty,w ktorych pisze,ze dziurka w jezyku zostaje do konca zyciia to mi sie plakac ze smiechu chce!!!dziurka sie bardzo szybko zrasta i nie bedzie po niej sladu.wiem,bo sama mam kolczyk w jezyku i wyjelam go na 20 min,to potem jak chcialam go wlozyc z powrotem to niezbyt mi chcial wejsc,bo mi zrastal sie.wcale kolczyk sie nie ociera o zeby(chyba,ze robisz to specjalnie,albo masz za plytko przebitego).na poczatku troche seplenisz i dziwnie jesz,ale to minie,mniej wiecej po tygodniu(moze krocej).zarabiscie to wyglada i wnie kazdy ma spuchniety jezyk(ja nie mialam),a wyglada to zabojczo :D .u chlopakow to bardzo mi sie podobaja kolczyki w brwi i w lewym uchu :] .ja sobie jeszce robie w nosku,a w przyszlosci(jak bede miala 18) to w pepku i moze jakis tatuaz..... :] pzdr

nie placz my na prawde w to wierzymy :|
 

Sexy16

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
ja wcale nie placze.nie mam powodow.i nie wierzcie w takie bzdury!
 

kwiatuszek123

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Niedawno ztrobilam sobie te podstawowe dziurki kiedys juz mialam ale mi zarosly bylam u kosmetyczki i nie wiem ile mam je trzymac te podstawowe kolczyki zeby zmienic na te ktore chce ?? czy to prawda ze niemoge przez jakis czas nosic duzych kolczyków np. kół?? help :niepewny: :( :(
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Ja niedawno zrobiłam sobie dodatkową dziurke w jednym uchu, nie na płatku, ale na rąbku :)
 
Do góry