Kolczyki

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
o w tym miejscu mi się kolczyk podoba ale i również niżej o tutaj:
250px-Tragus_bar.jpg

a ogółem podobają mi się w tych miejscach:
p4220759rr8.jpg

202125.4.jpg

renlabret2.jpg

Mutya-Buena-B-Boy-Baby-422958.jpg
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Shadie powiedz mi ile zapłaciłaś za zrobienie tego kolczyka?
I gdzie?-w salonie piercingu?
Bolało bardzo? :p
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Ja mam trzy dziurki w prawym i dwie w lewym uchu, do tego jeszcze dochodzi kolczyk w wardze. Pierwsze dziurki w uszach były robione u kosmetyczki, reszta to dzieła znajomych. Ten w wardze zrobiłam sobie sama :) Teraz planuję dorobić sobie po jeszcze jednym kolczyku w uszach i zastanawiam się nad przebiciem wargi z drugiej strony.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
ja mam 2 kolczyki w prawym uchu
ale podobają mi sie też w wardze i na języku niestety nie mam tyle odwagi by zrobić ktoryś z nich zresztą jak by mnie tatuś z czymś takim zobaczył to by mnie chyba z domu wyrzucił <_<
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Ja swojego zrobiłam wbrew mojej mamie, w czasie wyjazdu na wieś. Jak wróciłam i zauważyła kolczyka w wardze, to się do mnie nie odzywała :/
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja mam sobie zamiar zrobić w brodzie ale moja mamuśka to jest problem :p
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
jak zapytałam mamusię "czy mogę sobie zrobić kolczyk w pępku" to ona mi odpowiedziała bardzo dosadnie "jak to zrobisz to cię zabiję albo z domu wywalę!!". Na drugi dzień chodziłam z agrafką. Sama zrobiłam se dziurkę... wszyscy się pytają teraz za ile i gdzie to zrobiłam :D A mamusia o kolczyku dowiedziała się dopiero po 7 miesiącach, jak miałam operację i leżałam na stole operacyjnym. Lekarz kazał jej wyjąć mój śliczny kolczyk :D Heh... a jej mina :sexy:

A co do tego, że robienie sobie dziurek w uszach wciąga - to napiszę tak "to nie tyczy się tylko uszu, ale całego ciała" Jednym słowem PIERCING!! Uwaga, bo można się łatwo uzależnić!!
 
B

Blancaaa

Guest
ja mam kolczyk w jezyku ok 3 lat ale chyba go wyjme moj nazeczony sie nie zgodzil na to ale po kryjomu to zrobilam, ja zobaczyl to kazal mi wyjac i wyjelam a po godzinie chcial abym go z powrotem wlozyla, przy pomocy jego udalo znow wlozyc kolczyk:)
 

piercing.poland

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
UWAGA!

Przebijam ciało w różnych jego miejscach. Jestem po kursie! Przebijam ze znieczuleniem jak i bez znieczulenia (różnica kilku złotych). Zbliżają się wakacje, więc będę w różnych miejscach w Polsce. Gdyby ktoś był chętny pisać tutaj, lub piercing.poland@gmail.com


pozdrawiam :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
może się zgłoszę, żeby zrobić pod górna wargą :)
 

_zgubiłamanioła

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Cz-wa
a ja mam 3 w prawym i jedna w uchu . xD od kilku tygodni w pępku. ;)
rodzice jeszcze nie wiedzą. :diabel:
zamierzam zrobić w brodzie . zaje.:cenzura:biście wygląda . xD
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Co do podpisu pod tematem, to faktycznie zauważyłem, że wciąga. Moja dziewczyna w jednym uchu ma 5 dziurek, w drugim 2 plus kolczyka w pępku i zamierza zrobić monroe.

Ja też przebiłem ostatnio ucho i czuję, że na tym się nie skończy :D
 
Do góry