Kolczyk w jezyku

saper87

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Czy pod terminem " mało widoczne " mozna rozumiec ze mama badz ktos inny z kim rozmawiam nie zauwazy tego kolczyka w jezyku ??
Coś takiego nie powinno się zdarzyć. W moim przypadku tylko mama się zgodziła, a ojciec nie i pomimo, że kolczyk był srebrny to ojciec nawet nie wiedział o jego istnieniu. Więc kolczyk przezroczysty daje Ci jeszcze większą gwarancję.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Coś takiego nie powinno się zdarzyć. W moim przypadku tylko mama się zgodziła, a ojciec nie i pomimo, że kolczyk był srebrny to ojciec nawet nie wiedział o jego istnieniu. Więc kolczyk przezroczysty daje Ci jeszcze większą gwarancję.


Ile miales lat ?
Nie miales zadnych problemow u kosmetyczki/piercera ze zgoda ?
 

saper87

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Problemu ze zgodą nie było, miałem bodajże 19 lat, jednakże mój ojczulek widział w tym ogromny problem i nawet nie dopuszczał do siebie takiej myśli.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Problemu ze zgodą nie było, miałem bodajże 19 lat, jednakże mój ojczulek widział w tym ogromny problem i nawet nie dopuszczał do siebie takiej myśli.




A to miales zdecydowanie inna sytuacje ja mam dopiero 16 lat i bede mogl miec jakies problemy z kosmetyczka a nawet jak sie uda to boje sie ze potem ktos zauwazy .
 

saper87

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
A to miales zdecydowanie inna sytuacje ja mam dopiero 16 lat i bede mogl miec jakies problemy z kosmetyczka a nawet jak sie uda to boje sie ze potem ktos zauwazy .
Jeśli będziesz ostrożny to nikt nie zauważy, najgorsze będą pierwsze dni, gdy język będzie obolały, a później to już z górki, zwłaszcza, że chcesz przezroczysty kolczyk.
Kosmetyczka może nie będzie chciała zgody, ani nie będzie pytać o wiek, bo tak często bywa.
Bądź dobrej myśli :eek:k:
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Juz wiele razy czytalem i wiem ze te pierwsze dni sa ciezko dobrze by bylo jakbym mogl wyemigrowac z domu to nikt by nie zauwazyl napewno :)
Ostrozny czyli wystarczy jak przy rodzicach nie bede wytykal jezyka czy to za malo , jak bede sie smial to moga zauwazyc ?
 

saper87

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ostrozny czyli wystarczy jak przy rodzicach nie bede wytykal jezyka czy to za malo , jak bede sie smial to moga zauwazyc ?
Tak, wystarczy, że nie będziesz języka wystawiać :) jeśli podczas śmiania szeroko otwierasz usta to może być problem, ale sądzę, że przyzwyczaisz się i będziesz uważać :)
 

Small_HeaD

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
264
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
R-ce
Kolczyk u kosmetyczki w języku heheh?? ja bym podziękował. Jak już to tylko u piercera sterylne warunki odpowiedni sprzęt i doświadczenie !!!
Po 2 żaden szanujący się piercer lub jak ty wolisz kosmetyczka nie zrobi takiego zabiegu osobie niepełnoletniej lub bez zgody rodziców. Nie żebym był przeciwny bo sam mam surface'a na karku i dużo osób widziałem osób z kolczykami w języku i mi to nie przeszkadza. Denerwuje mnie jak ktoś się cały czas bawi kolczykiem w ustach albo się nim tłucze o zęby. A co do przyjemności to ja tam nie widziałem takowej różnicy może partnerki nie doświadczone :D:D:D


Polecam artykuł
Piercing
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Kolczyk u kosmetyczki w języku heheh?? ja bym podziękował. Jak już to tylko u piercera sterylne warunki odpowiedni sprzęt i doświadczenie !!!
Po 2 żaden szanujący się piercer lub jak ty wolisz kosmetyczka nie zrobi takiego zabiegu osobie niepełnoletniej lub bez zgody rodziców. Nie żebym był przeciwny bo sam mam surface'a na karku i dużo osób widziałem osób z kolczykami w języku i mi to nie przeszkadza. Denerwuje mnie jak ktoś się cały czas bawi kolczykiem w ustach albo się nim tłucze o zęby. A co do przyjemności to ja tam nie widziałem takowej różnicy może partnerki nie doświadczone :D:D:D


Polecam artykuł
Piercing

Niestety w miescie mam tylko kosmetyczke do wyboru , a co do zgody zawsze moge isc z kims znajomym pełnoletnim .
Ten artykuł obejrzalem az skreca hihi ;)
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
A jak juz to po czym mozna rozpoznac dobrego Piercera/Kosmetyczke ?
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Jak mozna rozpoznac ze kosmetyczka/piercer jest dobry ?
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Hej mam wielką prośbe mógłby ktoś podesłac fotke przezroczyste kolczyka ale w jezyku , bede wdzieczny :) Pozdro
 
Do góry