Kolczyk w jezyku

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Hej macie kolce w jezyku jak tak to jak dawno a moze tak jak ja planujecie zrobic ?
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
nie mam i nie planuje, nie potrzebuje takiego złomu w jamie ustnej :p wystarczy mi mój aparat orto
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Facet się pyta o kolczyk w języku :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Może jeszcze tatuażyk na 3/4 ręki i kolczyk do brwi?
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Widziałem różnych świrów ale w języku u faceta kolczyka jeszcze nie.Zresztą u dziewczyny po za uszami też to podpada już pod pewne odchylenie. Ale mało to dziś mamy takich,którzy chcą zabłysnąć głupotą...To się nazywa gust :eek:k:
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Kolczyk w języku to raczej damski kolczyk. Dla mnie facet może mieć tunele, brew, uszy nic wiecej ;]
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Nie krytykuj czegoś czego nie rozumiesz :)

Czego nie rozumiem? Idiotyzmu? Chyba trzeba być kompletnym prymitywem, nie mieć za grosz gustu i nie mieć odrobiony klasy i należeć do metali,do punków albo perfidnych drecholi,żeby takie coś robić.Jeszcze w życiu takiego cyrku nie widziałem.Po ciuchach rozpoznaje się człowieka i tym jak wygląda.Inna sprawa,że polskie zacofanie wyklucza różowe koszule z garderoby faceta ale takiego czegoś jak obkolczykowany facet się nie spotyka na codzień.Żyję w odpowiednio dużym mieście,żeby to stwierdzać.A jak się spotka to od razu widać co za towarzystwo i kompania wokół takiej osoby. Robią sobie ludzie tatuaże, kolczyki w nienormalnych miejscach a potem za kilka lat żałują bo tatuażu cofnąć się już nie da i zostaje im pamiątka młodzieńczej głupoty. Niezły ubaw z tym tematem :lol:
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
fenix212 Zastanów sie wgl co ty móisz ! "...że polskie zacofanie..." takie zacofanie mozna zaobserwowac tylko u ciebie .

" Widziałem różnych świrów ale w języku u faceta kolczyka jeszcze nie.Zresztą u dziewczyny po za uszami też to podpada już pod pewne odchylenie. Ale mało to dziś mamy takich,którzy chcą zabłysnąć głupotą...To się nazywa gust "

A co do tego moze nie widziales bo obracasz sie w małej ilosci znajomych co mnie wgkl nie dziwi bo jezeli jest sie tak chamskim i aroganckim oraz nie tolerancyjnym to mnie wgl nie dziwi !!!!!!!!!!!!
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Jak rozesłałem wiad. na gg,że koleś pyta na forum o takie coś na gg to padli ludzie kim ty jesteś. Stary zastanów się co robisz ze swoim ciałem i jak chcesz wyglądać, bo żadna normalna kobieta by nie spojrzała na ciebie jakby takie coś zobaczyła, ja nie muszę mieć 500 znajomych na nk ani w realu bo chodzą słuchy wśród różnych znajomych o wielu ludziach,o znajomych znajomych ale czegoś takie nikt nie widział jeszcze. Chciałbym cię zobaczyć jak ty się ubierasz bo nie wiem skąd taki pomysł.

Obracam się wśród różnych ale generalnie normalnych ludzi bo to przekracza granice dobrego smaku u faceta jeszcze tym bardziej ! Jeszcze przywieś sobie łańcuch do ucha i połącz go z gaciami albo wyrób sobie kolczyk na napletku,każdego szlag trafia jak takie coś słyszy odemnie,że na forum o takie coś facet może pytać.Żal. To nie brak tolerancji ale krytyka głupoty i przeginania granic.
 

tido7

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Osobiście kolczyk w języku w moim przekonaniu to damski kolczyk. Nie sądzę, żeby kobietom podobali się tacy mężczyźni. Twoje ciało- twoja sprawa
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Jak rozesłałem wiad. na gg,że koleś pyta na forum o takie coś na gg to padli ludzie kim ty jesteś. Stary zastanów się co robisz ze swoim ciałem i jak chcesz wyglądać, bo żadna normalna kobieta by nie spojrzała na ciebie jakby takie coś zobaczyła, ja nie muszę mieć 500 znajomych na nk ani w realu bo chodzą słuchy wśród różnych znajomych o wielu ludziach,o znajomych znajomych ale czegoś takie nikt nie widział jeszcze. Chciałbym cię zobaczyć jak ty się ubierasz bo nie wiem skąd taki pomysł.

A koło to tam u Ciebie w mieście już wynaleziono? Na jakim Ty świecie żyjesz? Jedno wiem, na pewno nie na tym samym co reszta forumowiczów. Wpisz sobie w google takie hasło jak PIERCING, ok? To nie jest nic nienormalnego. I to Ty jesteś zacofany skoro nie potrafisz tolerować innych takimi jakimi są i jaki mają styl bycia. Kopernik czy Jezus według Ciebie to metale bo mieli długie włosy, tak?
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Jak rozesłałem wiad. na gg,że koleś pyta na forum o takie coś na gg to padli ludzie kim ty jesteś. Stary zastanów się co robisz ze swoim ciałem i jak chcesz wyglądać, bo żadna normalna kobieta by nie spojrzała na ciebie jakby takie coś zobaczyła, ja nie muszę mieć 500 znajomych na nk ani w realu bo chodzą słuchy wśród różnych znajomych o wielu ludziach,o znajomych znajomych ale czegoś takie nikt nie widział jeszcze. Chciałbym cię zobaczyć jak ty się ubierasz bo nie wiem skąd taki pomysł.

Obracam się wśród różnych ale generalnie normalnych ludzi bo to przekracza granice dobrego smaku u faceta jeszcze tym bardziej ! Jeszcze przywieś sobie łańcuch do ucha i połącz go z gaciami albo wyrób sobie kolczyk na napletku,każdego szlag trafia jak takie coś słyszy odemnie,że na forum o takie coś facet może pytać.Żal. To nie brak tolerancji ale krytyka głupoty i przeginania granic.



ile ty masz czlowieku lat bo uwazasz sie za jakas osobe bardziej doswiadczona niz 40-latek ! I to ze to tobie nie podoba sie piercing czy tatuowanie to nie znaczy ze wszystkim , jestes typowym przykladem jakiegos prymitywnego czlowieka !

A koło to tam u Ciebie w mieście już wynaleziono? Na jakim Ty świecie żyjesz? Jedno wiem, na pewno nie na tym samym co reszta forumowiczów. Wpisz sobie w google takie hasło jak PIERCING, ok? To nie jest nic nienormalnego. I to Ty jesteś zacofany skoro nie potrafisz tolerować innych takimi jakimi są i jaki mają styl bycia. Kopernik czy Jezus według Ciebie to metale bo mieli długie włosy, tak?



W 100% sie z toba zgadzam !: )

Osobiście kolczyk w języku w moim przekonaniu to damski kolczyk. Nie sądzę, żeby kobietom podobali się tacy mężczyźni. Twoje ciało- twoja sprawa



Wiesz w twojej wypowiedzi nie rozumie jak mozna powiedziec ze "...to damski kolczyk."
Mógłbyś podac mi definicje tego terminu bo wg. mnie damski kolczyk to ten ktorego mezszczyzna nie jest w stanie sobiw zrobic a jezyk masz kazdy kobieta i mezszczyzna , wiec zastanów sie zanim nastepnym razem napiszesz jakies dyrdymały na tym forum !
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Piercing znam ale kto też go sobie robi? Kolczyki to ma normalna dziewczyna w uszach generalnie,ewentualnie w języku albo pępku a facet nie jest od kolczykowania, jak kto lubi ale stykając się z najróżniejszymi ludźmi takich odchyleń od normy nie widziałem. Niezłe jaja po prostu i epitety poleciały już od tych,którym temat z forum przedstawiłem i to akurat są osoby,które prędzej by takie coś mogły sobie zrobić ze względu na młody wiek.Cieszę się,że żyję wśród zwykłych ludzi. A długie włosy każdy może mieć, ale skrajny metal punk to nienormalność. Takich ludzi tylko tolerują te same, zamknięte kręgi,ale robienie ze swojego ciała śmietnika i dziurawienie ciała do przesady to nie jest normalne. Koniec tematu, powtórzę jak kto lubi ale nie widzę sensu robienia sobie czegoś takiego,a pan pawwwel ma 40 lat z tego co widzę i robi sobie takie coś? To żałosne,dojrzały facet z takim gustem. Toleruję wszystko ale nigdy nie dziwactwo i odchodzenie do normalności. Nikogo nie zabiję za to,ale na to się nie da patrzeć. Na szczęście nie mam przyjemności czegoś takiego oglądać na codzień,bo jak taka osoba z takim gustem pojawia się na ulicy to zaraz odrzuca sam widok. Na szczęście 99% ludzi wie co robi ze sobą i jak trzeba wyglądać by nie obrzydzać widoku reszcie społeczeństwa. Pozdrawiam,życzę powodzenia z kobietami,które na pana pawwwela będą chciały spojrzeć. :eek:k:
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Piercing znam ale kto też go sobie robi? Kolczyki to ma normalna dziewczyna w uszach generalnie,ewentualnie w języku albo pępku a facet nie jest od kolczykowania, jak kto lubi ale stykając się z najróżniejszymi ludźmi takich odchyleń od normy nie widziałem. Niezłe jaja po prostu i epitety poleciały już od tych,którym temat z forum przedstawiłem i to akurat są osoby,które prędzej by takie coś mogły sobie zrobić ze względu na młody wiek.Cieszę się,że żyję wśród zwykłych ludzi. A długie włosy każdy może mieć, ale skrajny metal punk to nienormalność. Takich ludzi tylko tolerują te same, zamknięte kręgi,ale robienie ze swojego ciała śmietnika i dziurawienie ciała do przesady to nie jest normalne. Koniec tematu, powtórzę jak kto lubi ale nie widzę sensu robienia sobie czegoś takiego,a pan pawwwel ma 40 lat z tego co widzę i robi sobie takie coś? To żałosne,dojrzały facet z takim gustem. Toleruję wszystko ale nigdy nie dziwactwo i odchodzenie do normalności. Nikogo nie zabiję za to,ale na to się nie da patrzeć. Na szczęście nie mam przyjemności czegoś takiego oglądać na codzień,bo jak taka osoba z takim gustem pojawia się na ulicy to zaraz odrzuca sam widok. Na szczęście 99% ludzi wie co robi ze sobą i jak trzeba wyglądać by nie obrzydzać widoku reszcie społeczeństwa. Pozdrawiam,życzę powodzenia z kobietami,które na pana pawwwela będą chciały spojrzeć. :eek:k:



Z reguły ludzie sa normalnie a jakimis prostackimi debilami jak ty i nie przeszkadza im kolczyk a komu mozna zyczyc powodzenia u dziewczyn bym podyskutowal sam wyglad to nie wszystko jezeli kiedykolwiek uda cie sie dojrzecc zrozumiesz co sie liczy bo jak narazie jestes jakims zauroczonym w siebie malym chlopcem
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Kolczyki się robi dla siebie, nie dla innych. Jeśli pawwwel zrobi sobie kolczyk (co ja osobiście nie uważam za nic nienormalnego) a mimo to jednak znajdzie sobie dziewczynę to znaczy, ze ta dziewczyna jest całkiem normalna i potrafi dojrzeć w ludziach to co jest najważniejsze, czyli ich wnętrze. Bo jeśli się kogoś kocha to takie przyziemne sprawy jak status społeczny, wyznanie, rasa czy głupi piercing przestaje istnieć.
Rozumiem, że nie każdemu musi się ten rodzaj modyfikacji podobać,no ale bez przesady.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Jezeli szanowny nieteoleracyjny pan fenix212 zakonczyl próbe odowadaniania swoich racji a raczej jej braku pozwólcie ze ruszymy z tematem po ludzku :)
 

fenix212

Zbanowany
Dołączył
11 Październik 2009
Posty
449
Punkty reakcji
226
Z reguły ludzie sa normalnie a jakimis prostackimi debilami jak ty i nie przeszkadza im kolczyk a komu mozna zyczyc powodzenia u dziewczyn bym podyskutowal sam wyglad to nie wszystko jezeli kiedykolwiek uda cie sie dojrzecc zrozumiesz co sie liczy bo jak narazie jestes jakims zauroczonym w siebie malym chlopcem

Nie wiesz z kim rozmawiasz chłopie,żebyś do mnie zwracał się "mały chłopiec",jak wyglądam i jak ja się ubieram i w przeciwieństwie do ciebie nie mam "szalonych" myśli godnych nastolatka. Piercing istnieje dla tych,którzy nie wiedzą co już wymyślić i chyba jak w przypadku 40 latka odwala im na starość. Wódka też jest w sklepie i papierosy to niech też wszyscy je kupują a z kolei wszyscy tolerancyjni niech wydychają smród i się trują.Polecam lekturę moich postów w działach o podrywie to byś wiedział z jakim człowiekiem masz do czynienia,z jakimi wartościami i zasadami moralnymi odnośnie kobiet i z pewnością są one o wiele wyższe niż niejednego tutaj, a ty mi tu moralizatorskie teksty wypisujesz,że ja patrzę na wygląd i jestem pusty i mam dojrzeć,dobre, moi najbliżsi znajomi mieli by ubaw z takie tekstu... Swoją drogą ciekawe czy w wieku 40 lat masz żonę,bo jeśli nie to coś w tym jest i przykładem tego chyba jest temat jaki założyłeś.
Nie jestem żadnym liberałem i mam prawo wydać ostrą krytykę a ty jak widać nie umiesz się z nią pogodzić,co było oczywiste z góry kiedy obmyślałem już pierw. post. Skoro jedna osoba za drugą,faceci,kobiety,wszelka maść stwierdza,ze koleś z forum jest szalony z takim pomysłem to coś w tym jest... Codziennie chodzę choćby najruchliwszą ulicą w mieście i choć 80% to dresiarstwo to i tak nie widzę żadnych kolczyków nawet we brwi u facetów. A jak się jakiejś tolerancyjnej to podoba to proszę bardzo tylko to też coś mówi o człowieku jak toleruje jakieś przegięcia od naturalności,zwłaszcza jeśli tą tolerancyjną jest kobieta. Skądś musiały się wziąć tego typu zboczenia i grupy ludzi,którzy człowieczy obraz niszczą nadmiernym choćby piercingiem...Widać nie znasz pojęcia granica,ale widocznie tak już zostanie a z pewnością kobieta,choćbyś nie wiem jakim przystojniakiem był jeśli ma poziom i klasę zobaczy takie coś u faceta w gębie to chyba ucieknie gdzie pieprz rośnie. Bo to totalne przegięcie. Może jeszcze zgolisz sobie jak punki pół głowy na łyso,drugą połówkę zostawisz z długimi włosami i zafarbujesz na zielono i powiesz,że to normalne i że kobieta będzie wtedy na wnętrze patrzeć? Pewne rzeczy odróżniają facetów i kobiety a takie skrajności to tylko wyraz głupoty,nastoletniego buntu,chęci odróżnienia się i nudy chyba w życiu.A jak sam napisałeś zdaje się,że jesteś dojrzałym facetem,nie wiem czy czy jakaś zdesperowana kobieta,która takie dziwactwo by zobaczyła u kogoś kto niedługo będzie na tym świecie pół wieku zechciała by z tobą pogadać...Wystarczyło mi w życiu spotkać wszystkie subkultury ale takiej skrajności nie pamiętam i nikt mi o takiej nie opowiadał,no chyba,że faktycznie facet miał łańcuch w nosie... Musiałem cię nieźle wkurzyć skoro tak ochoczo odp. na moje posty. Ale sorry...Żyjemy generalnie wśród ludzi wyglądających normalnie i ubierających się normalnie,więc nie licz,że skrajności i coś takiego jak piercing każdej części ciała,dostępny i popularny jak wódka spotka się z aprobatą. Życzę miłego wkurzania się i kolejnych dojrzałych tekstów pod moim adresem i pomysłów na życie.
 
Do góry