Kolczyk w jezyku

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
karzdy rodzic inny xd sam znasz ich najlepiej i powinienes wiedziec co najlepiej zrobic w tej sytlacji xdxp
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a mnie się kolczyk w języku podoba. fajnie się z nim całuje :)
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mam i dziwię się, że są tu głosy, że kolczyk w języku nie pasuje facetowi
 
A

Aulelia

Guest
Nie jestem zwolenniczką kolczyka w języku. Jak z tym żelastwem jeść lub całować się?
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
szkoda zębów, bo się psują od tego żelastwa
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Blee, ja tam nie mam kolczyka w jezyku i nie zamierzam miec. Wg mnie kolczyki w jezyku wygladaja obrzydliwie i ktos kto sobie je robi jak dla mnie oszpeca sie.
 

Henryk8

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wg mnie kolczyk w języku TAK ale u kobiety a nie faceta. Jestem bardzo tolerancyjny, jesli chodzi o róznego rodzaju odmienności w poglądach, stylu, sposobie ubierania itp, ale kolczyk w języku PO PROSTU nie pasuje facetowi i już. Takie moje zdanie. Pzdr
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
kolczyk zrobiłem jak miałem 17 lat


A twoi rodzice nie mieli jakis objekcji co do kolczyka bo ja mam niecale 16 i nie chca sie zgodzic . Zastanawiam sie czy moze zrobic bez ich zgody ale troche dygam mozesz mi powiedziec jak ty go zrobiles czy sie zgodzili czy miales problemy ?
z gory dzieki :)
 

theoddone

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2009
Posty
108
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja zrobiłem to przed moją 18, więc nie mieli większych obiekcji, bo byłem świadom tego co robię i że na pewno go chcę mieć, więc jakoś ich do tego przekonałem. Możesz i zrobić bez ich zgody, bo chyba Ci go siłą nie wyrwą, ale po co masz sobie robić bałagan, więc pogadaj z nimi o tym jeszcze raz, albo poczekaj trochę.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Ja zrobiłem to przed moją 18, więc nie mieli większych obiekcji, bo byłem świadom tego co robię i że na pewno go chcę mieć, więc jakoś ich do tego przekonałem. Możesz i zrobić bez ich zgody, bo chyba Ci go siłą nie wyrwą, ale po co masz sobie robić bałagan, więc pogadaj z nimi o tym jeszcze raz, albo poczekaj trochę.



Mówiac poczekaj chwile chyba nie masz na mysli do 18 .
Zobacze jak cos to jeszcze pogadam .
A jak ty przkluwales to bolalo , dlugo miales opuchniety i wgl ?
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Próbował ktos moze takich przezroczystych kolczyków widac je czy nie ?
 

saper87

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
NIe byl bym taki pewny tym bardziej przez pierwsze pare dni jkabym mial spchniety i wgl.
Dlatego wole zapytac o te przezroczyste :)
Opuchlizna szybko zejdzie, ale to zależy od organizmu, jedni mają bardzo spuchnięty język a drudzy mniej. W moim przypadku język wyglądał trochę jak klucha, ale w przeciągu tygodnia opuchlizna całkowicie zeszła. Dobrze jest też ssać kostki lodu lub gdy jest ciepło jeść lody wodne - to pomaga.
Jeśli chodzi o przezroczyste to są mało widoczne, chyba, że ktoś będzie Ci bezczelnie zaglądał do jamy ustnej :D
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Opuchlizna szybko zejdzie, ale to zależy od organizmu, jedni mają bardzo spuchnięty język a drudzy mniej. W moim przypadku język wyglądał trochę jak klucha, ale w przeciągu tygodnia opuchlizna całkowicie zeszła. Dobrze jest też ssać kostki lodu lub gdy jest ciepło jeść lody wodne - to pomaga.
Jeśli chodzi o przezroczyste to są mało widoczne, chyba, że ktoś będzie Ci bezczelnie zaglądał do jamy ustnej :D


Czy pod terminem " mało widoczne " mozna rozumiec ze mama badz ktos inny z kim rozmawiam nie zauwazy tego kolczyka w jezyku ??
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Miałam w swym krótkim życiu przygodę z kolczykiem w języku i powiem Ci, że nikt nigdy w rozmowie ze mną go nie zauważył.
Tylko przez pierwszych kilka dni nie jedz przy rodzicach, bo od razu zobaczą, że sprawia Ci to wyraźny ból i się tym zainteresują.
 
Do góry