Kolczyk a rodzice

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Zapytaj ich spokojnie. Bez krzyków i awantur. Jeśli się nie zgodzą-zrób go. Kiedy go zobaczą na pewno będą chcieli zebyś go wyjął. Jeśli ich posluchasz, będą widzieli, że ciągle mają nad Tobą pełna kontrolę. Przez jakiś czas, tak jak to napisał cabernet, nie będą sie odzywać do Ciebie, a po jakimś czasie jeszcze Ci powiedzą, że im się podoba :]

Powodzenia życzę :)
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
?
to z wywaleniem to przenośnia bardziej, ale mogą mu jakiś czas życie za to uprzykrzać.


zgadzam sie z toba. Mi dosc dlugo uprzykszala zycie mama, awantura byla nieziemska^^ oczywiscie kazala wyciagnac mi kolczyk/ no ale ja sie nie zgodzilam/ wiec zaczela odcinac mnie od swiata, tz. odlaczenie od sieci, zakaz wychodzenia, zakaz kontaktow ze znajomymi, zabrala mi nawet telefon i mp4. no i oczywiscie caly czas jej spiwki ze mam wyciagnac kolczyk^^ dla swietego spokoju go wyciaglam;) ale jestem zdania ze czego oczy nie widza tego sercu nie zal:p teraz mam 3 kolczyki o ktorych wiem tylko ja^^i tylko dla tego ze ich nie widac:p

zycze powodzenia z rodzicami;D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Zrób i postaw ich przed faktem dokonanym. Ja jak pierwszy raz przebiłem ucho to też pokazałem mamie dopiero po przebiciu. Spodziewałem się ostrego opie*dolu. Jej reakcja wyglądała mniej więcej "O, fajny. Kto Ci przebijał?" :D Także idź na żywioł.
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
?
Zrób i postaw ich przed faktem dokonanym. Ja jak pierwszy raz przebiłem ucho to też pokazałem mamie dopiero po przebiciu. Spodziewałem się ostrego opie*dolu. Jej reakcja wyglądała mniej więcej "O, fajny. Kto Ci przebijał?" :D Także idź na żywioł.


no ale to nie jest ucho tylko brew.jak ja prezbilam uszy to tez mi nic nie powiedziala ale jak przyszlam z kolczykiem w wardze to malo brakowalo a wywalila by mnie z domu
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To najwyżej wyjmie, wielki problem. Jak będzie robił podchody to nigdy tego kolczyka nie zrobi. A jak postawi rodziców przed faktem dokonanym to opcje są dwie:
1) Rodzice zareagują pozytywnie i będzie OK
2) Nie spodoba im się i będą kazali wyjąć. Świerze przekłucie szybko się zagoi.
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
?
goi sie szybko ale pozostawia slad:p a co mnie to zrobisz co bedziesz chcial
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Świeże przekłucie we brwi nie powinno zostawić żadnego super widocznego śladu ;)
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
?
az tak duzego nie pozostawia lecz bedzie to widoczne
 
Do góry