Kolczyk a rodzice

kojak

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Witam chce sobie zrobić kolczyk w brwi ma on wyglądać tak:


b759a4d05be85d4cmed.jpg



Niestety nie wiem jak mam przekonać rodziców... mam aż 17 lat i wiem jak zareagują i nie chce tego słuchać.
Jakieś propozycje, jak mam podejść do tej sprawy?
Miło by też było jeśli ktoś się wypowie na temat takiego kolczyka itp (szczególnie panie i osoby je noszące).
Dziękuję i pozdrawiam.
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
idz do salonu, zrob go, wroc do domu i pokaz sie rodzicom, najwyzej Cie z domu wyrzuca :D

a co do kolczyka, bardzo duzo mezczyzn go juz ma...
widziales kolczyk w brwi tyle ze nie ułozony pionowo a poziomo? nazywa sie on horizontal eyebrow
sprawdz jest ciekawszy od tego zwyklego :)
 

girll115

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
195
Punkty reakcji
2
Miasto
Bydgoszcz
a musi być zgoda rodziców x]?
Teraz bardziej poważnie.. Może pokaż im różne strony w Internecie, przeczytaj, opowiedz o takim kolczyku. Spróbuj przekonać, że to nie jest niebezpieczne, a i ze szkoły za to nie wyrzucą ;) ..
 

alysha

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
moi rodzice tez nie chcieli sie zgodzic na kolczyk wiec zrobilam go sobie bez ich zgody. Przyszłam do domu, pokazałam, pokłociłam sie z matka a następnego dnia juz wszystko bylo ok :]
 

kretos11

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
z Chaty
Może zacznij od tego, że chcesz sobie zrobić kilka kolczyków :lol: rodzice będą w szoku i zrobią Ci awanturę, ale się nie przejmuj ;) kłóć się wytrwale aż zgodzą się w akcie kompromisu zgodzą się na jednego xD To trochę szalone ale moja kumpela tak zrobiła i.... zrobiła sobie kolczyka :D
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Co w tych kolczykach jest jest takiego super że każdy musi je mieć? <_<
 

06081a

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
627
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyspa Bezludna
Ja stawiam na naturalność i kolczyki uważam za coś zupełnie zbędnego, a nawet wg. mojego uznania szpecą człowieka. Ok kolczyki na uchu są fają ozdobą, ale po co sobie brwi, języki i jeszcze nie wiadomo co przebijać?
Wygląd to indywidualna sprawa, więc róbcie z sobą co chcecie.
 

Warsain

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
"Ja stawiam na naturalność i kolczyki uważam za coś zupełnie zbędnego" Dokładnie ;p najlepiej to sobie nic nie przekłuwaj.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a musi być zgoda rodziców x]?
Teraz bardziej poważnie.. Może pokaż im różne strony w Internecie, przeczytaj, opowiedz o takim kolczyku. Spróbuj przekonać, że to nie jest niebezpieczne, a i ze szkoły za to nie wyrzucą ;) ..
Musi być zgoda rodziców jeśli nie jest pełno letni poza uchem nie może nigdzie sobie zrobić kolczyka. Raz. Dwa, powinienem zamknąć i zastanowię się nad tym, masz problem życiowy.
 

BlueDreams

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
230
Punkty reakcji
4
Wiek
33
mam 17 lat


hahahaha... przepraszam ale nie potrafię inaczej zareagować... AŻ 17? Właśnie widać jaka dorosła jesteś... ehhh szkoda słów.

A co do rodziców to z tego co piszesz może być ciężko przekonać i chyba mają racje, najlepiej nic nie przekłuwać :)

Pozdrawiam ;)
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Musi być zgoda rodziców jeśli nie jest pełno letni poza uchem nie może nigdzie sobie zrobić kolczyka. Raz. Dwa, powinienem zamknąć i zastanowię się nad tym, masz problem życiowy.

zgoda rodziców jest potrzebna gdy nie masz ukonczonych 16 lat, po przekroczeniu tej granicy mozesz sobie nawet zrobic w miejscu intymnym kolczyk
na tatuaz trzeba miec ukonczone 18 lat nie na piercing
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
?
Jeśli Twoi rodzice sa "starej daty" czyli na temat kolczykow maja bardzo negatywne zdanie to raczej ich nie przekonasz. Jeśli zrobisz sobie kolczyk bez ich wiedzy to nie bedziesz mial/a latwego zycia w domu <wiem z wlasnego doswiadczenia> Porozmawiaj z rodzicami moze akurat sie zgodza:D
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
Musi być zgoda rodziców jeśli nie jest pełno letni poza uchem nie może nigdzie sobie zrobić kolczyka. Raz. Dwa, powinienem zamknąć i zastanowię się nad tym, masz problem życiowy.
Musi to jest pojecie względne, wcale nie musi, jak sobie zrobi bez ich wiedzy to juz nikt tego nie odwróci a jak wyrzucą z domu to znaczy że są h*j nie rodzice :p
 

cabernet

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
problem bardzo częsty, wiem po sobie i znajomych ;) ja już planowałam parę przekłuć i miałam dość nie przyjemne rozmowy z matką, po jakimś czasie jednak zmieniłam zdanie i wole sobie zrobić dziarkę ;p
mama już doszła do wniosku, że i tak jej nie posłucham, prosiła tylko żeby to było nie za duże i ładne hehe
wyrzucenie z domu hmm to raczej rzadka opcja... najczęściej parę godzin/dni focha i po sprawie ;)
 

warjatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
?
zgoda nie musi byc ale lepiej zapytac, jesli zrobisz bez ich wiedzy a kolczyki dzialaja na nich jak plachta na byka to w najlepszym wyptku beda nalegac na wyciagniecie kolczyka a w najgorszym cie wywala z domu:> zapytac nic nie zaszkodzi:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to z wywaleniem to przenośnia bardziej, ale mogą mu jakiś czas życie za to uprzykrzać.
 
Do góry