Koksowanie...

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Są ale nie wszyscy tacy a tak pozatym to czemu ktoś tutaj napisał o "słabej kondycji w łóżku" nierozumiem tego ? możesz mi to wytłumaczyć ? bo chyba poprzez Doping w tych sprawach nic sie nie zmienia
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Po testosteronie zmienia ;]

No właśnie - testosteron i pewne jego pochodne wpływają na te sfery - różnie, zależnie od stężenia, dawki dobowej, czasu stosowania i czystości leku. Na pewno niskie dawki leku który jest przeznaczony dla ludzi nie działają tak samo jak ampułki dla koni, ale z tego co wiem panowie biorą bardzo różne rzeczy. Nie zawsze sprawdzone, nie zawsze czyste, i nie zawsze przeznaczone dla ludzi.

Wywiad z mężczyzną po takich zabiegach - testosteron kupowany u kolegi, prawdopodobnie był to lek weterynaryjny. Najpierw zmiana na plus, bo mógłby bardzo dużo i często, ale bardzo szybko stracił tym zainteresowanie, a stał się bardzo agresywny. No - potem szpital i leczenie wątroby. Ale jak sam mówił nawet nie był pewien co brał, więc nie chcę być zrozumiana źle - nie mówię że każdy preparat tak zadziała.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
No Dobra ale powiedz mi jeszce jaki wpływ ma na "kondycje w łóżku"?? nie na zdrowie człowieka tylko na "kondycje w łóżku" ??
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Jak piszę wyżej - nie mówię o wszystkich środkach, bo znam wpływ tylko wysokich daewek - początkowo kondycja się podnosi, ale po pewnym czasie fizyczne możliwości są nadal duże, ale brak emocjonalnego zainteresowania. Czyli mógłbym wiele, ale po co.
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
To chyba nie jest minus skoro bardzo dużo dziewczyn pisze żę ich chłopacy/mężowie zasypiają wtedy gdy one jeszcze chcą
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Wiesz co - trudno mówić o ogóle, ale akurat ja wolę większe atrakcje niż czyste rypanko. Nie wiem jak to ująć delikatniej... No - seks to nie tylko kondycja.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Podczas kuracji z testosteronu facet ma nieziemski popend i wyprawia z dziewczyna niewiarygodne rzeczy. po cyklu jest slabo , po odblokownaniu (okolo 1,2-2 miecha po cyklu) wszystko wraca do normy)

cypionat testosteronu to cypionat testosteronu , nie wazne czy na ampie byl pies , kon ,krowa czy napisz "przed uzyciem skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta"...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
No cóż - może i racja, ale ja i tak wolę to co mam ;) bo wcale nie zależy mi na zwiekszeniu czasu.

A co do zwierzaków - to nie do końca tak. Pies prędzej, ale wyobraź sobie jakie dawki przyjmuje koń - są przeliczane na "trochę" większą masę.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Nie do konca ... Kon potrzebuje mniej boldenonu niz czlowiek dlaczego?
Slyszalem ze jest to spowodowane "lepszym" ukladem immunologicznym czlowieka.

jak juz pisalem wszysko zalezy od tego co jest w srodku a nie od obrazka na pudelku.

Ja osobiscie mam zamiar brac kiedys srodki dla krow ale to inna bajka...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Ja sobie myślę że skoro są dla krów, to lepiej dać je krowom.

Ale w sumie to twoja sprawa...
 

DemoFKS

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Na pewno niskie dawki leku który jest przeznaczony dla ludzi nie działają tak samo jak ampułki dla koni, ale z tego co wiem panowie biorą bardzo różne rzeczy. Nie zawsze sprawdzone, nie zawsze czyste, i nie zawsze przeznaczone dla ludzi.
Człowiek musi brać wieksze dawki tego środka niż koń.

steryd weterynaryjny od razu odraża ludzi tym, że jest przeznaczony dla zwierząt.. Tak naprawdę undecylenian boldenonu pod nazwą Boldenon, czyli lek dla zwierząt nie jest wcale taki szkodliwy jak, np. steryd dla ludzi, który znajduje się w aptece o nazwie Anapolon - subst. aktywna to oxymetholon.

Nie rozumiem po co kobiety dyskutują w tym temacie. :mruga:
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Brat mojego kumpla to świństwo bierze i wygląda okropnie- przynajmniej według mnie, jest duży! Do tego już nie umie normalnie oddychać tylko sapie, jest zamotany. Nie rozumię takich facetów, przeciesz to jest ochydne tak wyglądać. :/
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Dajcie juz spokuj kto sie kuje to niech sie kuje a pozniej zdycha jak pies z bolu i zycze im to , i tym optymistycznymm akcentem zakonczmy ten temat :lol:
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
oj macie problem, idzcie kupic sobie provit, albo univit dla swin i po sprawie, a o skutkach ubocznych nie myslcie. :lol:
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Tak jestem zazdrosy o to ze te frajherstwo sie szerzy poniewaz cwicze juz pare lat i wqrwie mnie jedntym slowem mowiac postawa kolesiu co po 3 miesiacach maja takie rozamiry ze inni to latami robia ale mniejsza z tym. . .
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
tylko jakie oni beda mieli po tych 3 miesiacach skutki uboczne, a jakie ten co pare lat... tu mnostwo, a tam wogole.
 

DemoFKS

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Tak jestem zazdrosy o to ze te frajherstwo sie szerzy poniewaz cwicze juz pare lat i wqrwie mnie jedntym slowem mowiac postawa kolesiu co po 3 miesiacach maja takie rozamiry ze inni to latami robia ale mniejsza z tym. . .
Widać, że nie masz pojęcia o tym! :bag:


Jeśli ćwiczysz krótko i masz niezłe wyniki to szkoda niszczyć dar jaki dała tobie natura. Zresztą po tak krótkim czasie nie wiesz, czy zajmiesz się tym sportem na dłużej, więc może niewarto narażać się na często ukryte działania uboczne. Jeśli ćwiczysz już ponad 2 lata ale nie jesteś zadowolony z efektów, to zastosowanie sterydów nic nie pomoże.

Trzy ważne punkty:

1. Sterydy nie są radą na niedożywienie!
2. Mięśnie budowane są z białka a nie z koksu!
3. Po doping sięga się wtedy, gdy nie pomagają już nam żadne suplementy!


źródło http://fks.sq.pl
 
Do góry