Koko Euro Spoko

ania.szulc777

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Ta piosenka jest w stylu "mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz".
No cóż niech babcie mają swoje 5 minut. Polsce im coś jest głupsze tym większą sławę zyskujesz.
Osobiście to ta nuta z głowy mi nie może wyjść :)
 

zoojka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dobry był jeden internetowy mem: "Skoro wszyscy narzekają na koko, to kto głosował?" Wg mnie piosenką na euro powinno być "hej sokoły" :)
Albo coś co wszyscy znają np "Sto lat" :310:

Ale poza tym, że jaki kraj taka Shakira to staram się patrzeć na Koko z przymrużeniem oka :crazy:
 

Lemonka83

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2011
Posty
100
Punkty reakcji
1
Właściwie to nie było specjalnie konkurencji dla Koko Euro spoko, więc czemu się dziwić? Reszta utworów była jakaś taka biedna, jakby na siłę napisane...I wygrała ludowa spontaniczność.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Przede wszystkim jakieś hmm 95 % "próbujących" zdawało się nie znać specyfiki takiej imprezy. Wyskoczył Feel z jakąś gitarką balladową na początek i coś tam dalej brzdąkali. No k* , czy oni naprawdę (tak jak i inni) byli przy zdrowych zmysłach pisząc te utwory ? Jaki kibic będzie się w lato , na imprezie na której się ogląda mecze, pije alkohol , uprawia seks, słuchał jakichś ciulowatych, "bezpłciowych" piosenek ? Piosenka ma być pozytywna, nastrajać optymiastycznie do życia, dawać energii, ma mieć pierd***nięcie i w porównaniu do tych wszystkich innych, jarzębinka to o zgrozo ma :)

Ja tam się cieszę bo jak usłyszałem tych wszystkich pseudo artystów to tylko wypada zapłakać nad kondycją naszej muzyki popularnej. Zresztą, chyba już każdy kraj potrafił zrobić jakiś lekki, wakacyjny hit, przy którym bawiłaby się europa, ale ... nie my. W zasadzie zaryzykuję stwierdzenie, żę w kwestii muzyki popularnej jesteśmy jeszcze sporo gorsi niż w piłce...
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
Oj, Greeg Ty normalnie jesteś balsamem na me serce. Masz absolutną rację. Żadna z pozostałych 9 piosenek na stadion się nie nadawała.
Eh, aż mi się słabo robi jak słyszę te "światowe tony" w wypowiedziach poniżające to co mamy najfajniejszego i właściwie poniżające nas samych -Polaków. Ale tego autorzy jakoś nie dostrzegają. Na wsi o takiej postawie to się chyba mówi "wyżej sra niż d"pe ma".
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Weźcie pod uwagę, że ta piosenka najłatwiej w ucho wpadała. A taka Rodowicz, Wilki, Feel zrobili piosenki, zbyt nudne. Poza tym InoRos & Liber czy Chłopcy będą ich piosenki grane przed meczami.

Właśnie chodzi o to ucho, by wszyscy mogli sobie nucić. Podobnie jest z Eurowizją, kiedy to nasi wykonawcy zbyt ambitnie podchodzą do do konkursu i widzimy, jak to się kończy. Jest czas na arie operowe, jak i na "Majteczki w kropeczki". A ludzie tym razem postawili na coś z przytupem ;)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
rzadko zgadzam się z Ziemkiewiczem, ale tym razem przyznam rację. Często ta piosenka przeszkadza ludziom, którzy są tacy miejscy że zapomnieli w jakiej wsi się urodzili
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Mimo iż, wielu ale to wielu fanów Jarzębiny muszę to napisać. Ta cała piosenka na Euro 2012 to jedna wielka porażka. Osobiście bardziej podoba mi się piosenka Liber'a feat. InoRos.

http://www.youtube.com/watch?v=NdBYBhy1kHM
 

Maszkowa

aut Caesar aut nihil
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
1 226
Punkty reakcji
21
Wiek
42
Miasto
strefa pełnej świadomości
NOOOOO... już widzę jak stadiony rapują zwrotki w tak trudnym szybkim rytmie, phiiii
Ogólnie piosenka jest fajna ale nie nadaje się na stadion. Kibice nie będą się przy niej bawić. Sam refren to za mało.
Babcie są super. Żenująca jest postawa mediów które rozpętały bezpodstawną aferę o plagiat.
http://youtu.be/YtDhMzDkois
 

Oughn

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moja reakcja na to "coś" była o, taka:
October-18-2011-20-12-49-DoubleFacePalm.jpg
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Jeżeli ktoś uważa że koko euro ma jakiś "przytup" to chyba powinien wyczyścić sobie uczy ;)
 

mariuszabc

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
dobrze, że kibice z zagranicy nie będą wiedzieć o czym ta piosenka, bo jest dnem ;d
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Jeżeli ktoś uważa że koko euro ma jakiś "przytup" to chyba powinien wyczyścić sobie uczy ;)

Jeżeli ktoś nie potrafi zinterpretować zdania i nie wie, jak ogólnie określa się muzykę ludową, to powinien zapytać :p ;)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Ja wiem co to jest muzyka z przytupem:) ale nie uważam by koko miało ten przytup ;)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Chyba nie do końca. Oberek to ci nie jest, ale pod boczki się chwycić i potupać można, jak na folklor przystało ;)
Tylko nijak nie mogę zinterpretować stroju regionalnego zespołu. Jakoś mało mi znany :( A może to taki ogólnopolski ? :sexy:

:310:
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
Z tego co pisze w necie ich oficjalnym strojem jest Strój biłgorajsko-tarnogrodzki, jednak ten na Euro jest chyba mieszanką Polsko-Ukraińską :)
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Z tego co pisze w necie ich oficjalnym strojem jest Strój biłgorajsko-tarnogrodzki, jednak ten na Euro jest chyba mieszanką Polsko-Ukraińską :)

No proszę i dowiedziałam się dzięki uprzejmości fajnego forumowicza. Teraz to mogę błysnąć wiedzą, jakby co :)

Nie wiem czy ona fajna czy niezbyt fajna ( ta piosenka), ale jednego jestem pewna. Ludzie ją naprawdę nucą, Zarówno duzi, jak i mali :)
 
Do góry