Koko Euro Spoko

ekaw2

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
3 524
Punkty reakcji
23
Wiek
67
Miasto
Wrocław-Ślęża
Greeg zgadzam się z Toba, Marudzimy zachlysnięći "wielkim swiatem" nie widząc ze ten wielki świat to nie badziewie kazde jakie my polacy łykamy z zachodu. To tylko komerach koncernów
Moim przyjaciołom z Niemiec, Turcji Norweg przypadł do gustu hymn i przyjeli go baardzo sympatycznie. az szkoda mi się zrobiło ze to kopiowanie babuszek a nie nasz oryginalny pomysł..
Impreza ta ma na celu wypuszczenie pewnych emocji na zewnatz, Nie ma walk gladiatorów, wojen bitew gdzie panowie mogli by się sprawdzić,swoja adrenaline sporzytkowac..
role te spełniaja włąsnie takie imprezy, mecze zawody.. Nie maja na celu rozwoju intelektualnego , ale zwykłe wyzycie się.. Dobrze, że mamy więc tę wiochę na Euro..
Fakt, jak ktos napisał nasze władze, PZPN i piłkarze olewatorsko podchodza do tego
ale jakos to nasza cech, Bitwy wygrywamy wojny juz nie..
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Greeg Ty podajesz przyklady oficjalnych piosenek turnieju. Koko spoko nie jest piosenka trudnieju tylko Reprezentacji Polski.
Jasne, że tak, ale te piosenki doskonale pokazują kierunek i klimat pt. Euro czy MŚ. A tu potem wyskakuje jakiś Feel z piosenką taką samą jak ich każda inna i że tak powiem: po choinke oni tam wystąpili ? Skok na kasę i tyle. Pseudo artysci się zbulwersowali bo nie będzie promocji, nie będzie popularności, nie będzie kaski z tantiem. :)
 

IzUnIa22

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2012
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Lublin
mi osobiście nie podoba się ten cały Koko Koko. uważam że można było coś innego stwożyć ale z zaproponowanych piosenek to za bardzo nie bło czego wybierać. Wszystkie były na jedno kopyto...
 

Huehuecoyotl

Bywalec
Dołączył
20 Wrzesień 2011
Posty
2 732
Punkty reakcji
54
Jasne, że tak, ale te piosenki doskonale pokazują kierunek i klimat pt. Euro czy MŚ. A tu potem wyskakuje jakiś Feel z piosenką taką samą jak ich każda inna i że tak powiem: po choinke oni tam wystąpili ? Skok na kasę i tyle. Pseudo artysci się zbulwersowali bo nie będzie promocji, nie będzie popularności, nie będzie kaski z tantiem. :)

No jest kicz i pseudo muzyka, bardziej poziom hasalo pod bebny plemienne jednak wiejski folklor Koko Spoko to juz lekka przesada. Daliby Dode pokazujaca cycki to byloby przynajmniej po europejsku.
 

winyl

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
133
Punkty reakcji
2
Miasto
śląsk
No kicz na maksa,bedzie wielka kompromitacja a cała europa pomysli ze żyjemy jak w XV wieku i do tego te pieluchy na głowach,ale cóz sami ludzie wybrali w głosowaniu
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
Wyroki Polakow zawsze byly dla mnie zagadka. plebiscyty "sesemesowe" wygrywaja czesto-gesto totalnie bezbarwne beztalencia. a bo biedny, a bo bity w domu, a bo taki slodki, a bo po nim jada... nie liczy sie meritum. choc o jakim meritum mozna mowic w przypadku polskiej sceny muzycznej. kto mial wygrac? w pustej szklance pomarancze? jacys zalosni rock oldboye? z drugiej strony to taki bunt i rodzaj zartu. tylko trzeba umiec sie przyznac. ja glosowalem na Palikota dla jaj i niejako z braku nowosci na scenie politycznej. a spoleczenstwo zachowuje sie teraz jak 10-osobowe jury, ktore dalo zwyciestwo jednemu z kandydatow 9:1. i reporterka pyta jak mozna bylo glosowac na zwyciezce, a wszystkie dziesiec osob mowi: ja nie glosowalem na tego oszoloma i nie wiem w ogole jak mozna bylo to uczynic.
 

krzychu1317

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na szczęście same słowa utworu będą niezrozumiałe dla kibiców z zagranicy, a to nie tak źle, jednak oprawa jako całokształt po prostu leży... :/
Mam nadzieje że tym razem się nie skompromitujemy i umknie to zagrancznym mediom... :p
 

winyl

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
133
Punkty reakcji
2
Miasto
śląsk
ta może i umknie, ale mają to śpiewac na pierwszym meczu na otwarciu
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
E tam. Zamiast szalików będą chusty na głowach. poniekąd ta dygresja mi się podoba. Tutaj niby orły na murawie, a w utworze koguty, tzn. kury :D

Euro jest po to by się bawić, a nie marudzić i powagę utrzymywać. Mało to mamy wiecznie "dumanych imprez" ? Dlaczego Polacy zwyczajnie nie potrafią się śmiać i we wszystkim wyszukują powagi, co ludzie powiedzą i ciągle narzekają ? Świeci słońce źle, pada deszcz też niedobrze. Ten utwór zbyt poważny, tamten za wesoły. Łejery....
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Jak doweidziałem się że to wybrano myślałem ,że to zwykły żart
 

slavo87

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
111
Punkty reakcji
1
zagłosuje na tą piosenkę dla żartu - pomyślało kilka mln polaków ;]
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Szanuję różne opinie a o gustach sie nie dyskutuje, jednak do mnie ta piosenka totalnie nie przemawia:) Nie podoba mi się...i już;p
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Do mnie nie przemawia, ale mnie nie razi, zwłaszcza opinia innych. Nie głosowałam, bo właściwie żadna nie była w moim typie. Może dlatego nie marudzę i się nie czepiam.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jak tu czytam co niektórych to ręce opadają...
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
A mnie nie, bo każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, a że niektóre są odmienne od mojej, to dobrze. Trudno byłoby polemizować, kiedy każdy nuciłby tą samą nutę :)
 

antek22

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Też mi się wydaje, że ta piosenka powinna być traktowana w kategoriach żartu tak na prawdę. Nie jako "oficjalna polska piosenka" bo wtedy to już jaja są ;) Zwłaszcza jak sobie przypomnę, że na mistrzostwa świata we Francji śpiewał Ricky Martin;)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Też mi się wydaje, że ta piosenka powinna być traktowana w kategoriach żartu tak na prawdę. Nie jako "oficjalna polska piosenka" bo wtedy to już jaja są ;) Zwłaszcza jak sobie przypomnę, że na mistrzostwa świata we Francji śpiewał Ricky Martin;)

a u nas jest Oceana.

Koko nie jest oficjalnym hymnem euro zrozumcie to wreszcie. Krytykujecie ten kawałek jakby to od niego miały zależeć losy naszej s-kadry na turnieju. (W sumie to się nie dziwię potem będzie na kogo zgonić porażkę tak jak w Korei na Górniak co było żałosne). Do tych którzy piszą, że wstyd itd itp wstydzicie się muzyki ludowej ? Ja o wiele bardziej wolę to niż ten cały Feel czy inne libery. Piosenka miała być tak aby kibice na stadione mogli ją śpiewać a czy wyobrażacie sobie (jak to ktoś już zgrabnie ujął) "kibiców rapujących na stadionie" ? Piosenka nie musi się wszystkim podobać. Wiadomo każdy ma swój gust muzyczny i akurat ten kawałek może mu się nie spodobać (zresztą mi też się ta piosenka nie podoba pod względem muzycznym) ale na litość boską skończcie z teksami typu "wiocha itd" Piosenka kibiców na euro ma być uniwersalna - tak aby każdy mógł ja zaśpiewać na stadionie i mała Dianka która ma 9 lat. i jej rodzice w wieku 30-40 oraz pan Kazik który ma 60-70 lat i pójdzie na mecz z żoną a "koko" chyba jako jedyny utwór z proponowanych taki jest.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Jaki był nasz "hymn" na mistrzostwa świata w Korei?
Nie martwcie się tak. I tak jak zwykle prawdziwym hymnem naszej reprezentacji będzie:
"Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało."
 
Do góry