Kocham czy nie?

myaka

kropla rosy która znika wraz ze wschodem słońca
Dołączył
26 Październik 2010
Posty
601
Punkty reakcji
34
Miasto
Bliżej nieba..
Absolutnie się z tym nie zgodzę.W każdym dłuższym związku przychodz taki moment,że zastanawiamy się czy jeszcze kochamy?,czy jesteśmy razem z przyzwyczajenia?Tylko trzeba znależć sposób ,aby się o tym przekonać.Nie wiem ,czy dziewczyna jest niedojrzała?-gdyby tak było pewnie nie miałaby takich dylematów-wyszła by za niego i już,a skoro myśli to nie chce popełnić błędu i to chyba dobrze.
Nie musisz się zgadzać.
Nie w każdym, że u Ciebie i u autorki tematu takie dylematy się pojawiają/ pojawiały, to nie znaczy że w każdym związku tak jest.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
W związkach z dłuższym stażem w 99%-to pewne,choć może nie wszyscy się do tego przyznają.Swoje rozterki zostawiają dla siebie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Tak na pewno i naprawdę dowiadujemy się o znaczeniu dla nas jakiejś rzeczy albo osoby, kiedy okazuje się, że ją musimy stracić (albo straciliśmy).
Chcesz spróbować zerwania z tym "sześcioletnim"?
 

ula.maka

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jeśli się zastanawiasz to znaczy że go nie kochasz jakbyś kochała to byłabyś pewna że chcesz tylko z nim być :) Polecam serwis gochat świetna strona dla ludzi nieśmiałych:)

Jeśli się zastanawiasz to znaczy że go nie kochasz jakbyś kochała to byłabyś pewna że chcesz tylko z nim być :) Polecam serwis gochat świetna strona dla ludzi nieśmiałych:)
 

weronisiaaa13

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam,
to ja zaczęłam ten temat. Przyznam, że czytałam wszystkie posty i za wszystkie dziękuję. Z waszą pomocą choć to dziwne bo mnie nie znacie rozwiązałam problem. W moim przypadku rację mieli ci którzy twierdzili, że po prostu dopadła mnie nuda w związku i postanowiłam to zmienić. Pomimo, iż w dzisiejszych czasach to co się psuje się raczej wyrzuca, nie naprawia, ja zrobię inaczej.
Po prostu odświeżę ten związek, bo jest co ratować. I proszę was również o to samo, dbajcie o swoją drugą połówkę, doceńcie co robi dla was, i pytajcie na forum to pomaga. Choć nie każdy podejdzie do tego poważnie, znajdą się ludzie którzy pomagają. Dziękuję.
 

NiktWazny8

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wyrwij mu włos, wrzuć, wrzuć do herbaty, powiedz "hokus pokus" i jak kolor herbaty zmieni się na czerwony, oznacza to, ze jesteś zakochana
 
Do góry