Kochać? Miłość? Co To Znaczy...

alexcool

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
krk
Witam wszystkich

No właśnie miłośc --> chemia i zjawiska fizyczne w ciele ludzkiego czlowieka ?
czy moze byc tak silna by na zawsze połączyć dwoje ludzi nierozerwalnym więzadłem uczuciowym ?
Czy ma moc, która łagodzi wszystkie niedogodnosci partnerow ? czy ma moc pokonywania codziennych trudnosci zwiazanych z tymi dwoma zakochanymi ludzmi ? A może to po prostu tak zostalismy stworzeni - przeciez zeby ludzkosc przetrwała musi wystepowac przekazywanie potomstwa.
Co Wy o tym myślicie drodzy forumowicze ? Czym dla Was jest ta niezwykła aura jednoczaca dwoje ludzi, którą zapewne większa czesc z Was juz przezyła...

Pozdrawiam gorąco i zapraszam do równie gorącej dyskusji...
alexcool
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Nie ma czegoś takiego jak "idealna miłość".

Ogólnie wszystko zależy od osób, które wchodza w związek, tj. jak dobrze się dogadują, czy ich miłość jest prawdziwa, itd.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Dla mnie ta owa aura jest niczym innym jak szczęściem. To nie tylko chemia i te zjawiska, to również duchowe zrozumienie i oparcie. Kiedy dwie osoby sobie ufają, czują sie dobrze przy sobie .. to jest piękne :}
Gdy widzisz, że osoba którą kochasz jest szczęśliwa i Tobie robi się lepiej...
Niezwykłe takie :>
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
34
fajna ta sonda :D uwazam,ze idealna milosc nie istnieje... zawsze sa jakies problemy,klotnie i zmienne nastroje w miloscie :)
 

kamaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z miłości :P
...ale wydaje mi sie, ze to wlasnie wzmacnia owa milosc- takie delikatne sprzeczki i klotnie w ktorych nie ucierpi zbytnio zadna ze stron. Milosc jest wtedy, gdy dwoje ludzi ma do siebie ogromny szacunek i nigdy obiektu swojej milosci nie zmiesza z blotem ani nigdy nie sprawi, by zle sie poczula.

Po drugie chcialam zaznaczyc, ze fajnie ze taki temat zalozyl mezczyzna :D to znaczy, ze dla tych "lobuzow" tez istnieje cos tak pieknego jak milosci i ciesze sie ze nawet zaczeli sie nad nia glebiej zastnawiac (bez obrazy oczywiscie) :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
W idealna milosc nie wierze bo mysle ze takowej nie ma. Uwazam ze kazda milosc jedynie w jakis sposob dązy do jakiegos okreslonego idealu.
Moim zdaniem prawdziwa milosc istnieje potrafi przekonac wiele przeciwnosci np czas odlegloscprzeciwne charaktery dwoch osob. Ale prawdziwa milosc przychodzi chyba z czasem. Ja np mysle ze spotkalam juz prawdziwa milosc jestesmy razem 2 lata ale to jeszcze stanowczo za krotko zeby powiedziec ze to na 100% prawdziwa milosc. Los ciagle wystawia nas na proby w roku szkolnym dzieli nas 360 km, wakacje dla mnie jest to rownoznaczne z pojsciem do pracy sezonowej; tak wiec los ciagle nas wystawia na rozne proby z ktorych jak narazie wychodzimy bez szwanku i mysle ze u kazdego tak jest. Ze najpierw trzeba sie siebie nauczyc, pogodzic charaktery, poznac rozne sytuacje i dopiero wtedy z czasem mozemy powiedziec ze ,, to jest prawdziwa milosc i napewno w zyciu sobie poradzimy" Mi sie wydaje ze tak to wlasnie jest.
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Hmm Idealnej miłości chyba nie ma.
Zawsze są jakieś kłótnie, sprzeczki, zawachania
i problemy. Nie ma takiej sielanki w milosci.
Że wszystko zawsze jest ok, i nigdy się nie psuje. ;)
Niestety, ale zawsze jakies problemy są.
 

blondi18

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Kazdy z nas poitzrebuje uzcucia miłosci. Bliskosci drugiej osoby. To normalne. Napenwo nie jedna osoba przzeyzla milsoc ale czy idealna? Zawsze pojawiajaj sie problemy ktore nie sa mzoliwe do rozwiazania czasem ta druga osoba nam pomoze w ich rozwiazaniu a czasem sama jest bezsilnabadz ma zupelnie inne zdanie i co wtyedy?! Pojawia sie problem ktory czasem jest ciezko rozwiazac. Niby ta milosc ma nam pomoc ale czase to nie pomgada. Z druegeij strony jesli przez cale zycie amamy isc sami to tez nei dobrze. Muismy meic kogos bliskiego bo czasem mily gest czy slowo sprawaia duzo radosci.
Nie przezylam jeszcze takw ielkeij milosci ale wg mnie MIŁOŚĆ po poewnuym czasie PRZECHODZ w PRZYZWYCZAJENIE.
 

Attachments

  • kgk.jpg
    kgk.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 17

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Niby zagłosowałam, że wierze w idealną miłość... Ale takowej nie ma. Ja pragne tylko prawdziwej i szczerej miłości. Z odrobiną zazdrości i z nicią miłości. Nie musi być idealna. ;)
 

bobson

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
dla mnie idealna miłość to taka która pomimo kłótni przetrwa wszystko :p i wierzę w nią
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
W idealną nie wierzę, ale wierzę w miłość. Każda ma lepsze i gorsze dni, każda ma swoje bolączki i problemy. Ale może trwać.
 

Chery

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Idealna miłość??
NiE...
nie ma idealnych ludzi... to i miłości idealnej nie może być...
Idealna miłość nie może istniec bez idealnych ludzi.
 

So_Sad

I luf ya : (
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
1 234
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
z Serca
wierze. bo dla mnie idealna milosc to szczerosc zaufanie i po prostu milosc; p czyli ze oboje ludziow sie kocha.

a milosc to nie czlowie k;]
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Wierzę w idealną... A kto powiedział jak wygląda taka idealna? Idealna dla mnie, to miłość dwóch osób kochających się wzajemnie... Które poświęcą dla siebie wszystko... czy to tak wiele? x) Tak...wiele, a nie takie trudne... Idealna miłość istnieje, i wiele ludzi jej doświadcza... tak samo i wiele ludzi, niestety nie :(

Niby zagłosowałam, że wierze w idealną miłość... Ale takowej nie ma. Ja pragne tylko prawdziwej i szczerej miłości. Z odrobiną zazdrości i z nicią miłości. Nie musi być idealna. ;)

A to nie jest idealną miłością?
 

trzynastka

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
ja mysle ze idealnej milosci nie ma...moze na poczatku wydaje nam sie ze to ta jedyna osoba i ze kochamy ja ponad zycie :D w rzeczywistosci na poczatku jestesmy z kims z milosci pozniej juz tylko z przyzwyczajenia
To jest moje skromne zdanie B) A i nie sugerujcie sie moim nickiem ze mam 13lat...13jest pechowa i ja jestem pechowa i to o to chodzi;]
 

Swain

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja nie wiem czy wierzyć, ale mam świetnego kupmpla którego znam od... od zawsze. Jak miałam 13 lat ( hehe ) to zaczęlismy razem chodzić. Nadal ze sobą chodzimy. Jest świetnie, bo świetnie się dogadujemy, a moi rodzice znają go i dlatego nam ufają .
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
prawda nie ma milosci IDealnej : ) hehe
jest tylko miłosc
Odczuwanie MIłosci ,
szacunek dla Partnera
Uwaga Partnera
zrozumienie
PrzeżYwanie Codziennych Zmagań

MIłosc iDealna Heh
moze bYc Jej Poczatek
Moga ukazywac sie jakiekolwiek watpliwosci Ale to tylko
Krotkie zastanowienia z Kazdym dniem wzrasta Intymnosc
namieTnosc jak i rowniez " romantycznosC" zaangazowanie
gdy te skladniki sa mocno nasycone
Zachodzi jakby Najwyzsza faza MIłosci ...
mozna wtedy powiedziec cos na wzor "milosci idealne"
ale oczywiscie jest oddalona OD prawdziwego zrozumowania ...

tak samo jak I MIłosci nie mozna dokladnie opisac : )
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Uważam, że nie ma idealnej miłości zawsze są kłótnie sprzeczki
Powiem tyle ,, nie zawsze jest różowo "
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
heh nie moze byc różowo ! ...
Bo by miłosc była monotonna ..
 
Do góry