Kochać? Miłość? Co To Znaczy...

somsiad0

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP
Czesto widzimy jak np. chłopak pisze na opisie "kocham Cie", w eskach tak samo...ale czy on naprawde wie co to znaczy? kumpel powiedział mi jedną rzecz :) hehe troche too dziwnee... Bo jest już długi okres czasu z laską i on tam jej mowi ze ją kocha a ona się go zapytała dlaczego mnie kochasz? a on :mruga: yhy... i nie wiedział co odp...( chyba bym się spalił ze wstydu) a wy dlaczego kochacie swoje dziewczyny/chłopaków? :p


Jesli temacik podobny był prosze o przeniesienie...
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
Pff, dlaczego??
Jak już kogoś kocham ( lub przynajmnije mi sie wydaje) to za to, jaki ten ktos jest... a nie za to np. gdzie mieszka, komu kibicuje czy w co sie ubiera... :mruga: :mruga:
Po prostu, kocha sie za to, za co sie powinno kochać!:p Ale cóż:pP Różnie przypadki chodza po świecie:p
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
zgadzam się z Sopelqiem :)

ja kocham, ponieważ mój Misiek przy mnie jest, zawsze, dba o mnie i chce mojego szczęścia
staram się odpłacac mu tym samym, ale średnio mi idzie, nikt nigdy nie nauczył mnie miłości...
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jeżeli chodzi o te opisy typu kocham Cie itp to moze i to miłe, ale nie lubie niczego robić na pokaz, po co maja to czytac inne osoby z listy... wole jak mi ktos to powie osobiście przytuli albo nawet gadac nie musi byle mi to czynami okazuje itp
 

Questra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
203
Punkty reakcji
0
Miasto
My do Unii pryszli, Otwierajtie!
Miłość

Czym ona jest? Wiele osób jest ,bądz chce być kochanymi jednakże czym jest miłość?
czy to uczucie,które podbija nasze serca i umysły?
czy to stan emocjonalny,który ma za zadanie zaspokoić nasze potrzeby?
a może to reakcja biochemiczna*?


*wg. niektórych(,np. mnie :p ) miłośc to reakcja biochemiczna w naszym ciele,taka sama jak u Ar (te przepiękne ptaki żyjące w ameryce południowej).
Ary potrafią dobierać się w pary na całe życie, potrafią naśladować każdy ruch partner-a/-ki i nieodstępować go na krok. :)


Co wy o tym sądzicie?
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Był już taki temat. Z pewnoscią o podobnej tematyce bynajmniej, było mnóstwo. Cóż. Wyszukiwarka...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja nie widzialam takiego tematu, ale mozliwe ze byl:)

kochac to znaczy, chciec dla drugiej osoby jak najlepiej,
kochac to znaczy, byc z kims mimo wszystko,
kochac to znaczy, akceptowac kogos takim, jakim jest ,za wszystkie wady i zalety,
kochac to znaczy, ze ktos jest dla ciebie calym swiatem , mimo wszystko i wbrew wszystkiemu
...
pewnie nikeotre osoby, powiedza teraz, ze jestem romantyczne itd.
ble ble ble-nie trzeba (;
wiem o tym.. :phi:
 
Do góry