Kobieta biznesu :D

zbychuu

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
Kobieta biznesu powinna być zdecydowana, pewna siebie, umiejąca sobie radzić w bardzo stresujących sytuacjach. Jeśli chodzi o wygląd to oczywiście musi być elegancka :)
 

Laayla

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Kobieta biznesu,to kobieta która wie czego chce i jak zamierza to osiągnąć. Wie co chce powiedzieć i nie boi się tego robić. Uwielbia odnosić sukcesy, a porażka jest dla niej nauczycielem i motywuje ją do dalszej pracy. Ubiera się elegancko, stosownie do pory roku i zgodnie z obowiązującymi trendami. Nosi wygodne,wysokie buty, pozbawione tandety. Nie ma kompleksów, bo wie,że jest najlepsza. Szczera do bólu i otwarta na świat,ambitna o inteligentnym wyrazie twarzy. ;]
 

wodzilla

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
ambitna, pracowita, twarda, znająca i umiejąca wykorzystać swoje atuty, wiedzę, doświadczenie
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
Przede wszystkim niezależna (samowystarczalna) to się bardzo ceni u Kobiet. Aż ma się chęć im to jakoś wynagrodzić :)
Mam duży szacunek do przynajmniej dwóch, które znam - którym facet z kasą nie jest do niczego potrzebny bo zarabiają dość sporo przez swój upór i wytrwałość oraz chęć samorealizacji. Podoba mi się to, że przy wyborze "partnera" mają zupełnie inne kryteria oceny faceta od tych "pijawek", które chcą ssać kasę od mężczyzn.
 

lopo23

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Z moich doświadczeń wynika, że dzisiejsze kobiety to istne REKINY w biznesowym świecie! Bardzo często są o wiele bardziej zorganizowane, twarde w negocjacjach, wystylizowane, ambitne(mógłbym tak wymieniać długo) od facetów.

Kiedyś tzw. bizneswoman kojarzyła mi się z puszystą babą za biurkiem. Dziś jest inaczej i kiedy wybieram się na rozmowę handlową z jakąś panią prezes to muszę się solidnie przygotować, żeby nie zostać zjedzonym.

Pozdrawiam wszystkie kobiety sukcesu:)
 

zapach_slonca84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
a ja uważam, że kobieta biznesu powinna przede wszystkim robić pieniądze...reszta, wyglad, zachowanie to jej indywidualna sprawa...przecież jest przede wszsytkim KOBIETĄ, a dopiero potem biznesu :)
 

ewunia198612

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
485
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Głowno / Pabianice
W biznesie nie jest ważne jaką nosisz bieliznę i jak wysokie masz szpilki, owszem ważny jest dobrze skomponowany strój odpowiedni do spotkania, ale najważniejszy jest charakter , musisz wiedzieć czego chcesz i jak to osiągnąć szczególnie w dobie kryzysu na rynku . AHA i musisz mieć twarde 4 litery , ponieważ często po nich dostajesz .
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
a ja uważam, że kobieta biznesu powinna przede wszystkim robić pieniądze...reszta, wyglad, zachowanie to jej indywidualna sprawa...przecież jest przede wszsytkim KOBIETĄ, a dopiero potem biznesu :)

hm. W tym dziale to chyba przede wszystkim BIZNESU, a dopiero potem kobietą ;-)
 

zoli

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ostatnio jak byłam na zajęciach z ZZL i przyszła do nas dyrektor personalny. Karierę robi w firmach za granicą. Dla mnie była właśnie kobietą sukcesu. Była piękna, miła ale zdystansowana, zabawna, w taki inteligentny sposób, wiedzę miała ogromną. Świetnie się prezentowała, nie miała jakiejkolwiek tremy przed wystąpieniami, naturalna. A przy okazji świetnie radziła sobie z cwaniakowatymi facetami, którzy chcieli wodzić ją za nos. W rozmowie zdecydowana, szanująca opinie innych, ale też rzeczowo wytykająca argumenty nie mające logiki wnioskowania. Bardzo mi zaimponowała. Chcę być taką jak ona :D
 

huevos2008

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
Bangkok
Kobieta powinna wygladac i zachowywac sie jak gwiazdy z Bollywood :D

wowczas wszstcy beda piekni i bogaci :)


Pozdro z Tajlandii :papa:
101katrina.jpg
 
Do góry