Kobiecy Wytrysk

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
prawie spadlam z krzesla jak zobaczylam tamtego posta :p
KeRiO (tak mi sie bardziej podoba :p) a jak tam Twoje doswiadczenie w kwestii wytrysków partnerki ???
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
nigdy tego nie doświadczyłem :p jedynie orgazm normalny.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
aha szkoda
no zobacz KeRiO a ja myslalam, ze Ty taki doswiadczony :p :p :p
no ale w sumie wole orgazm, a wytrysk zdarza mi sie ostatnio czesciej :]
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
nika bo wytrysk zazwyczaj występuje przed prawdziwym orgazmen, wynika z tego ze jestem taki dobry że zaczynałem od orgazmu. :lol:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
KeRiO ale ja tez mialam najpierw orgazm, a teraz mam tak, ze mam np 2 czy 3 wytryski i koniec, nie wiem jak zrobic, zeby potem miec jeszcze ograzm?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
a kto to wie nika? :) tak samo jak % ilosc kobiet nie ma orgazmu pochwowego tak samo jest % liczba osob ktore mają "wytrysk" albo i go nie maja. JA tam nie oczekuje jakos tego wytrysku bo uważam ze nie jest to fajne. :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
no nie wiem ale mi sie to kojarzy z moczem :p zresztą mojej partnerce też. to tak jakby ktoś mnie "obsikał" nie wiem czy to jest fajne :p
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Tak sobie myślę, że pewnie gdyby mnie to kiedyś spotkało, to w pierwszej chwili przestraszyłabym się, że mam problemy z nietrzymaniem moczu, bo z tego co dziewczyny piszą, to jest to dość duży, nagły i niekontrolowany wyciek.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Tak sobie myślę, że pewnie gdyby mnie to kiedyś spotkało, to w pierwszej chwili przestraszyłabym się, że mam problemy z nietrzymaniem moczu, bo z tego co dziewczyny piszą, to jest to dość duży, nagły i niekontrolowany wyciek.
dokladnie :) ja myslalam ze sie po prostu zesikalam xD wystraszylam sie w pierwszym momencie bo wtedy jeszcze nie slyszalam o czyms takim jak kobiecy wytrysk :mruga: pozniej wystraszona w domu napisalam na forum do niki19 i wszystko juz bylo jasne :D ;) nie wiem czy Dominika to pamieta :p
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
dokladnie :) ja myslalam ze sie po prostu zesikalam xD wystraszylam sie w pierwszym momencie bo wtedy jeszcze nie slyszalam o czyms takim jak kobiecy wytrysk :mruga: pozniej wystraszona w domu napisalam na forum do niki19 i wszystko juz bylo jasne :D ;) nie wiem czy Dominika to pamieta :p


Dobrze, że Nika była lepiej uświadomiona w tym temacie niż ty :) Pewnie ci ulżyło i uspokoiłaś się, gdy ci powiedziała, że takie reakcje też się zdarzają i są całkowicie naturalne.
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
Dobrze, że Nika była lepiej uświadomiona w tym temacie niż ty :) Pewnie ci ulżyło i uspokoiłaś się, gdy ci powiedziała, że takie reakcje też się zdarzają i są całkowicie naturalne.
oczywiscie ze sie uspokoilam :) bo u mnie to bylo jeszcze tak ze ten "plyn" byl troszke z krwia zmieszany :/ wiec balam sie 2 razy bardziej ;/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
z krwia? podczas okresu?

pamietam, ze do mnie pisalas, z reszta w kilku sprawach :)

dlaczego Wam kojarzy sie to z moczem??? to nie ma zbyt wiele z moczem wspolnego, tylko moze fakt, ze jest tego duzo :]
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
z krwia? podczas okresu?

pamietam, ze do mnie pisalas, z reszta w kilku sprawach :)

dlaczego Wam kojarzy sie to z moczem??? to nie ma zbyt wiele z moczem wspolnego, tylko moze fakt, ze jest tego duzo :]
nie wlasnie to wtedy nie bylo podczas okresu i zachodzilysmy glowe dlaczego tak moglo byc :p
 
Do góry