Kobiecy Wytrysk

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja nawet nie wiem czy to chlopak czy dziewczyna, ale chodzi o to, ze caly czas krytyka, przeciez ja nie wchodze w dzialy, ktore mnie nie interesuja i nie wkurzam innych
dobra koniec OT :]
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mnie sie raz w zyciu zdarzylo :p. Tez sie przerazilam, moj chlopak sie niezle tym zakrztusil :lol: Naprawde, przeciez tego jest kilka razy wiecej niz spermy podczas wytrysku <_< Ale jakos bardzo przyjemne to wg mnie nie bylo. Wole miec normalny orgazm :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no nie jelonek odczucia przy zwyklym orgazmie sa duzo lepsze niz przy wytrysku- tak jakos na raty wszystko sie rozklada :]
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Czytałam, że to się zdarza u bardzo małym procencie kobiet... A tu widzę, że sporo Was jest takich :)
 

magdalenka84

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
243
Punkty reakcji
0
Póki co, nie zdarzyło mi się być taką "kobietą fontanną" :) ale skoro piszecie, że lepszy jest tradycyjny orgazm, to chyba nie mam czego żałować...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Troll kobiety sa bardzo skomplikowane

Magdalenko no wiesz musisz to przezyc, zeby porownac, ja wole poczuc, jak orgazm mi sie rozchodzi po ciele niz byc dalej podniecona po takim wytrysku :]
chociaz ostatnio czesciej zdarza mi sie to drugie
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
spokojnie, jak zauwazylam wszytsko przychodzi z czasem, najpierw orgazm, potem wytrysk tak bylo przy oralu jaki i przy waginalnym
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ja najpierw mialam wytrysk :p. Z moim bylym. Jak leze, to szybko mam normalny orgazm, a wtedy akurat stalam a jakos w innej pozycji niz lezaca nie potrafie dojsc, wuec maila wytrysk :p. Moj byly sie niezle zakrztusil :]. Zreszta, nie spodziewal sie tego. Ja tez nie :p.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj jelonek :p ale piszesz o wytrysku oralnie, a przy waginalnym zdarzyl Ci sie juz?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie, przy waginalnym nic :p.
 

yahretzkee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wa-wa
Ej, a w skład tego co z Was "wycieka", wchodzi woda...i co jeszcze? Tak z ciekawości pytam - pogłębiam wiedzę, która mi się przyda nieco później...:)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
skladu chemicznego nie badalam :p
a co do konsystencji, to serio plyn jest dokladnie jak woda, bez zapachu, przezroczysty itp
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
tak jak kerio ma w zwyczaju czyli skład chemiczny : :D

Kobieca ejakulacja polega na wydzielaniu się pod ciśnieniem płynu o konsystencji wody z cewki moczowej. Produkowany jest on w gruczołach, które otaczają cewkę moczową i są anatomicznymi odpowiednikami męskiego gruczołu prostaty. Badania laboratoryjne wydzieliny wykazały, iż nie jest to mocz, płyn ten ma ten sam skład chemiczny, co płyn produkowany przez prostatę. Pomimo, że mocz i kobiecy ejakulat wydostają się przez cewkę moczową, mocz powstaje w pęcherzu, zaś ejakulat w gruczołach ujścia cewki.
 
Do góry