Kłopot

jenny11

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Po jego przyjeździe za granicy matwiłam się o niego i pytałam się czy coś stało a on mnie zbywał i mówił nie albo wogóle się nie odzywał poprostu mnie olewał. Później powiedział że nie wie czy mnie kocha ale o tym pisałam już w poprzednim poście. Dowiedziałam się że nie miał ochoty ze mną gadać i wogóle z nikim że ma jakieś poważne sprawy ale on nie chce o tym gadać bo i tak nie wie jak. Jak pytam się jaka jest przyczyna jego nagłej zmiany to on cały czas mówi tylko że życie. A dzisiaj mi powiedział że nie chce ostatnio mu sie jakos z nikim gadac o jakis problemach i wogole skonczyly sie czasy kiedy byl milusi i wogole . Pytał mnie ''dla Ciebie jest tylko wazne czy Cie kocham czy nie... dla Ciebie liczy się tylko chyba te słowo kocham''. Na okrągło powtarza że życie się zmienia że życie dużo już go nauczyło. Narazie tylko z niego wydusiłam że ma problemy w szkole pierwsze słysze byłam zdziwiona że nic nie powiedział ale ja czuję że to nie wszystko coś jest jeszcze tylko że nie wiem co... Co ja mam zrobić? Ja już nie wiem jak mam z nim rozmawiać? W kółko gada że życie... życie. Ja chyba zwiariuje
 

adin

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
112
Punkty reakcji
0
nie naciskaj zostaw go z tym problemem jak zechce sam się zgłosi do Ciebie o porade...
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Dziwne z jego strony to jest troszke...bo jak Cię kocha to powinien powiedzieć Ci o swoich problemach i poradzić, ale może jego problemy są dla niego uciążliwe które nie dają mu spokoju. Może on mówi tak dlatego że sam sobie z tym wszystkim nie radzi, ma racje że życie zmienia ludzi więc u niego moze ta przemiana właśnie nadeszła. Daj mu narazie chwile odedchnąć własnym powietrzem, daj mu troche czasu aby pobył sam, poukładał sobie wszystkie swoje sprawy, jeśli będzie potrzebował jakiejś pomocy lub rady napewno ci o tym powie więc nie ma sensu nalegać i prosić bo to może go jeszcze bardziej zniechęcać i przytłaczać. Nie martw się napewno zrozumie że ma Ciebie czyli osobę która zawsze go wysłucha i spróbuje wyciągnąć z problemów.
Będzie dobrze...napewno. Jak już się coś wyjaśni to daj znać. ^_^
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
nie naciskaj na niego bo to nic nie da a moze tylko pogorszyc sprawe jak bedzie chcial to sam ci powie
 

aadamm158

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
387
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Hajnówka
hmmm moze powinas sie znim spotkac pogadac przytulic go jak najmocniej dac mu buziaka i powiedziec ze ty chcesz mu pomuc we wszystkim i ze cchesz byc znim na dobre i na zle hmmm moze niebieski nam pomorze:)
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
hmmm moze powinas sie znim spotkac pogadac przytulic go jak najmocniej dac mu buziaka
To nie program MTV :/
Mi wydaję się, że chłopak poprostu kręci i śmiem twierdzić , że coś zmieniło się w jego życiu...byćmoże pojawiła się jakaś dziewczyna w czasie Twojej nie obecności i nie wie jak Ci o niej powiedzieć. Mam nadzieje, że to tylko takie moje pesymistyczne gadanie.
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
wiesz sa problemy z ktorymi czasem czlowiek musi sie sam uporac i musi je przetrawic. Nie miej mu za zle ze chce na chwile pobyc sam z tym co go boli. Jesli jednak potrwa to zbyt dlugo to daj mu do zrozumienia ze go kochasz i ze chcesz z nim dzielic nie tylko radosne chwile ale i te zle i ciezkie - bo na tym to wszystko w koncu polega...

Istnieje tez opcja ze nie dostrzegasz tego ze chlopak dalej Cie kocha tylko ze okazuje to inaczej (nie mylic z "gorzej"). Problem niekoniecznie musi tkwic w nim. Radze sie nad tym zastanowic...
 

madziuszek

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Musi troszke pobyć sam ze swoim "życiem" :p ale niech wie, ze jak coś to zawsze może na ciebie liczyć. jesli bedzie potrzebował się wygadać, to w końcu sam to zrobi i zgłosi się do ciebie. Moze wpadł w jakiś dołek, wiesz ludzie mają różne swoje humory...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
adam czy ty możesz w końcu zacząć pisać sensownie? i na temat?
jeszcze trochę nabijania postów i dostaniesz ostrzeżenie - kolejne do kolekcji
na razie ostrzegam

teraz mi wytłumacz co twój post powyżej wnosi ciekawego do dyskusji i jak sie ma do tematu i autorki?
 

paulinncia

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Bądz blisko niego,ale nie wypytuj go.Sam ci powie jak bedzie chciał.Może rzeczywiscie stało się coś co nim wstrzasneło .... cos co go boli. Są takie problemy kiedy kazdy musi sam sie z nimi uporać. Napewno wszytko bedzie ok kwestia czasu :) pozdrawiam
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
adam czy ty możesz w końcu zacząć pisać sensownie? i na temat?
jeszcze trochę nabijania postów i dostaniesz ostrzeżenie - kolejne do kolekcji
na razie ostrzegam

teraz mi wytłumacz co twój post powyżej wnosi ciekawego do dyskusji i jak sie ma do tematu i autorki?
Nie zebym miala cos do Kolegi Adama ale nareszcie ktos ująl w paru zdaniach to co wszystkim czasem przeszkadza :D

A co do tematu to czy autorka moze napisac jak sie dalej potoczyly losy jej i jej faceta?? :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
To nie program MTV
Mi wydaję się, że chłopak poprostu kręci i śmiem twierdzić , że coś zmieniło się w jego życiu...byćmoże pojawiła się jakaś dziewczyna w czasie Twojej nie obecności i nie wie jak Ci o niej powiedzieć. Mam nadzieje, że to tylko takie moje pesymistyczne gadanie

Szczerze mówiąc też o Tym pomyślałam. :(
Nothing może ma rację, facet się zakochał za granicą,
może jest smutny że jest daleko od tej wybranki. :(
Powinnaś z nim pogadać a jak nie będzie chciał to
poczekaj, znudzi mu się wkońcu takie kręcenie.
Ehh obyśmy się mylili z Nothing .. oby to były tylko
jakies problemy, a nie jakaś nowa dziewczyna. ;)
 

jenny11

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
wszystkiego nie będę wam w szczegółach opowiadać, nie chce zapeszać narazie idzie to w dobrym kierunku
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
To świetnie :)
Masz rację lepiej nie zapeszać, ale jak wszystko już będzie
na dobrej drodze to chyba opowiesz nam conieco.. ? ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Nie ma za co, od tego jesteśmy :)
Żeby w jakiś sposób pomóc, doradzić :)
Trzymaj się cieplutko i nie zapomnij o nas,
nie zapomnij żeby nam powiedzieć
co nieco :p
 
Do góry