Klanarchia

Status
Zamknięty.

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Zatem może dziś zaczniemy trzeci akt, skoro nie chciałeś na mnie poczekać z zakończeniem drugiego i tak się spieszysz.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie powiedziałem, że się spieszę. Taką po prostu mam zasadę, a następny akt zaczniemy jak będę gotowy.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ciężko powiedzieć jak będę teraz stać z czasem. Może to zająć od 2 dni do tygodnia.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ojj tam :D Wymyśl misje poboczne, nakreśl tylko rzeczy ramowe, a gdy będziemy je robić - wymyślaj.
No ale jak się szybko skończy, to liczę na "Akt specjalny", który może się dziać kilka lat później, albo kilkanaście :D Coś w stylu ostatniej dzwonnicy :) No ale to moje marzenia skryte :D
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Ano i liczę na fachmistrza jakiegoś, bo obiecywałeś, a nic nie ma :D
Jak się wam nudzi, i co chwilę sprawdzacie forum mając nadzieje, że "sesja sie już zaczęła", zapraszam do mojej sesji - na razie nikt sie nie zglosil :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
O, to ja zapraszam do mojej nowej sesji, którą prawie skończyłem robić a później zacząłem projekt od nowa obmyślać.

PS: Całkiem na serio - zapraszam, jeśli ktoś grał w którąś z części Legacy of Kain powinno przypaść do gustu (kiedy już na forum to wrzucę) ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Właśnie Soul Reaver 1 zaczynam grać, kiedyś w 2 grałem xD W sumie nie jest to bezpośrednio Kain, ale łączy się i fabularnie, no i w 5 części serii (trzeci SR) i Kainem i Razielem można grać. xD
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja w Legacy grałem chwilę, w sumie dawało radę.

Tak na marginesie wyszperałem coś takiego - jeśli ktoś ma konto na Chomiku, to polecam zobaczyć.
http://chomikuj.pl/klanarchiczny

Muzyka, filmy a nawet ilustracje wpasowujące się w Klanarchię :).
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
Czy jest możliwość modyfikacji postaci między częściami? Chciałbym przekwalifikować się na technomantę, ale zostawiając wszystko inne tak jak jest.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Areq samowolne zmiany w statach lub archetypie bieżącej postaci są niemożliwe.

Bati jak zaczniemy część trzecią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry