Klanarchia

Status
Zamknięty.

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dawałem jak się czymś wspomagałeś. Z Twojego postu jasno zrozumiałem, że chcesz atakować.

Kwestie Puli Ciemności tłumaczyłem na początku tego tematu

Obok akcji widnieje ilość kości przeznaczonych do puli. Jeśli gracz zdecyduje się użyć jednej z nich, MG używa zebranych w ten sposób punktów na dwa sposoby. Pierwszy to test splugawienia na k10 (0-5 splugawienie, 6-10 splugawienie). Inną opcją jest odłożenie kości ich do Puli Ciemności, wspólnej dla wszystkich graczy. Ich wykorzystaniem będzie późniejsza Manifestacji Ciemności, która to oznacza starcie z zagrożeniem narodzonym przez samo serce złych sił. Im więcej pozostawionych w puli kości, tym spotkanie okaże się bardziej dramatyczne.
Czyli albo wykorzystuję punkty od razu czyli próbuję Cie splugawić, albo zostawiam sobie na później (jak w tym przypadku). System przewiduje wtedy na przykład zaniechanie udanego testu albo ożywienie zabitego przeciwnika. Natomiast jak uzbiera się tego więcej, następuje wspomniana Manifestacja w postaci wyjątkowo dużego zagrożenia.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Bishop, mówiłem, nie szarżuj, korzystaj z małych efektów xD
Ten fart, to raczej w ucieczce nie pomoże? Z dominowania ciemności?
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Dawałem jak się czymś wspomagałeś. Z Twojego postu jasno zrozumiałem, że chcesz atakować.

Kwestie Puli Ciemności tłumaczyłem na początku tego tematu


Czyli albo wykorzystuję punkty od razu czyli próbuję Cie splugawić, albo zostawiam sobie na później (jak w tym przypadku). System przewiduje wtedy na przykład zaniechanie udanego testu albo ożywienie zabitego przeciwnika. Natomiast jak uzbiera się tego więcej, następuje wspomniana Manifestacja w postaci wyjątkowo dużego zagrożenia.
Tzn że teraz jestem zagrożony spotkaniem z jakimś śmiertelnie groźnym z:cenzura:com? :D

Bishop, mówiłem, nie szarżuj, korzystaj z małych efektów xD
Ten fart, to raczej w ucieczce nie pomoże? Z dominowania ciemności?
A to coś pomaga?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Korzystanie z małych efektów? Pewnie, mniejsza nemesis, wieksze szanse na powodzenie. Np zamiast wysysać z niej moc trzeba było rozwalić jedynie podłogę pod nią, by spadła na dół.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Teraz wpadnie Enchay i nas teleportnie :D Żart ^^
Pożyczam ci katanę Bishop :D Jakby co to używaj ZM i wiej :p Ale jak się wymigamy to oddaj potem - przyda mi się :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Podbiję bo mam ważną sprawę.

Caleb - Jeśli Muadib "rozbił" jeden rytuał na trzy części to rozumiem, że to jest tak jakby trzy proste rzeczy składały się na jedną skompliowaną więc będą trzy proste testy, tak? Jak nie to mam jeszcze inny plan i edytne sobie posta ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jeszcze zamykając bieżące sprawy techniczne: Bishop, Twoją akcję zawarłem w dwóch testach. Nie było sensu, aż tak się rozdrabniać.

Drugą część mamy za sobą. Chciałbym jednocześnie podziękować za dotychczasową grę, gdyż poziom gry stoi na wysokim poziomie. Oczywiście spotykamy się w części ostatniej czyli trzeciej. Szczegóły wkrótce.
W międzyczasie: kto deklaruje dalszą grę, co wam się podobało, a co byście zmienili itp.
I komu dajemy zagrywkę? Ja stawiam na Williara.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
czekać dziś na odpis, czy iść spać xD?
idź spać i tak się skończyło :D

Generalnie to mi się nie podobało jak zginął Phellan no ale to już było niestety.

btw. +1 ZM, +2 legendoznastwo

A co do zagrywki to sam nie wiem. Zobaczę co inni napiszą chociaż pewnie i tak stanie na Willarze (coś mi się tak wydaje).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ja nie wiem, jak coś i bez zagrywki daje sobie radę, ostatnia i tak poszła w diabły (ale wtedy nerwa miałem xD)
No i Mimo wszystko Mordechai ładnie nas wyciągnął xD z drugiej strony Fiodor też dużo zdziałał xD

Ja gram dalej, chce usłyszeć trzeci dzwonek xD Akcja z tymi terenami Ebionitów kojarzy mi się z Mordorem xD

+2 Walka bronią (Mam 8+1 z broni)
+1 do Czujności

Co chciałbym w kolejnej sesji? Więcej złota i techno gadżetów przydatnych egzorcyście xD
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Właśnie ja zmienię przydział. +1 ZM +2 Czujność.

Ja bym chciał mieć możliwość uczenia się (więcej ksiąg itd). Poza tym zapowiada się ciekawie i gram dalej.

Dodatkowo też liczę na gadżety jakieś żeby przebić się przez granicę 10 pkt statów :D
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
W sumie to wypada mi podziękować za to, że poczekaliście na mój odpis, którego nomen omen wczoraj wysłać nie miałem czasu. Niestety jak mam szkołę (8 godzin) i jazdy (6 godzin) to czasem po 14 godzinach na nogach nie zdołam odpisać. Grać, chętnie zagram, przecież muszę któregoś z was ustrzelić chociaż.

Czujność +2
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Areq jest zasada, że macie 24 h na odpisanie. Jak ktoś milczy, to chwilowo schodzi na drugi plan (choć też go nie utłukę). Gdybym w poprzedniej sesji zawsze czekał na pewnego gracza, to by sesja była w kratkę.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Jeeea! Do Omamu :D Zostaje :p
Cholera, liczyłem na 3 punkty i nie wiem jak teraz rozdać staty, zwłaszcza że kilka naprawdę by się przydsało(ZM i Czujność) a nie ma punktów. No ale niech będzie...
+1 Czujność +1 Dominowanie Ducha
Co zmienić? Hmm... Czasami twoje posty kończą się za mało dynamicznie. Nie wiem jak to wytłumaczyć, więc podam przykład. Pamiętasz jak płynęliśmy statkiem do obozu Rylca? Twój post skończył się na tym, że na morzu zauważono statek. I tyle. Nie wiadomo było co robić. Takich sytuacji wolę uniknąć.
Więcej akcji, żeby nie trzeba było tylko walczyć, lecz i mówić.
No i przydałby się pościg jakiegoś uciekiniera, który niesie ważny dla grupy artefakt. Ciekawiej by było, gdyby zostawiał takie wskazówki, jak np. zaszyfrowane wiadomości, gdzie mamy dalej go szukać.
No i co dalej... Niech ten akt będzie najdłuższy.
A zagrywka wg. mnie dla Willara.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No i co dalej... Niech ten akt będzie najdłuższy.
Tu akurat zaoponuję, gdyż finał jest planowany jako najkrótsza część. Licząc od Ścieżek, gramy od początku roku. Jednakże wszystko wyjdzie w praniu, bowiem sesja żyje własnym życiem.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mi ciężko będzie urwać granie Williarem tak po prostu, szkoda, że to ostatni akt. Ciężko się od tego oderwać. Bywały momenty, że jak głupi co kilka minut na forum wchodziłem, jak mogłem xD
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Na tyle potrafię się określić jako MG, że wiem jakoby grać dłużej niż okres pierwszego/drugiego aktu, pojawiłby się syndrom ,,zmęczenia materiału". To jest, zwyczajnie zabrakłoby mi weny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry