Klanarchia

Status
Zamknięty.

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Caleb, nie powinienem mieć wszystkich punktów zdrowia? Bo na początku dostałem dwa obrażenia (3 - 1 za pancerz) i potem jedno(4 - 3 zablokowane za pancerz) i użyłem najmocniejszej mikstury zdrowia, czyli za 3, więc powinno mnie wyleczyc. Pomyliłeś się, czy co się stało :p?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
teraz to miałem beznadziejną inkarnację, nic z niej nie mogłem leczyć :p
wali mi na łeb, nie wiem co w realu, co mi się śni. sprawdziłem właśnie, tylko mi się śniło Bishop, że napisałeś mi PW coś śmiejąc się, że błędów gdzieś narobiłem.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Mnie też to zadziwia, ale ten człowiek potrafi mieć inkarnację z umiejętnością na 3 (w poprzedniej sesji się tak zdarzyło).
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tylko tu mam takiego farta... W DnD przez pół sesji nie przebiłem KP przeciwnikom, w kartach jak rzucamy kością same 1 xD
 

Areq

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
613
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
z KOSMOSU
"w następnym odcinku, Willar zmaga się z bolesną obstrukcją w Omamowym wychodku, rzuca na zaklinanie materii... i wypada inkarnacja duchów :D niedziałająca perystaltyka nie ma szans"
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Caleb na dzwonie łacinę napisał :D Moja siostra się kiedyś takich słówek uczyła. Coś tam o oddychaniu jest :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
a to nie dało rady tego podpiąć pod pomoc? już tak było, że atak dawałeś jako "pomoc" jeśli chodziło o Ciemność :p

i gdzie są te inkarnacje kiedy ich potrzeba? :D

o co chodzi z tą pulą ciemności?
 
Status
Zamknięty.
Do góry