Kilka pytań odnośnie sztuki uwodzenia

LasVegas2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Trochę mało dyskretna ta reklama szeroko pojętych kursów uwodzenia ;)
 
E

Elen

Guest
Adam1984 napisał:
Kobiety nie oczekują od mężczyzn żadnego wypasionego tekstu na podryw. Kobiety oczekują stanowczego, spontanicznego i pewnego siebie mężczyzny który potrafi normalnie podejść, przywitać się i nie tłumaczyć się z tego że dana kobieta mu się spodobała.

(...)

3. Nigdy nie pytaj się kobiety o to czy jest zajęta! Może nie mieć ale automatycznie odpowie że ma chłopaka. Może mieć chłopaka, ale wcale nie jest z nim szczęśliwa i chętnie pozna kogoś innego.

(...). Nie ma żadnego najlepszego miejsca na podryw. Często najlepsze sytuacje są te całkowicie spontaniczne kiedy nie wychodzisz specjalnie na miasto poznawać kobiety, a nagle trafia się dziewczyna do której podchodzisz bez żadnego zastanowienia :)
Adamie :) masz 100% racje. Ale mnie zaskoczyles. Gdzies Ty sie uchowal "rodzynku"? Mozesz robic za eksperta uwodzenia ze swoja wiedza. Domyslam sie, ze masz duze doswiadczenie. Dokladnie tak jest jak mowisz- kobiety oczekuja stanowczego, spontanicznego i pewnego siebie mezczyzny. Panowie, po prostu popracujcie nad pewnoscia siebie i swoimi mocnymi stronami. Badzcie soba. I na pewno nie warto pytac na wstepie o to, czy dziewczyna z kims jest. Jesli poda do siebie kontakt, chocby numer telefonu tzn ze jest zainteresowana. Reszte pytan zostawcie sobie na pozniej. Poczucie humoru i spontanicznosc, to dobre na wstepie.
 

LasVegas2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Elen, jakbyś nie zauważył pracą Adama jest prowadzenie kursów dla facetów, toż o tym właśnie pisałam ;)
 
E

Elen

Guest
Wybacz jestem nowa i jeszcze nie znam wiekszosci userow. Ale juz spojrzalam na profil Adama, wiec juz rozumiem skad jego imponujaca wiedza.
 

Adam Uwouk

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
18
Punkty reakcji
9
Wiek
39
Miasto
UK
LasVegas2:

Jeżeli chcecie to korzystajcie z informacji które zamieszczam do woli. Jeżeli nie to uznajcie to za mało dyskretną reklamę i róbcie po swojemu :)
Ważne żeby każdy uzyskiwał rezultaty na jakich mu zależy, a czyja to będzie zasługa nie ma to już większego znaczenia.

Stasiu:
Jeżeli chcesz to zajrzyj w tym tygodniu na mój kanał YouTube "Uwodzenie kobiet UK". Dowiesz się jak fajnie i zupełnie przypadkowo można poznać kobietę jadąc do sklepu po żarówkę która się przepaliła w świetle stop w samochodzie :)
Jest to krótkie nagranie w którym opowiadam jak dużo daje umiejętność poznawania kobiet w ciągu dnia, nie tylko biegając po mieście i zaczepiając kobiety jak to się niektórym wydaje.

Pozdrawiam serdecznie :)
 
E

Elen

Guest
Rezultaty. Wazne, zeby kazdy byl szczesliwy sam ze soba, wtedy bedzie potrafil dzielic sie tym szczesciem z innym czlowiekiem. Ogolnie to ja uwazam, ze ludzie musza sie dobrac i dotrzec, ale jesli ma im w zrozumieniu pewnych spraw pomoc trener, czy psychologia, to jak najbardziej jest to wskazane. Czasami ktos patrzac z boku widzi wiecej, niz sami zainteresowani. Dzieki Adamie za zyczliwosc. Rowniez- serdecznie pozdrawiam. :)
 

StasiuPodrywacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dobra, Szanowny Adamie, składam raport z dnia dzisiejszego. Otóż zrobiłem tak jak zasugerowałeś, to znaczy podchodziłem bez skrępowania do randomowych dziewczyn. Podszedłem do co najmniej 10 pań i udało mi się zdobyć numer telefonu. Rozmawiam coraz płynniej, chociaż popełniam jeszcze pewne błędy. Na szczęście zaraz po ich popełnieniu i po odejściu od razu moja podświadomość mi to wypomina co jest po prostu rewelacyjne, bo od razu wiem co skrewiłem i co muszę poprawić ;)

Zaczynam też zauważać pewne prawidła, zwykle jak kogoś zaczepię i ten ktoś zacznie ode mnie uciekać to najczęściej albo ma krzywe zęby, albo inne skazy. Wydaje mi się, że ona po prostu się sama siebie wstydzi i dlatego ucieka. Jak jest ładna to zostaje i ze mną rozmawia. Dużo łatwiej jest z dziewczynami niższymi ode mnie o co najmniej 10 centymetrów. Dzisiaj spróbowałem też jednej rzeczy, mianowicie podszedłem do dwóch dziewczyn, które ubrały się wyzywająco itd. Wiedziałem, że nic z tego nie będzie, ale mimo to chciałem spróbować. I spróbowałem, podszedłem do nich, ale mnie totalnie olały, aka SUKOTARCZA. Nie przejąłem się tym zbytnio, ponieważ przed rozpoczęciem gry wiedziałem jaki będzie tego rezultat ;) Zdaję sobie sprawę, że mam jeszcze nikłe doświadczenie i moje predykcję mogą być błędne, ale z czasem doświadczenia będzie przybywać :)

W każdym razie Adamie, mam pytania dotyczące pierwszej randki (nie lubię tego słowa, będę zamiast niego używał słowa 'spotkanie').
1. Gdzie ją zabrać na pierwsze spotkanie?
2. Ile powinno trwać takie spotkanie? (czytałem, że czas idealny wynosi około 2 godzin)
3. Czy powinienem był za nią płacić? (myślę, że powinna sama za siebie zapłacić i że rozwiąże tą kwestię od razu, na stracie przez wypowiedzenie mniej więcej, czegoś takiego: "idź SOBIE coś kupić i wróć tutaj do mnie" co o tym myślisz?)
4. Czy pocałować ją na pierwszym spotkaniu? Jak nie na pierwszym, to na którym? (jakbym szukał dziewczyny na stałe to bym z tym mógł poczekać, ale ja nie mam tyle czasu, co o tym sądzisz? Czytałem, aby całować od razu na pierwszym spotkaniu, wtedy kiedy mam na to chęć, a jak coś pójdzie nie tak, to zupełnie to zignorować i kontynuować dialog)
5. Gdzie ją zabrać na drugie spotkanie?

Oczywiście wiem, że będę ją musiał odprowadzić i inne takie. Adamie, masz dla mnie jeszcze jakieś wskazówki odnośnie pierwszego spotkania? Jak po pierwszym umówi się ze mną na drugie, a po drugim na trzecie to uznaję, że coś do mnie czuje i od tego momentu dam sobie już radę.

Chodzi mi o rady odnośnie dwóch pierwszych spotkań, ponieważ jeżeli podołam to umówi się ze mną na kolejne - trzecie - a wtedy już IMO jest z górki.


Aha jeszcze jedno pytanie, o którym zapomniałem.
6. Po jakim czasie, od dostania numeru się do niej odezwać? (czytałem o dwóch dniach przerwy, ale chciałbym również poznać twoje stanowisko :) Po tym okresie bezpośrednio do niej zadzwonić, czy też zacząć od SMS'ów ?)
 

LasVegas2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Stasiu a co z pozostałymi dziewięcioma, że tylko jeden numer wyciągnąłeś?


Ładna jest chociaż ta jedna od nr telefonu, bo tak nie zachęcająco opowiadasz ;)


Z pocałowaniem na pierwszym spotkaniu to bardzo uważaj, bo możesz wtopić totalnie.


Podziwiam Twoją determinację szczerze mówiąc. Moi koledzy (lub koleżanki) do takich spotkań wchodzą na te randki sex zone, datezone, erodate albo idą do klubu i już. Ja trochę próbowałam kombinować z facetami poznanymi na mieście, ale nigdy nic nie wyszło, niestety ;<
 

StasiuPodrywacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
LasVegas po cholerę te zaczepki. Zastanów się, jakbym dostawał numery od wszystkich dziewczyn do których podchodzę to musiałbym się kochać 10 razy dziennie. Jest to fizycznie nie możliwe. Jak na około 3 dni w terenie to jest wynik rewelacyjny. Nie atakowałem w ubiegłym tygodniu (no może poza 1 dniem, bo po prostu warunki atmosferyczne były katastrofalne i miałem kilka wątpliwości, które jednak zostały rozwiane). Miałbym 2 numery telefonu, tylko że zapomniałem się zapytać jednej dziewoi, kiedy to byłem w akcji dzień po dostaniu instrukcji od Adama, ale mniejsza o to. Dziewczyn przecież nie brakuje.

Czy jest ładna? Wystarczająco ładna abym do niej podszedł i abym się nią zainteresował, a przy moich wysokich kryteriach co do aparycji to już coś. Na sam początek w zupełności wystarczy ;) To będzie taki mój obiekt testowy, na którym będę się uczył. No cóż, na czym trzeba się uczyć.
 

LasVegas2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Gdzie Ty ciągle widzisz ataki z mojej strony, naprawdę nie przesadzaj. Bardzo mnie ciekawi (pewnie nas wszystkich) dlaczego mówisz, że nie możesz poświęcić więcej czasu na poznanie dziewczyny, bo go nie masz? Nawet ja jak poznawałam to zakładałam, że trochę czasu mi zejdzie.


Mógłbyś mi odpisać Stasiek... chyba chcesz, żebym nie wyrobiła z ciekawości o co chodzi z tym Twoim brakiem czasu.
 

Adam Uwouk

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
18
Punkty reakcji
9
Wiek
39
Miasto
UK
Cześć Stasiu:
Widząc z jaką determinacją działasz z pewnością bardzo szybko będziesz fajnie sobie radził z kobietami. Niestety widzę że bardzo dużo się naczytałeś informacji prawdopodobnie od osób które nic innego nie robią tylko piszą jakieś bzdety na forach z uwodzenia kobiet. Ucz się tylko od praktyków, nie teoretyków.

Na Twoje pytania odpowiem bardzo powierzchownie ponieważ rozpisując się dokładnie pewnie bym musiał spędzić tutaj kilka godzin.

1. Gdzie ją zabrać na pierwsze spotkanie?
Najlepiej do zwykłego pubu, gdzie są jakieś fajne kanapy, mało ludzi, i muzyka nie jest zbyt głośna. Tu nie o to chodzi aby kobiecie w jakikolwiek sposób zaimponować drogimi restauracjami, wyszukanym jedzeniem itp. Drogie oficjalne randki są sztywne i ludzie się tam zachowują jakby mięli kij wciśnięty w dupę :) Ty masz się z kobietą świetnie czuć i bawić. Na drogie randki będziecie jeszcze mięli okazje się wybrać w przyszłości. Ja potrafiłem kobietę zabrać na gofra z bitą śmietaną i owocami i było naprawdę super. Jak kobieta się spyta co będziecie robić to nie mów jej. Odpowiedz: jeszcze nie wiem, potem coś wymyślę :) albo zobaczysz.
Aaaaa nigdy kino, nigdy dyskoteka.

2. Ile powinno trwać takie spotkanie?
Tutaj nie ma żadnej reguły. Możesz się z kobietą spotkać na 2,3 godziny a możesz potem wrócić z nią do domu i spędzić z nią całą noc (wszystko zależy jak duża chemia się pomiędzy wami wytworzy, jakie kobieta ma przekonania na temat seksu na pierwszej randce, jak dobrze potrafisz obchodzić kobiece opory, zdawać testy itp.). Nie ma co też siedzieć za długo bo po 4 godzinach pewnie będziecie już zmęczeni, mogą wam się kończyć tematy do rozmowy itp. Lepiej zakończyć randkę i pozostawić bardzo fajne wrażenie niż na siłę ciągnąc spotkanie ile popadnie. Dobrze jest jeżeli podczas randki zmienicie lokalizacje ze 2,3. Powoduje to efekt tzw zakrzywienia czasu. Kobieta która była z Tobą na pierwszym spotkaniu np 2,3 miejscach odnosi wrażenie że zna Cię trochę lepiej niż gdybyś cały wieczór spędził z nią tylko w pubie. Nigdy nie siedź naprzeciwko kobiety. Zawsze usiądź obok niej.

3. Czy powinienem za nią płacić?
Nie myśl o takich pierdołach! Na pierwszym spotkaniu uznaj że to ty zapłacisz ja kolację, alkohol czy co tam sobie zamówicie.
Najlepiej zrób tak: jak wejdziecie to znajdź jakieś fajne miejsce, powiedz jej żeby je zajęła i spytaj się czego się napije? Przeważnie tak jest że potem kobiety same wychodzą z inicjatywą i idą zamówić kolejne piwo/wino/wodę itp. Jeżeli nawet w ciągu całego wieczoru ty za wszystko zapłacisz, nie ma z tym najmniejszego problemu. Jeżeli natomiast podczas 2,3 spotkania kobieta cały czas będzie oczekiwała że ty będziesz pokrywał wszystkie rachunki i w ogóle nie będzie wychodzić z żadną inicjatywą w tej sprawie, to znaczy że musisz jej dać do zrozumienia że nie mas zamiaru być jej sponsorem.

4. Czy pocałować ją na pierwszym spotkaniu?
Jeżeli będziesz wiedział jak odpowiednio pobudzić jej emocje, wytworzyć chemię pomiędzy wami itp to bez problemu możesz ją pocałować kiedy tylko chcesz. Ważne tylko żebyś flirtował z nią i eskalował dotyk sprawdzając tym samym czy kobieta czuje się przy tobie komfortowo. Nie rób czegoś takiego że przez cały wieczór boisz się jej dotknąć, a potem na sam koniec zrobisz duży przeskok chcąc ją pocałować - takie coś jest bardzo słabe!

Nie obawiaj się tego że kobieta się odwróci. Jeżeli tak zrobi to kompletnie nic sobie z tego nie rób i rozmawiaj z nią jak gdyby nic się nie stało. Miałeś ochotę ją pocałować i jest to OK. To że ona w danym momencie nie chciała to nie znaczy że za jakiś czas nadal tak będzie. Może po prostu nie czuła się z tym wystarczająco komfortowo i trzeba to uszanować.

Kiedyś miałem taką sytuację że poznałem tancerkę z klubu erotycznego (jak ją poznałem to nie wiedziałem że pracuje w takim miejscu). Skubana tak się ze mną droczyła że chyba z 15 razy się odwracała :) Potem jeszcze się ze mną droczyła w salonie przed seksem itp. Kobiety chcą seksu tak samo jak mężczyźni tylko nie chcą go uprawiać z pierwszym lepszym który ich w żaden sposób nie pociąga.

Jeżeli chcesz wiedzieć co zrobić z numerem telefonu który dostałeś od kobiety to zapoznaj się moim artykułem artykułem na mojej stronie : uwodzenieuk.com/sms-do-dziewczyny-czy-rozmowa-z-dziewczyna/


Pozdrawiam

Adam
 

LasVegas2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Adam1984 napisał:
Kobiety chcą seksu tak samo jak mężczyźni tylko nie chcą go uprawiać z pierwszym lepszym który ich w żaden sposób nie pociąga.
O, z tym się zgadzam w 100%, widać że Adam zna się na naszej psychice :)
 

Adam Uwouk

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
18
Punkty reakcji
9
Wiek
39
Miasto
UK
I jeszcze jedno. Kompletnie się nie przejmuj tym że tylko 1 numer dostałeś od dziewczyny. Ludzie mają takie głupie przekonania że liczą procenty i prowadzą statystyki.
Ty miałeś odwagę podejść do wielu kobiet i być może z jedną z nich się zaraz umówisz. Inny faceci się będą z Ciebie śmiali, a sami by chcieli się z jakąś kobietą umówić na spotkanie tylko że brakuje im jaj żeby podjeść do kobiety w obawie przed odrzuceniem.

Ja mimo że wykonałem już tysiące podejść do kobiet w ciągu dnia, w klubach itp nadal czasami dostaje zlewki i jest to zupełnie normalne. Co z tego że jakaś część kobiet Cie oleje skoro z innymi spędziłeś cudowne chwile i masz niesamowite wspomnienia :)

Nie każdej kobiecie się musisz spodobać.


Adam bardzo dużo czasu i pieniędzy poświecił na szkolenia z uwodzenia, rozwoju osobistego, psychologii itp. i wszystko wprowadzał w życie :)
Jedni widzą tylko że robię biznes i ściągam kasę z ludzi. Nikt nie wiem że co rok przeznaczam około 10 tys złotych na książki, szkolenia itp. dzikie której sam potem mogę innych szkolić :)
 

LasVegas2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Stasiu a właściwie dlaczego nie chcesz płacić za tą maniurę? Masz jakieś "ale" co do płacenia za babki?
 

StasiuPodrywacz

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
19
Punkty reakcji
0
Adamie co do ciągłego dotykania na spotkaniu to o tym czytałem. Aby ją cały czas dotykać, splatać ręce, krótko mówiąc podniecać ją, ale aby nie rozmawiać na tematy związane z seksem itd. Aby rozwijać dwie płaszczyzny na raz; erotyczną poprzez dotyk i "zwykłą" poprzez rozmowę. Dam sobie radę, niczego się nie boję :D
Adamie, liczyłbym 2 numery, albowiem jestem pewien, że tamta też by mi dała swój numer jakbym o niego zapytał, ale tego nie uczyniłem. Adamie, ja się tym zupełnie nie przejmuję, jak już wspominałem, jestem dopiero kilka dni w terenie ;)

LasVegas bo nie i tyle. Szanuję siebie.
 

Adam Uwouk

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
18
Punkty reakcji
9
Wiek
39
Miasto
UK
Stasiu pewnie bez problemu chętnie by zapłaci na randce za ta maniurę, tylko tak jak wspomniałem na forach interentowych siedzą różne oszołomy które piszą że nie powinno się płacić za kobiety, że trzeba być wyrachowanym samcem alpha itp :)
 

LasVegas2

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
No ok, tylko nie mów że znów Cię atakuję ale tak ogólnie - jak te babki dziś reagowały na Twoje zaczepienie? Miło rozmawiały czy raczej próbowały szybko zbyć? I o co chodzi z Twoim brakiem czasu, jesteś tak zapracowany czy po prostu nie chce Ci się zdobywać zainteresowania dziewczyny?
 

Adam Uwouk

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2015
Posty
18
Punkty reakcji
9
Wiek
39
Miasto
UK
Stasiu.
Jeżeli kobieta Cie szanuje to nie ma problemu żebyś jej coś postawił. Jeżeli natomiast ona Cie traktuje tylko jak sponsora to wtedy rób z nią co chcesz :)
 
Do góry