Kiedy spojrze na zegarek, widzę...

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Wczoraj miałem taką sytuację:
Siedzę sobie w przychodni i czekam na swoją kolej do lekarza.
Przy rejestracji dostałem numerek 22. Trochę ludzi stoi pod drzwiami, część siedzi sobie na krzesłach. Ja sobie siedzę i słucham muzyki. Nagle koleś siedzący obok mnie poszedł koło drzwi (~5-7m) dowiedzieć się jaki numer jest w środku i ile wszystkich ludzi z numerkami jest. Coś zaczyna nawijać, "..22..", "..22..", ja ściągam słuchawki by dosłyszeć, bez rezultatu, wiec jak siadł koło mnie spytałem, czy już numer 22, (bo sam mam taki numerek i nie chce przegapić kolejki), koleś mówi, że zostało mu do przeczekania jeszcze 22 ludzi, a numer obecnie u lekarza to 16.
Wtedy spoglądam na zegarek i jest 9:22 i 22 sekundy, 22 lipca :)

Między innymi dlatego nie wierzę w przypadki :papa:
 

nutka5

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja zrobiłam sobie z tego pewną formę rozrywki, zresztą nie tylko ja. Mianowicie zwracam uwagę na pewne schematy np. 22:55 - lustrzane odbicie, 12:34, 23:45 i sumy, ilorazy, różnice, można przy okazji potrenować sobie matmę ^_^
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
Ja zawsze jak zobaczę taką godzinę jak np. 22:22, 09:09, 16:16 itp. to wypowiadam w myślach życzenie. Tak dla zabawy. Kto wie, może kiedyś się spełni? :eek:k:

Pozdrawiam. ^_^
 

PyteL

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Cze. Mam pewien... nie wiem jak to nazwać. Po prostu coś dziwnego się dzieje. Przejdę do rzeczy.

Od jakiegoś miesiąca, może dwóch, w 80% przypadkach gdy spojrzę na godzinę w telefonie, komputerze, kuchence itd. jest godzina odpowiadająca minucie, np. 12:12, 16:16. Najpierw zaczęło się to, gdy chodziłem do kuchni i spoglądałem na godzinę na kuchence. Teraz w wielu urządzeniach. I dzieje się tak tylko, gdy spojrzę na godzinę, a mnie ona nie interesuje, tak tylko spojrzę z nudów. Zaczęło mnie to zastanawiać. Co to może znaczyć?
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Nie jestem pewna, ale chyba był już taki temat..

W każdym razie mówi się, że ktoś o tobie myśli, kocha Cię itd. itp.
Mam tak codziennie. czasem rzadziej, czasem nawet dosłownie po kilkanaście razy.
Uważam, że to tylko przesąd.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Już połączyłem ze starym tematem, bo to ten sam problem.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Jasne , że tak :p
To nic wielkiego.

Głupi przesąd.
Może po prostu wszyscy zbyt często patrzymy na zegarek ? :D

akurat jeżeli chodzi o to to jestem sceptyczna :p
może dlatego, że wiąże się to z miłością..?
bardzo możliwe.
 

Bacardi

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
To normalne. Możliwe, że to kwestia zegara biologicznego, przez który większość ludzi odnosi wrażenie, że podczas spoglądania na zegarek widzi dwie podwójne liczby sądząc, że to coś oznacza. Podobnie jest również z wyczuciem czasu. Zdarza się, że potrafimy zgadnąć dokładnie czas po jakiejś godzinie od spojrzenia na zegar.
 

Leniuszka

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
151
Punkty reakcji
2
A ja przed chwilą gdy spojrzałam na zegarek była 13:13. :p
Zobaczcie, ile osób ma tak, że gdy tylko spojrzy na zegar widzi godziny równe minutom. To nie jest nic nadzwyczajnego, naprawdę. Zwykły zbieg okoliczności (możliwe, że połączony z wyczuciem czasu :D ).
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Witajcie, od kilku miesięcy spotykam się z bardzo dziwnymi zbiegami okoliczności. Prawie zawsze, kiedy spojrzę na zegarek, widzę jakąś godzinę i 37 minut. W jednym dniu zdarza się to kilkakrotnie.
Spoglądam i widzę liczbę 37, przy każdej godzinie. Na początku było śmiesznie, ale teraz zadaję sobie pytanie, ile to może trwać? Czy liczba 37 coś oznacza, poza tym, że jest moją ulubioną?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
To słabo? A będę przynajmniej jakimś fajnym człowiekiem do tego 37'?
 

fryderyk chopin

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2010
Posty
54
Punkty reakcji
1
Witajcie, od kilku miesięcy spotykam się z bardzo dziwnymi zbiegami okoliczności. Prawie zawsze, kiedy spojrzę na zegarek, widzę jakąś godzinę i 37 minut. W jednym dniu zdarza się to kilkakrotnie.
Spoglądam i widzę liczbę 37, przy każdej godzinie. Na początku było śmiesznie, ale teraz zadaję sobie pytanie, ile to może trwać? Czy liczba 37 coś oznacza, poza tym, że jest moją ulubioną?

tu ktos pisał wczesniej o 21:37 , a 21:37 jest to godzina smierci papieza Jana Pawła II , i jeszcze dołoze cos od siebie

Mam taki problem ze od dłuzszego czasu widze rózne ciekwawe godziny najczesciej jest to 22:22 byle kiedy chce sobie wieczorem zobaczyc na zegarek a tu 22:22 przez pewien okres zdazało sie to codziennie pózneij zadziej i teraz coraz częsciej , i jeszce doszły nowe godziny 12:12 , 20:20 , 15:15 i spotykam je w róznych sytuacjach np. otrzymałem smsa od tej godzinie , jakies raport o nieodebranym połaczeniu i takie tam rózne.
z czym to moze byc związane ?? o co w tym chodzi ?? był ktos w takiej sytuacji ??
 

Taga

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Bielsko-Biała
To jest zwykły zbieg okoliczności :p Dużo ciekawiej by było, jakbyś zobaczyła na zegarku (elektronicznym) 23:60 np. :p
 
Do góry