Kiedy spojrze na zegarek, widzę...

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
To poważna sprawa. Naprawdę, powinieneś udać się do lekarza pierwszego kontaktu i powiedzieć mu o swoim problemie...to nie przelewki, Twoje dzieci mogą to po Tobie odziedziczyć!! a chyba nie chcesz zgotować im takiego losu!
 
P

Pałka

Guest
Taa, moja fretka zawsze sie budzi o 14.00 i idzie sie najesc!! co to znaczy??!! mam ja egzorcyzmowac??!! a moze mam pokropic woda swiecona jedzenie fretki!! i slyszalam ze jak ktos zauwazy jak fretka je, to znaczy ze ktos sie o ciebie modli :mruga: :mruga: :mruga:



hahahahahahha wierzycie?? :D cos w stylu tego tematu ;P
 

meno16

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja gdy spojrzę na zegarek widzę 1:37, słucham muzy patrze ile pozostało do końca: 1:37. Często tak mam, przynajmniej raz dziennie. :lagodny:
 

GunsNRoze

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Zwyczajne przeczucie czasu. Zegarek umieszczony w podświadomosci :p Zauważasz te godziny droga autorko tematu ponieważ tak naprawdę chcesz je zauważać. Ciągle o tym myślisz i to jest głównym powodem. Twoja podświadomość wie kiedy Cię zmusić byś spojrzała na zegarek :) Przynajmniej ja bym to tak wytłumaczył...
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
Dziwny przypadek .

---------------

Miłość To Krzyż i trzeba go nieść
To nie czekolada by dzielić nią sie
 
P

Pałka

Guest
Tak oczywiście... To takie same zabobony jak chociażby przejście czarnego kota, czy to że jak ktoś ma czkawkę to ktoś go wspomina. Litości <_<
 

xXMishellXx

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Irlandia
Ja też tak mam i mi sie to podoba bo zawsze sie śmieje że w tym momencie ktoś o mnie pomyślał xD
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Ja zazwyczaj mam tak, ze jak spojrze na zegarek to jest godzina 14.10, co mi sie kojarzy z Bitwa pod Grunwaldem xD..
Ale mam tez tak, ze widze 4 te same cyferki :p.. Ale to chyba zbieg okoliczonsci ;)
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Właśnie u mnie ukazała się przed momentem godzina 22:22. Siedząc przed monitorem zwracamy uwagę na sekwencje powtarzających się liczb na zegarze cyfrowym ze względu na dostrzeżenie ich kątem oka i to właśnie pociąga nasz wzrok. Ja natomiast mam to z liczbą '69'. Wiem doskonale, że może wydawać się to dziwne, ale pobierając coś z sieci widzę, że postęp ściągania pokazuje, że pobrałem 69% ściąganego pliku sekundę po załączeniu zakładki. Niemalże co rozgrywany mecz piłki nożnej dostrzegam minutę 69, a przecież zerkam na czas gry dwa, bądź trzy razy podczas meczu. Ta liczba mnie prześladuje.

Bs.
 

laura_995

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Lublin
Ej, ogarnęlibyście. Zróbcie sobie temat pt: 'Kto zrobi z siebie większego idiotę'. Może się wyżyjecie. A co do tematu...
Dużo czytam o takich rzeczach i interesuje mnie to. Jeżeli macie takie coś, że przed snem myślicie o tym, żeby wstać np. 8, a potem wstajecie w okolicach tej godziny to nie powód do robienia sobie jaj. To jest wyższe stadium podświadomości. Poczytajcie sobie o tym. Nie pamiętam do końca jak to się nazywa, ale może komuś uda się znaleźć poprawną nazwę. To wyższe stadium to takie coś, że umiecie kontrolować swój umysł. Możecie mu nakazywać różne rzeczy. Jeżeli ktoś miałby do tego tendencję, albo wytrwale ćwiczył osiągnąłby może najwyższy poziom, który umożliwia mu wgląd na swoją przeszłość. Po prostu pomyślą o tym (ale najpierw trzeba Coś* zrobić), i będą wszystko widzieli w swoim umyśle.

* Aby takie coś zrobić to wygląda to mniej więcej tak:
Zamknij oczy, wyobraź sobie 10 schodów. Wyobraź sobie, że po nich schodzisz. Jeden po drugim. Gdy już zejdziesz pomyśl: Teraz policzę do 8. Gdy pomyślę o ósemce otrzymam dostęp do swojego umysłu. Będę mógł zajrzeć do niego. (Liczysz). I wtedy np. myślisz: Chcę, jutro obudzić się o godzinie 9. Gdy już skończysz znowu wyobraź sobie te schody. Wchodzi po nich. Po 10. Jeden po drugim. Gdy już będziesz na górze myślisz: Teraz policzę do 8. Gdy pomyślę o ósemce, wyjdę z mojego umysłu i wrócę do normalnego świata. Raz, dwa, trzy, cztery.... osiem. I otwierasz powoli oczy.

Może komuś się to spodobało. ; ) Jak wam coś nie pasuje, to zostawcie to dla siebie. ^^

A jeszcze chciałam dodać, że ja codziennie widzę godzinę 21.37. Powtarzam, CODZIENNIE. To pewnie coś oznacza, ale nie mam ochoty się nad tym zastanawiać, aczkolwiek interesuje mnie to co to znaczy. ; )

P.S. Wiem, że to godzina śmierci papieża. Ale tylko tyle mi na temat tych cyferek wiadomo. ; ))
 

obcyxxx

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2008
Posty
140
Punkty reakcji
0
wyższe stadium?? ee może ja nie raz jak pomyśle przed snem że chce się obudzić o jakiejś godzinie(np 8) to zazwyczaj się budzę koło tej godziny (8), ale fajny ten sposób dzisiaj wypróbuje:p
 

laura_995

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Lublin
wyższe stadium?? ee może ja nie raz jak pomyśle przed snem że chce się obudzić o jakiejś godzinie(np 8) to zazwyczaj się budzę koło tej godziny (8), ale fajny ten sposób dzisiaj wypróbuje:p


próbuj. ;D Ja kiedyś ćwiczyłam i nawet dobrze mi szło, ale potem zapomniałam o regularności ćwiczeń. ;/
Poczytaj trochę o tym. Będziesz wiedział co twój umysł potrafi jeśli go tak wyćwiczysz. : )
 

evrinho

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Miasto
TORUŃ
ja mam tak samo :D

za każdym razem jakoś mam chęć spojrzeć: na zegarek w komórce,na kompie,czy na ścianie i zawsze jest
godzina 22:22,00:00,11:11 :)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
też tak miałam przez jakiś czas
potem to było tak że jak sobie o tym przypomniałam to zerkałam na zegarek sprawdzić czy tym razem też tak będzie
i zazwyczaj było :p

ale potem przestałam patrzeć tak często bo stwierdziłam że to głupie :p
 
Do góry