Katowice na wiosnę :)

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa jak się to wszystko pięknie ruszyło!!! Wystarczyło powiedzieć wam, że jesteście piękne, wspaniałe, cudowne, niesamowite ............................. To jest to. Następnym razem jak ktoś ma ochotę w ogóle zaproponować jakieś spotkanie to najpierw nich się dobrze zastanowi nad treścią postu - NO NIE KOBIETKI?????????????????
nie wiem jak innych, ale mnie ten post nie ruszyl ;p poza tym wczoraj od dawien dawna pierwszy raz pojawilam sie na forum ;p, chyba ze Mia sie wzruszyla tym faktem w co szczerze watpie ;)
 
M

Mia

Guest
nie wiem jak innych, ale mnie ten post nie ruszyl ;p poza tym wczoraj od dawien dawna pierwszy raz pojawilam sie na forum ;p, chyba ze Mia sie wzruszyla tym faktem w co szczerze watpie ;)

nooooo, ja juz chciałam nogi przed kolega rozkładac BB)
 

Sweetheart1

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
K-ce
ummh...a ja jest tak niby z katowic :lol: w sumie to z takiej prawie wioski :lol: Zabrze :lol: i mam jakies 40min do katowic :D :lol:
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Łukasz noooo :p
żadnej imprezy nie będzie u mnie bo przede wszystkim nie mieszkam w Katowicach :]
 

Manta

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiola spoko jakoś se poradzimy i do Ciebie dostaniemy ;]
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Ja jestem zainteresowana !:) mam w miare blisko do Katowic;-)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Dobra to bierzmy się za robotę!!! Bo nigdy nie dojdzie do spotkania :p

Proponuję datę 27 czerwca

Zna ktoś jakiś fajny lokalik, gdzie moglibyśmy się spotkać? :) Może zamiast Katowic, zróbmy to w Sosnowcu?

Trzeba coś ruszyć :)

A termin proponuję tak oddalony, żeby każdy mógł do tego czasu dostosować swoje plany :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
SAG - jadę (chyba) tam gdzie mieszkasz do cioci :D i mam w planie spotkanie z Wiolą, więc jak coś, to też się z wami chętnie spotkam Amigos! Ale.. w końcówce sierpnia :)
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Do Myszkowa?
A do jakiej dokładnie dzielnicy?

Mi odpowiada Sosnowiec jak i Katowice;-)
Lokalu nie znam.

W końcówce sierpnia raczej będe nie osiągalna :p
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Do Myszkowa, co do dzielnicy, to nie znam... uh, szkoda :D Ale i tak jak Wiola pozwoli, to przyjadę ^^
 
Do góry