Katowice na wiosnę :)

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
w SCC jedyne miejsce gdzie można usiąść i pogadać w kilka osób to chyba ten plac letni
hę?
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
W SCC jest wiele takich miejsc ;p Na dole 2 place z ławkami, a na piętrze zrobili taki balkon z kamieniami i ławkami. ^^'
Poza tym przed eMPiK - iem jest McDonald's i stolików że ho ho (;
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Hmm albo City Rock ;) niezly lokalik i duże loże tam są więc byłoby gdzie usiąść ;)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Monia^^, ja wiem, ale jeśli będzie nas dużo to musimy znaleźć takie miejsce, żeby wszyscy mogli gadać ze wszystkimi, żeby się fajnie wszyscy mogli w "kupie" rozsiąść ;) A nie robić 4osobowych grupek przy każdym stoliczku :)

Edit:
Afeni, właśnie mówię o czymś takim :) Jutro się tam wybiorę i oblookam ten lokalik, bo jeszcze tam nie byłem :) A jaką muzę tam sewują? :>
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Helix - ale nie wszyscy są z Katowic i takiego miejsca mogą nie znać, a do SCC siłą rzeczy raczej wszyscy się dostaną. Chyba, że z SCC poszlibyśmy dopiero tam...
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
o właśnie. ja nie mam pojęcia gdzie jest to City Rock i wogóle :p
chyba że mnie tam nie chcecie na tym spotkaniu :D
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
City Rock jest ok 10 min spacerkiem z PKP i jeszcze mniej z PKS ;) zawsze mozna sie umowic kolo Spodka chociazby i tez jest blisko do City Rock ;) hmm muzyka tam leci rozna ale ogolnie to tam jest w miare cicho mozna porozmawiac, jedzenie i picie tez jest dobre;) kazdy mysle ze znalazl by cos dla siebie... na scianach jest motor, bolid F1 i pelno plakatow w stylu Merlin Monroe ;)
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
A ja mam rodzine w Knurowie :p

ale mniejsza o to.
Bo ja mieszkam w Myszkowie,a dokładnie dzielnicy Mrzygłód :p

a 27 czerwca chyba mi pasuje :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Sag, ja koło Zawiercia! ;D I wieeeem gdzie Mrzygłód, bo tam mam rodzinkę xDD

Skoro mówicie, że fajna knajpka, to ok. Tylko trzebaby się gdzieś spotkać, bo ja oczywiście sierota i na pewno nie trafię... <_<
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Spoko oko, wykombinujmy jakiś znak rozpoznawczy :D Jest ktoś z sc, czeladzi, będzina? To byśmy we 2 zrobili jakiś byczy transparent :D a potem jak sie zbierzemy wszyscy to przejdziemy przez miasto niczym pochód majowy! :D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Pozazdrościć..

/sorry za nic niewnoszący do tematu post.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Dobra to bierzmy się za robotę!!! Bo nigdy nie dojdzie do spotkania :p

Proponuję datę 27 czerwca

Zna ktoś jakiś fajny lokalik, gdzie moglibyśmy się spotkać? :) Może zamiast Katowic, zróbmy to w Sosnowcu?

Trzeba coś ruszyć :)

A termin proponuję tak oddalony, żeby każdy mógł do tego czasu dostosować swoje plany :)
A co zaproponujesz? Oferujesz kwatery dla nawet *set osób? Oferujesz ubezpieczenie zlotowiczow? Wyzywienie? Program zlotu? itp itd?
Bierzesz na siebie odpowiedzialnosc za nieletnich?
 
Do góry