Katastrofa w Smoleńsku

Status
Zamknięty.

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
PiSowi przeciez zalezy na PRAWDZIE... ale oczywiscie ta prawda nie moze byc taka ze byl nacisk na pilota, najlepiej jak prawda wyjdzie taka iz to wina Rosjan :)

A jeszcze lepiej wina Rosjan + Tuska.

No i jak znam zycie to taka "prawde" PiS bedzie teraz w swojej propagandzie promowal.
 
S

serwor

Guest
PiSowi przeciez zalezy na PRAWDZIE... ale oczywiscie ta prawda nie moze byc taka ze byl nacisk na pilota, najlepiej jak prawda wyjdzie taka iz to wina Rosjan :)

A jeszcze lepiej wina Rosjan + Tuska.

No i jak znam zycie to taka "prawde" PiS bedzie teraz w swojej propagandzie promowal.

Naciski na pilota pewnie byly ,ale on nie powinien im sie poddac,to on byl tam dowodca.
Jesli ladowal to uznal ze da rade,przeciez samobojstwa by nie popelnil.

A co do PO to przeciez znani od lat aferalowie[uczciwi inaczej].
Zaczynali od KLD potem przeszli do UW,nastepnie jak zaczela im palic sie pod stopami ziemia zrobili PO.
Wszedzie krecili lody na prywatyzacji.
Zreszta pieniadz nie smierdzi i rzecznik rzadu Polskiego jest rownoczesnie cieciem.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Nie no jak PiS inwigilowal, podsluchiwal, nasyslal agenta Tomka, wymuszal afery do likwidacji swoich wlasnych koalicjantow, dazyl do panstwa policyjnego z szeryfem ziobro na czele ktory skazywal konferencja prasowa to bylo ok ?
Słyszałeś może o nowych uprawnieniach CBA. Jeśli istnieje takie zjawisko jak kaczyzm. To PO jest bardziej kaczystowskie od PISu. Pewne idiotyczne działania "antykorupcyjne" wprowadzone przez obecny rząd, powodują, że osobiście mam utrudnione życie.
A kogo tępił PIS, a kogo bronił, zastanów się. Tępił takich przedsiębiorców jak Olewnik czy Kluska, czy robiło to państwo polskie bez PISu, a Kaczyńscy się za nimi ujmowali? Czy agent Tomek był nasyłany na Ciebie czy innego normalnie i uczciwie zarabiającego czlowieka? Akcja wymierzona była całkowicie w skorumpowanych urzędników i polityków. Konferencja była po to, aby ujawnic, że komendant policji dzwoni do przestępcy aby go ostrzec. W Polsce działy się takie rzeczy na porzątku dziennym. Tutaj można porwac syna biznesmena i katować go latami, a policja nic nie robi. Policjanci parkują radiowóz peręset metrów od komisariatu, a w nim dowody w sprawie, po czym ten radiowóz jest kradziony, a funkcjonariusze nie zostają ukarani, złapani bandyci jak jeden mąż popełniają w celach samobójstwo. To wszystko dzieje się w Polsce i nie jest to wyjątkowa sprawa. Za dużo osób jest w to zamieszanych, aby to była normalna sprawa. To była codzienność w Polsce. Na przykład w tym kraju, było normalne że złodzieje samochodów, jeśli pracowali dla jakiegoś miejscowego gangu, a zostawali złapani, dostawali zarzut tymczasowego zaboru mienia i sprawę umarzano.
Jak ktoś kto mieszka w Polsce może nie wiedzieć co się w tym kraju działo.
PIS. Trochę, to próbował zwalczyć, ale ze względu, na to jak to daleko wsiąkło, jak bardzo korupcja i bandytyzm stały się codziennością, musiał działać radykalnie. Ala Capone też wsadzono znajdując jakiegoś haka, i nagięto prawo. Po prostu jakie są czasy, takie i środki trzeba podejmować.
 
S

serwor

Guest
Fragment z innego forum.

Przyczyna katastrofy jest to ze Tu154 znalazl sie kilka metrow nad ziemia bedac ponad kilometr od lotniska. Czy piloci Tu154 mysleli ze lotnisko jest 1,5km blizej niz bylo w rzeczywistosci?
Przypomne ze w podobnych warunkach kilka chwil wczesniej rosyjski Ił dwa razy podchodzil do ladowania - wylanial sie z mgly kilka metrow nad plyta lotniska i odchodzil, zgodnie z relacja pilotow Jaka40. Ani Jak40 ani Ił nie mieli wiekszych problemow ze zlokalizowaniem lotniska, dlaczego wiec Tu154 (?)pomylil sie o "zaledwie" 1,5km?

I o to wlasnie chodzi.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ja stawiam, na błąd wieży jako najbardziej wiarygodną przyczynę. To, że Ruscy mataczą, jest nawet nie prawdopodobne, a raczej naturalne.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A kogo tępił PIS, a kogo bronił, zastanów się. Tępił takich przedsiębiorców jak Olewnik czy Kluska, czy robiło to państwo polskie bez PISu, a Kaczyńscy się za nimi ujmowali? Czy agent Tomek był nasyłany na Ciebie czy innego normalnie i uczciwie zarabiającego czlowieka? Akcja wymierzona była całkowicie w skorumpowanych urzędników i polityków

Czy uwazasz ze metody agenta Tomka, wymusznia niemal przestepstwa, uwodzenie na sile jakiejs kobiety... do tego pieniadze podatnikow na bryki i rolexy dla pana tomka to sa morlanie uzasadnione kwestie ?

Jak sie kogos wierci i wierci to lapowke wezmie kazdy...

Czy uwazasz ze prowadzenie polityki CBA przez konferencjie prasowe to jest metoda jaka powina uzywac niezaleznie politycznie ponoc sluzba ?

PIS. Trochę, to próbował zwalczyć, ale ze względu, na to jak to daleko wsiąkło, jak bardzo korupcja i bandytyzm stały się codziennością, musiał działać radykalnie. Ala Capone też wsadzono znajdując jakiegoś haka, i nagięto prawo. Po prostu jakie są czasy, takie i środki trzeba podejmować.

PiS jest zatem swiety ? Nachodzenie o 6 rano Blidy tez bylo ok ?

Ja stawiam, na błąd wieży jako najbardziej wiarygodną przyczynę. To, że Ruscy mataczą, jest nawet nie prawdopodobne, a raczej naturalne.

wieza im kazala ladowac w warunkach gdzie nawet na Okeciu sie nie powinno ?

dostali informacje o warunkac nie do ladowania z 3 roznych zrodlem, w tym od kolegow polakow z yaka...
 

aay

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
335
Punkty reakcji
27
Ja stawiam, na błąd wieży jako najbardziej wiarygodną przyczynę. To, że Ruscy mataczą, jest nawet nie prawdopodobne, a raczej naturalne.

Matacza - jak kazdy, dlatego naturalne to dobry wyraz.
Blad wiezy - prawdopodobne… ale nie moge uwierzyc, ze tylko blad wiezy to jedyna i decydujaca przyczyna. Zgadzam sie z trollem.
Do tego na pewno jeszcze blad zalogi (i techniczny i psychologiczny) oraz przygotowanie tej wycieczki, ktore na aspekt psychologiczny moglo wplynac.

Sytuacje z poziomem paliwa, ktory zatankowano przed wylotem mozna by moze obrazowo porownac do wyjechania samochodem z domu po zakupy do spozywczego, ale z takim poziomem paliwa, ze nie mozna by bylo jeszcze po drodze zajechac po gazete… bo by sie juz do domu nie wrocilo. Na styk.

Wszystkie teorie spiskowe jakie sie pojawiaja rozbijaja sie o slowa jednego z wojskowych, ktore padly niedliugo po katastrofie: tego samolotu w takich warunkach tam nie powinno w ogole byc. Mozna zrobic mgle - ale nie mozna nikogo zmusic do tego, zeby na sile ladowal.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Sorry ale organizowac wycieczke na ostania chwile, bez przygotowania i wsadzac do niej 100 osob w tym wiekszosc bardzo waznych w panstwie.. kto to organizowal?

KANCELARIA PREZYDENTA... dziwne ze o tym nikt nie wspomina.

Wspomina, Palikot, troche zbyt drastycznie i bezczelnie jak to on, ale takie sa fakty.

Nikt im ladowac nie kazal... tzn wlasnie.. ktos chyba kazal.

Wieza nie laduje tylko laduje pilot.
 
S

serwor

Guest
Jesli chodzi o organizowanie,to sa samoloty rzadowe ,wiec to ludzie pleremiera organizuja ,oczywiscie dla prezydenta.

Samolotami zawsze rzadzil rzad,bylo to widac w czasie prezydentury,jak rzad nie dal to prezydent nie polecial.

PiS jest zatem swiety ? Nachodzenie o 6 rano Blidy tez bylo ok ?

O o ktorej powinni wedlug ciebie ja nachodzic?
12 w poludnie?
Zawsze sie [nachodzi] wczesnie rano,pozniej juz nikogo w domu moze nie byc.

Powinno sie ja skuc i trzymac na oku,nawet w lazience.
Za duzo Wersalu i wyszlo co wyszlo.
Przestraszyla sie ze maja cos na nia nie wytrzymala.
Zawsze byla slaba psychicznie.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Slodkie, premier zatem zorganizowal ta prywatna wycieczke Kaczynskiemu i to on na poklad zaprosil te wszystkie osoby :) Takiej bzdury to nawet PiSowcy jeszcze nie wymyslili.

O o ktorej powinni wedlug ciebie ja nachodzic?
12 w poludnie?
Zawsze sie [nachodzi] wczesnie rano,pozniej juz nikogo w domu moze nie byc.

To nie bylo zwiniecie terorrysty tylko zwyklej pani w srednim wieku. Nie trzeba jej nachodzic o 6 rano z cala brygada...

Powinno sie ja skuc i trzymac na oku,nawet w lazience.
Za duzo Wersalu i wyszlo co wyszlo.
Przestraszyla sie ze maja cos na nia nie wytrzymala.
Zawsze byla slaba psychicznie.

Wersal jak cholera rzeczywiscie... gdyby byla inna forma zatrzymania to by sie psychicznie tak nie zalamala.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Sytuacje z poziomem paliwa, ktory zatankowano przed wylotem mozna by moze obrazowo porownac do wyjechania samochodem z domu po zakupy do spozywczego, ale z takim poziomem paliwa, ze nie mozna by bylo jeszcze po drodze zajechac po gazete… bo by sie juz do domu nie wrocilo. Na styk.

Naprawde w to wierzysz? Co drugie slowo w pulpicie pilotow bylo by "o :cenzura:".... Wnerwiaja mnie takie debilne insynuacje.

Nikt im ladowac nie kazal... tzn wlasnie.. ktos chyba kazal.

Ale nikt nie moze dla pilota cokolwiek w sprawach proceduralnych..... Wyobrazasz sobie sytuacje, ze karzesz dla szofera zjechac do rowu? Bo ja za chiny!

Wieza nie laduje tylko laduje pilot.

No tak... a bledny drogowskaz nie jest winny wyjechania na za:cenzura:e tylko ten co go interpretuje co?

wieza im kazala ladowac w warunkach gdzie nawet na Okeciu sie nie powinno ?

Jestes pilotem? To skad wiesz takie szczegoly?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Paliwa ponoc mieli jeszcze spokojnie na powrot do Warszawy.

Ale nikt nie moze dla pilota cokolwiek w sprawach proceduralnych..... Wyobrazasz sobie sytuacje, ze karzesz dla szofera zjechac do rowu? Bo ja za chiny!

Teoretycznie nie, w praktyce roznie to moze bywac. Zwlasza jak pilot kozak a jeszcze gorsza pilot slaby psychicznie i ulegly na nacski, a nad nim stoi jego dowodca a za jego dowodca prezydnet ktory oskarza pilotow ze sa tchorzami jak nie sa kamikaze...

Za chiny to ja nie rozumiem zdania w scenogramach "Jak nie wyladuje to mnie zabija".

Wedlug mediow ostanio taka informacja sie pojawila...

No tak... a bledny drogowskaz nie jest winny wyjechania na za:cenzura:e tylko ten co go interpretuje co?

Wybacz ale pilotowanie samolotu nie da sie wprost porownac do jazdy samochodem.
Samochodem jak na slepo parkujesz to mozesz najwyzej uszkodzic troche zelastwa i miec problemy finansowe... jak samolotem zle zaparkujesz to wlasnie dzieje sie to co w Smolensku...

Fakty sa takie ze wszystkie znaki na ziemi i niebie stanwoczo odradzaly im ladowania... od wiezy ruskich zaczynajac... pchali sie mimo woli...
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Za chiny to ja nie rozumiem zdania w scenogramach "Jak nie wyladuje to mnie zabija".

Wedlug mediow ostanio taka informacja sie pojawila...

Dobry kawal :/ to jest idiotycznie nieprawdziwe... Gadal do siebie. Lol niezle poczucie humoru.

Wybacz ale pilotowanie samolotu nie da sie wprost porownac do jazdy samochodem.
Samochodem jak na slepo parkujesz to mozesz najwyzej uszkodzic troche zelastwa i miec problemy finansowe... jak samolotem zle zaparkujesz to wlasnie dzieje sie to co w Smolensku...

No tak... Pomylki samochodowe maja mniejsze konsekwencje, dlatego mozesz wydedukowac ze samolotowe maja wieksze. Takze te nie wynikajace z bledu kierowcy a pomocy czasami niezbednej w rozpoznaniu gdzie sie jest. Ani ja ani Ty nie umiemy latac samolotem dlatego daje przyklady samochodowe.

Teoretycznie nie, w praktyce roznie to moze bywac. Zwlasza jak pilot kozak a jeszcze gorsza pilot slaby psychicznie i ulegly na nacski, a nad nim stoi jego dowodca a za jego dowodca prezydnet ktory oskarza pilotow ze sa tchorzami jak nie sa kamikaze...

Ale szofer wjechal by do rowu czy nie? Nawet z pistoletem przy skroni. Zreszta grozby sa bez sensu! Nie zabije sie pilota bo samemu sie zginie! A grozba degradacji w perspektywie rowu rozbicia maski i samozaplonu oznacza jedno rezygnacje z pracy - kazdy by tak zrobil... Wyladowal/ zaparkowal w jakimkolwiek zaludnionym miejscu i sie zwolnil.

Fakty sa takie ze wszystkie znaki na ziemi i niebie stanwoczo odradzaly im ladowania... od wiezy ruskich zaczynajac... pchali sie mimo woli...

Przeciez przedtem wlecialy tam 2 samoloty.... Warunki pogodowe odpadaja.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Dobry kawal
kwasny.gif
to jest idiotycznie nieprawdziwe... Gadal do siebie. Lol niezle poczucie humoru.

Na jakiej podstawie stwierdzasz cos jest prawdziwe i nieprawdziwe ?


No tak... Pomylki samochodowe maja mniejsze konsekwencje, dlatego mozesz wydedukowac ze samolotowe maja wieksze. Takze te nie wynikajace z bledu kierowcy a pomocy czasami niezbednej w rozpoznaniu gdzie sie jest. Ani ja ani Ty nie umiemy latac samolotem dlatego daje przyklady samochodowe.

Dlatego wole sluchac co na ten temat maja do powiedznia eksperci.. najlepiej doswiadczeni piloci.

Ale szofer wjechal by do rowu czy nie? Nawet z pistoletem przy skroni.

Gadasz tak jakby ktos mu wydal polecenie ze ma sie rozbic... nie mial wyladowac, tylko w nosie to wszyscy mieli ze w takich warnkach moze sie to skonczyc tym co sie skonczylo...

Szofer jakby miala jaja to by powiedzial ze nie jedzie... pilot jakby mial jaja to by powiedzial ze nie laduje...

aby byc pilotem w wojsku trzeba miec jaja... jaja ze stali

Przeciez przedtem wlecialy tam 2 samoloty.... Warunki pogodowe odpadaja.

Nie osmieszaj sie... w lotnictiwe warunki pogodowe moga sie zmieniac z mintu na mintue.. wlecial tam jeden samolt i dawal jasno do zrozumienia ze warunki sa fatalne... kolejny samolot, ruski... dal sobie wogole spokoj z ladowaniem, kazdy im gadal ze warunkow nie ma do ladowania, dobrze wiedzieli jak biedne jest to lotnisko... mimo wszystko probowali.. widocznie boski wiatr ich prowadzil... albo ksiadz rydzyk
 
S

serwor

Guest
To nie bylo zwiniecie terorrysty tylko zwyklej pani w srednim wieku. Nie trzeba jej nachodzic o 6 rano z cala brygada..

Moim zdaniem nie jestes specjalista,ja tez i dlatego polegam na fachowcach.
Zwykla to ona taka nie byla,zwykla pani w srednim wieku nie ma broni i jej nie uzywa.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Na jakiej podstawie stwierdzasz cos jest prawdziwe i nieprawdziwe ?

To zdanie nie ma nadawcy - mowil do siebie? Byl chory psychicznie? Stad wnosze ze jest nieprawdziwe.

Dlatego wole sluchac co na ten temat maja do powiedznia eksperci.. najlepiej doswiadczeni piloci.

I oni mowia, ze naciski na pilota to bajki.

Szofer jakby miala jaja to by powiedzial ze nie jedzie... pilot jakby mial jaja to by powiedzial ze nie laduje...

aby byc pilotem w wojsku trzeba miec jaja... jaja ze stali

Nieprawda. Szofer tak samo jak pilot w momencie gdy samochod/samolot jest w locie/jezdzie ma nieograniczona wladze z prostego wzgledu, wszyscy zgina.

Nie osmieszaj sie... w lotnictiwe warunki pogodowe moga sie zmieniac z mintu na mintue

Chyba pomylilo Ci sie ze skokami narciarskimi. Co prawda na okreslonej wysokosci to prawda ale nie na wysokosciach do ladowania.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Moim zdaniem nie jestes specjalista,ja tez i dlatego polegam na fachowcach.
Zwykla to ona taka nie byla,zwykla pani w srednim wieku nie ma broni i jej nie uzywa.

Zwyklum ludziom w takich sprawach sie wysyla zaproszenie do sadu badz prokuratury, nie zawija z miejsca bryganda jak Czarka pazure w filmie Killer...

Na bron bylo chyba pozwolenie, moze ta pani byla gangsterem co ?

To zdanie nie ma nadawcy - mowil do siebie? Byl chory psychicznie? Stad wnosze ze jest nieprawdziwe.

Wnosisz, bo tak Tobie wygodne ? Bo juz masz ustalnona teze ze to Ruscy i nic innego nie przyjmujesz ?

Osobiscie interesowalby mnie fakty. Sugerowanie ze te scenogramy to proapaganda i oszustwo jest dosc daleko posuniete... chcialbym zoabczyc jakies uzasadnienie tej tezy...

I oni mowia, ze naciski na pilota to bajki.

Nie oni tak nie mowia. Oni mowia ze to dla niech nie do pomyslenia a to roznica. Mowia zgodnie jedno.. zwlasza jedna wypowiedz mi utkwila w pamieci, cywilny pilot analizujac dane meto stwiedzil ze nie mozna byloby ladowac nawet na Okeciu 100 razy lepiej wyposazonym lotnisku... moze piloci wojskowi sa bardziej odwazni...

Nieprawda. Szofer tak samo jak pilot w momencie gdy samochod/samolot jest w locie/jezdzie ma nieograniczona wladze z prostego wzgledu, wszyscy zgina.

Pilot mial wladze i ja wykorzytal. Postanowil ladowac mimo ze dostawal info aby tego nie robic. Wszyscy zgineli.

Chyba pomylilo Ci sie ze skokami narciarskimi.

Skoko narciarskie z lotnistwem maja wiele wspolnego jakby nie bylo. Wlasnie obnazasz swoje ignoranctwo. O warunkach pogodowych wypowiadali sie wlasnie piloci. Chyba sobie unzdurales ze ich sluchales albo zwyaczjnie klamiesz.
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Wnosisz, bo tak Tobie wygodne ? Bo juz masz ustalnona teze ze to Ruscy i nic innego nie przyjmujesz ?

Osobiscie interesowalby mnie fakty. Sugerowanie ze te scenogramy to proapaganda i oszustwo jest dosc daleko posuniete... chcialbym zoabczyc jakies uzasadnienie tej tezy...

Nic mi nie jest wygodnie. Ta sytuacja jest tak komiczna, ze az szok i naprawde wzbudza we mnie jedynie smiech. No coz... sytuacje komiczne wystepuja, no ale nie mam zadnego powodu traktowac je jako wiarygodne z prostego wzgledu- jest to poprostu smieszne.

Wiesz... prawie wszystcy wiedza, ze media nie sa od mowienia prawdy. Nie sa tez od mowienia klamstw poprostu ot sobie sensacja itp itd tak zwane niesprawdzone informacje z drugiej reki.

Pilot mial wladze i ja wykorzytal. Postanowil ladowac mimo ze dostawal info aby tego nie robic. Wszyscy zgineli.

?????? Co ty piszesz? Ja dementuje jedno a ty przeskakujesz w drugie. Zero sensu.

Nie oni tak nie mowia. Oni mowia ze to dla niech nie do pomyslenia a to roznica. Mowia zgodnie jedno.. zwlasza jedna wypowiedz mi utkwila w pamieci, cywilny pilot analizujac dane meto stwiedzil ze nie mozna byloby ladowac nawet na Okeciu 100 razy lepiej wyposazonym lotnisku... moze piloci wojskowi sa bardziej odwazni...

No jeden stwierdzil i co i nic. Wiekszosc twierdzi, ze to nieprawdopodobne.

Skoko narciarskie z lotnistwem maja wiele wspolnego jakby nie bylo. Wlasnie obnazasz swoje ignoranctwo. O warunkach pogodowych wypowiadali sie wlasnie piloci. Chyba sobie unzdurales ze ich sluchales albo zwyaczjnie klamiesz.

Przyznam sie bez bicia nie znam sie na lotnictwie, ale ty tez wiec to rozmowa slepego z gluchym.

Zwyklum ludziom w takich sprawach sie wysyla zaproszenie do sadu badz prokuratury, nie zawija z miejsca bryganda jak Czarka pazure w filmie Killer...

No tak.... jasne z notka dodatkowa "prosimy bardzo nie wyjezdzac z kraju bardzo prosimy..." :D... Trollu trollu trollu..... Wezwanie do sadu jest w sprawach naruszenia procedur a nie w momencie w ktorym popelniono przestepstwo.
 
S

serwor

Guest
No tak.... jasne z notka dodatkowa "prosimy bardzo nie wyjezdzac z kraju bardzo prosimy..." :D... Trollu trollu trollu.....

No nie to by bylo za podchwytliwe,a nic o zniszczeniu dowodow?
Jak tak mozna?!
Nalezy dodac aby zniszczyla wszystkie dowody,karty sim z komorek itd.
Przeciez nie mozna tak denerwowac zatrzymanych bo moga sie zabic.

W zasadzie powinno im sie wyslac wczesniej niszarki do dokumentow.
Podeslac fachowcow od kasowania danych z komputerow.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Nic mi nie jest wygodnie. Ta sytuacja jest tak komiczna, ze az szok i naprawde wzbudza we mnie jedynie smiech. No coz... sytuacje komiczne wystepuja, no ale nie mam zadnego powodu traktowac je jako wiarygodne z prostego wzgledu- jest to poprostu smieszne.
http://www.forumowisko.pl/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=reply_post&f=77&t=151843

Komiczne to by bylo jakby pilot krzyczal "jeronimo". Twoj arument podwazajacy wiarygodnosc jest delikatnie mowiac slaby... czekam na cos wiecej...

Wiesz... prawie wszystcy wiedza, ze media nie sa od mowienia prawdy. Nie sa tez od mowienia klamstw poprostu ot sobie sensacja itp itd tak zwane niesprawdzone informacje z drugiej reki.

dziwne ze aktywnos PiSowska w tym temacie pojawila sie na dzien przed ujawieniem tej informacji...

zakladajac ze media klamia dziwie sie ze przyjmujesz za wiarygodne jednak te informacje ktore sa dla Ciebie wygodne..http://www.forumowisko.pl/index.php?app=forums&module=post&section=post&do=reply_post&f=77&t=151843

?????? Co ty piszesz? Ja dementuje jedno a ty przeskakujesz w drugie. Zero sensu.

Ty sie zaczales bawic w jakiegos szofera.. i zgodze sie ze to nie ma sensu.

No jeden stwierdzil i co i nic. Wiekszosc twierdzi, ze to nieprawdopodobne.

Tu sie mylisz albo specjalie klamiesz. Widzialem wypowiedzi wielu pilotow i wielu dowodcow. Mowili ze nie do pomyslenia a nie ze nieprawdopodobne. Z miesca wszystkich dziwilo ze w kabinie byla osoba trzecia to raz. Wojskowi nieraz podkreslali ze w wojsku panuja inne zasade i inaczej sie zachowuje zolnierz nad ktorym stoi dowodca a inaczej pilot cywiliny itd. Wiec nie pisz nieprawdy... albo oboje widzielismy inne wypowiedzi.

Przyznam sie bez bicia nie znam sie na lotnictwie, ale ty tez wiec to rozmowa slepego z gluchym

Ja sie nie znam, jestem tylko lekko zaznajomiony bo za mlodego sie interesowalem spadochroniarstwem i przesiadywalem godzinami na lotnisku aeroklubu. Nie mniej powolouje sie tylko i wylacznie na wypowiedzi pilotow w kwestii pogody. A to ze pogoda jest zmienna w minuty to i pilotem byc nie trzeba.

No tak.... jasne z notka dodatkowa "prosimy bardzo nie wyjezdzac z kraju bardzo prosimy..."
biggrin.gif
... Trollu trollu trollu..... Wezwanie do sadu jest w sprawach naruszenia procedur a nie w momencie w ktorym popelniono przestepstwo.

To nie byla sprawa o morderstwo czy narkotyki, jezeli prokuratura nie ma podejrzenia ze klient prysnie to wyslyla po ludzki zawiadomienie o sprawie. Nie w kazdej sytuacji sie wysyla harcownikow po klienta. W tej sytacji bylo to chyba gruba przesada.
No nie to by bylo za podchwytliwe,a nic o zniszczeniu dowodow?
Jak tak mozna?!
Nalezy dodac aby zniszczyla wszystkie dowody,karty sim z komorek itd.
Przeciez nie mozna tak denerwowac zatrzymanych bo moga sie zabic.

W zasadzie powinno im sie wyslac wczesniej niszarki do dokumentow.
Podeslac fachowcow od kasowania danych z komputerow.

A teraz fachowcow z waszego kochanego CBA macie za totalnych idiotow.. no ale moze faktycznie, z tym ciezko polemizowac... policja polityczna nie musi fakrycznie sie znac na swojej robocie...

Bo i tak cala robote robia media...
 
Status
Zamknięty.
Do góry