Katastrofa w Smoleńsku

Status
Zamknięty.

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
Popieram. A jak ludzie wstawiają sobie na opis ' [*] ' i wypisują jakieś smęty to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nagle dla wszystkich prezydent był wspaniały, wszyscy go lubili. A jak jakaś kobita się wypowiedziała przed pałacem "Byłam bardzo blisko z prezydentem, kochałam go i wielbiłam" to myślałem, że wsiądę w pociąg i ją wyzwę.

Dokładnie. Ja wczoraj wieczorem zobaczyłem zapłakanego Michnika w TV, to myślałem że wyje...e TV przez okno. Tak go nienawidzili(Prezydenta), opluwali, mieszali z błotem, z gó...m, a teraz nagle go kochają najbardziej na świecie. ŻENADA! I HIPOKRYZJA do potęgi milionowej ze strony "panów" od g.wyborczej.
 

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
NOSTRADAMUS:

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego…
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy."


Zanim cos kopiujesz upewnij sie u zrodel - inaczej rozsylasz falszywe informacje.
Jeszcze ktos gotow w to uwierzyc.
 

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
Neriw,

wiesz tu nie chodzi o kochanie, tych ludzi, ktorzy odeszli. Nawet nie chodzi o smierc, co roku zima zamarza setki osob i prawie nikt po niech nie placze.

Po prostu nagle zginela nam wiekszosc przedstawicieli panstwa. Ktos wczesniej dal bardzo trafne porownanie: jakby nam kawal skory z ciala zerwali, jakolwiek by ona nie byla. Nigdy nie czulam sie patriotka, jednak teraz czuje jakas strate, dziwne uczucie.

Straszna tragedia nie tylko dla rodzin i przyjaciol, ale dla calego narodu. Totalna destablizacja.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Katyń - Polska 2:0

polecam filmik damianero na youtube (http://www.youtube.com/watch?v=ILkuL3phvaw) odnośnie tego wypadku. poza tym jak wczoraj w pizzerii usłyszałem dialog ludzi mniej więcej w moim wieku to miałem ochotę się pochlastać
"No jak się dowiedziałam, że prezydent nie żyje to nie wiedziałam czy chodzi o Tuska czy Kaczyńskiego" - odpowiedzi już nawet nie słuchałem, bo żal uszy psuć na taki chłam.
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
Ja nie bylem fanem Kaczynskiego, ale jednego mu nie mozna bylo odmowic. Mial swoje idee, przekonania, byl uparty i co by nie mowic, nie pozwalal szargac Polską. Byl antyrosyjski, anty UE - mnie sie to nie do konca podobalo, ale mimo wszystko wole takich ludzi z przekonaniami (nawet jesli sa malo popularne), niz takich 30-paro latkow zorientowanych tylko i wylacznie na kase, swoja kase (pije tutaj do mlodych poslow PO pokroju Nitras itd.).
Sztuką jest chyba dążyć do uzyskania celu a nie mówienie o sukcesie w momencie kiedy wracamy z niczym i udało nam się nie robić zamieszania "bo się z czymś nie zgodziliśmy"
Bo w UE kiedy możemy mieć więcej powinniśmy o to walczyć. To był człowiek który o to walczył. Miał jasne cele i starał się je realizować.
On spowodował we mnie to, że zamiast ubrać coś z flagą U.S.A. chętnie zakładałem coś biało-czerwonego. Polski nie możemy się wstydzić. Możemy się Nią chwalić.
 

ironman

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
lubuskie
Dokładnie. Ja wczoraj wieczorem zobaczyłem zapłakanego Michnika w TV, to myślałem że wyje...e TV przez okno. Tak go nienawidzili(Prezydenta), opluwali, mieszali z błotem, z gó...m, a teraz nagle go kochają najbardziej na świecie. ŻENADA! I HIPOKRYZJA do potęgi milionowej ze strony "panów" od g.wyborczej.


Przestałbyś wypisywać takie bzdety, wszyscy oddają mu honory jako Prezydentowi.
Zginęli najwyżsi przedstawiciele państwa Polskiego, a Ty masz pretensje, że cały naród jest w żałobie po nich.
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Dokładnie. Ja wczoraj wieczorem zobaczyłem zapłakanego Michnika w TV, to myślałem że wyje...e TV przez okno. Tak go nienawidzili(Prezydenta), opluwali, mieszali z błotem, z gó...m, a teraz nagle go kochają najbardziej na świecie. ŻENADA! I HIPOKRYZJA do potęgi milionowej ze strony "panów" od g.wyborczej.
Zginęli przedstawiciele różnych ugrupowań, nie dziwię się, że płakał. Po Kaczyńskim raczej nie... Może nawet na chwilkę zabłąkał mu się uśmiech na twarzy...

Natomiast ktoś trafnie zauważył, że rozpoczął się wyścig autopromocji. Kto będzie ronił więcej łez - publicznie rzecz jasna - ten wygra. Przecież lubujemy się w żałobnych jękach. Nie potrafimy przeżyć żałoby w ciszy i godności. Teraz wypada szlochać, tak jak co poniektórzy dziennikarze. Obłudne to i niesmaczne...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Nie byłem fanem czy zwolennikiem Kaczyńskiego, jednak był on prezydentem naszego kraju i najważniejszą osobą w państwie. To co wydarzyło się w Smoleńsku jest wielką tragedią zginęło dużo osób, znani posłowie, kombatanci, duchowni... Rozpoczął się trudny czas dla naszego kraju.
Jak wiele osób początkowo myślałem że to żart, albo że nie stało się nic poważnego, jednak gdy ok. godziny 13 włączyłem TV już wiedziałem że wydarzyła się tragedia.
Teorie spiskowe nie mają raczej sensu. Przyczyną zapewne była mgła, zaś pilot był pod presją, ponieważ chciał aby prezydent dotarł na uroczystości na czas, wtedy popełnił błąd...
 

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
Przestałbyś wypisywać takie bzdety, wszyscy oddają mu honory jako Prezydentowi.
Zginęli najwyżsi przedstawiciele państwa Polskiego, a Ty masz pretensje, że cały naród jest w żałobie po nich.

Zgoda , rozumiem, ale do JASNEJ CH...Y czy cała Polska doznała nagle zmasowanej amnezji????


P.S. Requiestat In Pace.
 

Bastek10

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Mielec
Wielka katastrofa,wielka tragedia dla Narodu Polskiego.
Mimo wszystko nie ukrywam, że będzie to wielki cios dla Polski.
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
[font="arial][size="2"]
Kod:
Teorie spiskowe nie mają raczej sensu. Przyczyną zapewne była mgła, zaś pilot był pod presją, ponieważ chciał aby prezydent dotarł na uroczystości na czas, wtedy popełnił błąd..
[/size][/font]

[font="Tahoma] [/font]
[font="Tahoma]
1. Zawinił pilot, który zignorował polecenia, mgłę i wszystko co się dało. - Pilot kamikaze?
2. Nawaliła Maszyna, ponoć przeszła renowacje, ale to taki staruszek, że jest to możliwe.
3. To wina pogody, niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale piloci wiedzieli o zagrożeniu. Rzuciliby się na głęboką wodę, gdy nie umieją pływać?
4. Piloci ulegli namową pasażerów i postanowili mimo wszystko wylądować.
5. Rosjanie wraz z Tuskiem spiskowali i postanowili zestrzelić samolot.
6. Rosjanie wykorzystali okazję i zestrzelili samolot, a teraz udają świętych.
7. Pan Bóg to zrobił, by nas ostrzec. [/font]
 

imawoman

Bywalec
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 757
Punkty reakcji
139
Zgoda , rozumiem, ale do JASNEJ CH...Y czy cała Polska doznała nagle zmasowanej amnezji????
Tylko co nam w tej chwili da szczegółowe wymienianie wad osoby nieżyjącej? Kto czekał na koniec tej prezydentury, ten się doczekał dość... niespodziewanie. I w wielkim stylu, trzeba przyznać...
A politycy mają powód do płaczu, bo jednak każdy z nich pochowa kogoś bliskiego, chociażby światopoglądowo.
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Jednego dnia jesteś panem świata, ubranym w garnitur o wartości kilku średnich krajowych pensji, lecisz niemalże prywatnym, luksusowym samolotem, w otoczeniu ochrony i obsługi a tu jeden błąd i koniec wszystkiego. Władza, pozycja, pieniądze nic nie dają.

Co do samej katastrofy to oczywiście przykro mi, że zginęło tak wielu ludzi, aczkolwiek płakać nie będę. Nie trafia do mnie medialna żałoba.

Przykre jest to, że relacje medialne (poza RMF-em, w którym przeczytano całą listę ofiar) pomijają lub tylko napominają w kilku słowach o zmarłych przedstawicielach rodzin katyńskich, oficerach BORu i obsłudze. Czy oni nie zasługują na to?
 
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
627
Punkty reakcji
38
Wiek
31
Miasto
There's a hole in the world like a great black pit
Niestety na gadu-gadu nie jest lepiej niż na naszej klasie - jak przed chwilą spojrzałem na opisy to odniosłem wrażenie, że jestem na jakimś wirtualnym cmentarzu.

Ja mam teraz tylko nadzieję, że Polacy wyciągną z tej nauczki wnioski i już więcej nie wyślą tylu ważnych ludzi jednym transportem - No bo przecież to idiotyzm w czystej postaci, żeby wysyłać
np: wszystkich najważniejszych dowódców w kraju razem. Takich strat to nie ma nawet podczas wojen.
 

szpak123

Bywalec
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
3 102
Punkty reakcji
43
Wiek
54
Miasto
kędzierzyn
podczas wojny to mięso armatnie ginie .
Gdyby lecieli trzema samolotami i by się nic nie stało .To wszyscy by krzyczeli ,że to rozrzutność
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Weszłam dzisiaj na pierwszy lepszy portal, aby poczytać więcej o życiu Kaczyńskiego, padło na wikipedię.
Lech Aleksander Kaczyński (ur. 18 czerwca 1949 w Warszawie, zm. 10 kwietnia 2010 pod Smoleńskiem)
dalej już nie mogłam czytać ...

Po mszy słyszałam mimo chodu o rzekomym ,,terroryście'' na pokładzie samolotu. Niewykluczona jest opcja, że ktoś mógł zostać skorumpowany...
 

apokalipto55

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Najprawdopodobniej Kaczyński i Szmajdziński zginęli. Jestem w szoku. Myślałem, że to jakiś żart przez chwilę.

jak można było dopuścić do tego by tyle najważniejszych głów w państwie leciało jednym samolotem .
 

Attachments

  • polska.jpeg
    polska.jpeg
    2,8 KB · Wyświetleń: 32

apokalipto55

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie nauczyła nas niczego katastrofa lotnicza w Mirosławcu. co to za pomylony naród????!!!!!
 

Attachments

  • 128510.jpg
    128510.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 31
Status
Zamknięty.
Do góry