Kandydaci na Prezydenta

Status
Zamknięty.

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Panie K, to że Komorowski to zdrajca to wiem, ale wyjaśnij mi dlaczego prezydent Kaczyński zablokował publikację tego raportu ?
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
Panie K, to że Komorowski to zdrajca to wiem, ale wyjaśnij mi dlaczego prezydent Kaczyński zablokował publikację tego raportu ?
Część rzeczy można opublikować a część nie. Część rzeczy nie mogą podać bo dotyczą bezpieczeństwa kraju lub ocenzurowane mogą podać .Dlatego nie można go było bez weryfikacji ujawnić. Weryfikacja zajmuje czas i dlatego od razu nie został ujawniony. Przed śmiercią zweryfikowano ten raport i nie zdążył go ujawnić. Dlatego po jego śmierci przeszukano mieszkania jego ludzi bo chcieli go zdobyć bo ujawniał kto odpowiada za afere FOZZ .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bzdura prezydent Kaczyński zablokował II częśc raportu Macierewicza w 2007r, dlaczego się pytam ?
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Herbatniczek napisał:
a co zrobisz Marku jak ktoś chce pracować dłużej ?

to niech pracuje ,można znaleźć furtkę .Tylko w tym dobrobycie mało kto doczeka 67



Herbatniczek napisał:
wystarczy jak w Niemczech hitlerowskich wysłać kobiety do domów, nie będą musiały pracować do starości, tylko czekać na mężusia z obiadkiem
Jak mężuś dobrze zarobi ,to czemu nie?To lepsze niż zapieprzanie po 12 godzin po 5 zł na godzinę na umowach śmieciowych ,w obozach pracy.
W takim przypadku nie starczy ani na obiadek ,ani czasu na ugotowanie

jaki byś nie wrzucił kanał tv pełno tego gotowania,programy kulinarne ,gotuj z tym i owym ,prawda ?
Oliwki,ośmiorniczki,cud.miód malina
To może niech wymyślą smakołyki mopsowe,bo wielu Polaków,żyje w nędzy


Jedno co się udało PO i Komorowskiemu to zniewolić umysły i zdemoralizować w połowie polskie społeczeństwo,przez co reszta zwyczajnie cierpi
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
może jednak kobiety wolą iść do pracy a nie stać przy garach ? może nie czują powołania bycia tłem dla swego macho
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Herbatniczek napisał:
może jednak kobiety wolą iść do pracy a nie stać przy garach ? może nie czują powołania bycia tłem dla swego macho
Jeśli wolą - niech idą. Nikt nie chce nikomu niczego na siłę narzucać, chodzi o to, żeby dać wybór, umożliwić rozważenie dwóch opcji: albo siedzę w domu i wychowuję dzieci, bo nikt nie okrada męża, w związku z czym jego wypłata nam wystarcza i jeszcze odkładamy, albo idę do pracy, bo chcę zarobić - ale nie dlatego, że muszę iść do tej pracy, bo żyję w skarjnym, uwłaczającym ubóstwie, tylko na przykład po to, że chcę w coś inwestować - w siebie, rodzinę, dom, ogród, podróże, nowy samochód, lepszą przyszłość swoich dzieci. Ciężko pojąć?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
ciężko pojąć jak można uważać że jedna pensja wystarczy, cudów nie ma i nie każdy nazywa się Kulczyk
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Herbatniczek napisał:
ciężko pojąć jak można uważać że jedna pensja wystarczy, cudów nie ma i nie każdy nazywa się Kulczyk
Wystarczyłaby, gdyby nie ta lwia część, którą kradnie nam rząd.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to co kradnie twój rząd idzie na twoich dziadków
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Herbatniczek napisał:
to co kradnie twój rząd idzie na twoich dziadków
Na co?! No nie rozśmieszaj mnie, Herbatnik :D Albo nie - proszę, rozwiń swoją złota myśl :D tylko błagam, zrób to przekonywująco.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
190 mld złotych corocznej dotacji do ZUS, okropnie wysokie składki na ubezpieczenie społeczne nie wystarczają i trzeba łupić podatkami, i jak teraz zdjąć z pensji comiesięczną składkę i dać pracownikowi więcej kasy skoro taka dziura
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
bzdura prezydent Kaczyński zablokował II częśc raportu Macierewicza w 2007r, dlaczego się pytam ?
Jedyne wyjaśnienie to że zawierał informację dotyczące bezpieczeństwa państwa lub inne tajne informację. Musiał być sprawdzony czy można to ujawnić. Prawdopodobne jest że Przed wyjazdem do Smoleńska raport był gotowy do ujawnienia. Po jego śmierci przeszukiwano mieszkania jego ludzi. Komorowski chciał bardzo szybko zdobyć władze bo nikt nie potwierdził śmierci Prezydenta. Bo chciał zdobyć raport WSI. Duda , Marian Kowalski , Grzegorz Braun chcą wyjaśnić co się stało w Smoleńsku i nie wierzą oficjalną wersję. Marian organizował uroczystości Smoleńskie w Lublinie. Te osoby służą prawdzie. Jeśli wygrają wybory to wyślą list żądaniem do Rosji by zwróciła wrak. Jego badanie nic nie da. Swobodnie okradano go. Później niszczono . Dzisiaj jest ukryty . Trzeba go odzyskać bo jest własnością Polski a Rosji. Te osoby będą dbać o interes Polski i kraju. 2018 Rosja organizuje Mistrzostwa Świata Piłce Nożnej i tych zawodów nie powinna organizować. Prezydent który wtedy będzie nie powinien tam jechać. Duda , Marian Kowalski , Grzegorz Braun nie pojechali by na te zawody i politycznie by je zbojkotowali. Wtedy protestowali by przeciwko nie oddaniu wraku. Tych zawodach nie wystąpi Gruzja. Nie będą występować w kraju który okupuje ich ziemie.Następny powód do bojkotu tej imprezy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
3 lata pracował i nie zdążył ? to krócej trwało pisanie samego raportu

na siłę tłumaczysz czym się po prostu ośmieszasz
 
S

serwor

Guest
Avia napisał:
Jeśli wolą - niech idą. Nikt nie chce nikomu niczego na siłę narzucać, chodzi o to, żeby dać wybór, umożliwić rozważenie dwóch opcji: albo siedzę w domu i wychowuję dzieci, bo nikt nie okrada męża, w związku z czym jego wypłata nam wystarcza i jeszcze odkładamy, albo idę do pracy, bo chcę zarobić - ale nie dlatego, że muszę iść do tej pracy, bo żyję w skarjnym, uwłaczającym ubóstwie, tylko na przykład po to, że chcę w coś inwestować - w siebie, rodzinę, dom, ogród, podróże, nowy samochód, lepszą przyszłość swoich dzieci. Ciężko pojąć?
No i Herb masz odpowiedz, tylko chyba nie miales zludzen że taka własnie bedzie? Przeciez to normalne że każdy chce miec wybór.


Herbatniczek napisał:
ciężko pojąć jak można uważać że jedna pensja wystarczy, cudów nie ma i nie każdy nazywa się Kulczyk
Wiesz Adam Smith, bożyszcze liberałów własnie uważał że pracownik powinien tyle zarabiac aby móc utrzymac rodzine z dwoma dziecimi, to jest koniecznosc dla spoleczenstwa aby mogło prawidlowo sie rozwijac.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Herbatniczek napisał:
to niech wybierają, o to chodzi w demokracji
A jeśli Ci powiem, że gardzę demokracją, to czy to się kłóci z moim prawem do wyboru? Z moim prawem do tego, by państwo mnie nie okradało tak samo, jak innych pracujących ludzi? Teraz mamy niby demokrację, a gdzie jest ten wybór? Mamy go?!
 
S

serwor

Guest
Avia napisał:
Z moim prawem do tego, by państwo mnie nie okradało tak samo, jak innych pracujących ludzi?
To nie panstwo cie okrada, ale zawsze możesz sobie je zmienic, po co siedzic tam gdzie cię okradają?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
serwor napisał:
To nie panstwo cie okrada, ale zawsze możesz sobie je zmienic, po co siedzic tam gdzie cię okradają?
Tak zrobiło już ponad 2 miliony Polaków, wyjeżdzając do Anglii, w której nie zapłacą podatku od 50 000 zł zarobionych rocznie.
W Polsce człowiek na umowie o pracę zarabiając 50 000 zł musi oddać Państwu ok 30 000 zł.
To więcej niż za czasów chłopstwa, kiedy to pańszczyzna dla chłopa wynosiła na początku 19 wieku w Polsce 100 dni na rzecz "Pana".
Dziś przeciętny Polak pracuje ponad 160 dni na rzecz Państwa.
 
S

serwor

Guest
danielr9 napisał:
To więcej niż za czasów chłopstwa, kiedy to pańszczyzna dla chłopa wynosiła na początku 19 wieku w Polsce 100 dni na rzecz "Pana". Dziś przeciętny Polak pracuje ponad 160 dni na rzecz Państwa.
Tak, wiesz nie orientuje , nie pochodze z chłopstwa.
Ale nie zapomnij o dziesiecinie na rzecz koscioła.
Zawsze można wyjechac z Polski, jak pisalem Somalia, Etiopia i Republika Środowo-Afrykanska czeka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry