Kandydaci na Prezydenta

Status
Zamknięty.
V

Vaffik

Guest
W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą mam pewien przekaz... Nie będzie mnie do niedzieli w necie - lecę w góry z dzieciakami więc... to ostatni mój wpis w temacie Bredzia...
Powodzenia w głosowaniu ... no i w późniejszej próbie przeżycia :D :D :D

ON.jpg
 
S

serwor

Guest
No to Cejrowski. Chociaz nie przepadam za jego poglądami.
https://www.youtube.com/watch?v=SfFu2ryCnNA


A tutaj zamach na prezydenta Komorowskiego w Toruniu.
Ktos chciał go opluć?!
https://www.youtube.com/watch?v=rcTWhWDX0fc


To juz drugi zamach w tym roku, na tym filmie widac zamachowca z krzesłem, na całe szczescie zamachowiec z krzesłem został ujęty i siedzi w areszcie.
Krzesło to straszna broń! Nasz prezydent Bul Komorowski bardzo sie boi krzeseł od czasu wycieczki do Japoni.
https://www.youtube.com/watch?v=DVGLxMFNXxg
 
V

Vaffik

Guest
Z gór nici. Leje... foch!
----
Widzieliście wczorajszą wypowiedź Dudy na TVP3 Info wieczorem - wypowiedź kończącą kampanię?
Podkład muzyczny w studio TVP na takim poziomie był by ledwo dosłyszeć co chłop mówi! Wzmocnienie z mikrofonu "zdjęte" do granic k...a bólu!
Ktoś kto w studio nagraniowym choć kilka razy siedział - wie o co chodzi. Teraz pytanie kto te żenadę zlecił?
Nagrody Prezydenckie dla TVP zadziałały?
Chyba tak...
bo widać że graficy i operatorzy studyjni w TVP mocno się starali...
Tutaj przykłady mojej roboty (sorry za jakość)
Komorowskiemu przyciemniano tło tak by nie było widać że za nim po prostu nikogo nie ma!
Na dodatek - sądzę że oklaski i okrzyki w tle były niejednokrotnie powielane cyfrowo. Zajmuję się dźwiękiem od wielu wielu lat, obrabiam filmy z kamer, robiłem tysiące filmów z komunii, ślubów, pogrzebów. Na ucho umiem rozróżnić gdy ktoś macza palce w audio!
Nie miałem czym tego nagrać bo można było by przepuścić przez oprogramowanie i porównać ze wszystkimi takimi audycjami.
W efekcie końcowym pewnie wyszło by że dodawano z komputerów trochę oklasków by Komorkowi siara nie wyszła... ale co tam ...
Nie chcę mi się już. Zdarzyło się kilkukrotnie że ktoś tam z tyłu darł mordę i patrzcie... zawsze tak samo (poziom głosu, tony, długość i masa innych)
Dowód jest kolejny!
Komorkowi wstyd było pokazać także że nikt przed nim nie stoi więc w wypowiedziach najczęściej kamery na żurawiach nie istniały i nie jechały w tłum bo...
go po prostu nie było ...

AB1.jpg
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
10 lat agresywnej propagandy, prania mózgów i szczucia przyniosło rezultaty. Wielkie zwycięstwo Andr... Jarosława Kaczyńskiego. Sekta rusza... Teraz ich marszu na Polskę nikt nie powstrzyma. Nie popuszczą nikomu...

Chciałbym podziękować Panu Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu za znakomite 5 lat stabilnej i konstruktywnej prezydentury. Panie Prezydencie, dziękuję...
 
M

MacaN

Guest
AaronH napisał:
10 lat agresywnej propagandy, prania mózgów i szczucia przyniosło rezultaty. Wielkie zwycięstwo Andr... Jarosława Kaczyńskiego. Sekta rusza... Teraz ich marszu na Polskę nikt nie powstrzyma. Nie popuszczą nikomu...
Wiesz... nie różnisz się niczym od PiSowców, którzy 5 lat temu pluli na Komorowskiego. Dopóki ludzie będą tak zawistni, dopóty w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

Wygrał Duda ? A nich wygrywa, zobaczymy co przyniesie. Ja wybory olałem. Wolałem chodzić po górach.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
AaronH napisał:
10 lat agresywnej propagandy, prania mózgów i szczucia przyniosło rezultaty. Wielkie zwycięstwo Andr... Jarosława Kaczyńskiego. Sekta rusza... Teraz ich marszu na Polskę nikt nie powstrzyma. Nie popuszczą nikomu... Chciałbym podziękować Panu Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu za znakomite 5 lat stabilnej i konstruktywnej prezydentury. Panie Prezydencie, dziękuję...
Przykro mi, że takie półgłówki jak Ty nazywają większość Polaków "sektą". Zamiast uszanować wybór zmian w Polsce to zniżasz się do poziomu rynsztoku wylewając pomyję na polskie społeczeństwo.

Pranie mózgów? A komu kibicowały meinstreamowe "media" co?
TVN, Polsat, TVP? Pani Monika Olejnik, Tomasz Lis, Kuba Wojewódzki, Andrzej Wajda, Tomasz Karolak i wielu wielu innych "autorytetów" w Polsce?
To nie jest pranie mózgów kiedy Prezydent RP występuje na youtubowych "talk show" w czasie kampanii wyborczej w 20m2 Łukasza?
To nie pranie mózgów kiedy tuż przed 2 turą w TVN prezydent RP gości u Pana wojewódzkiego, który jasno stwierdza, że go popiera?
Prezydent Komorowski szukał poparcia u showmenów. Myślał, że ludzie nabiorą się na ten wizerunek.
Bał się rzeczowej debaty u wyborców Kukiza i jak pokazały wyniki - 60% tych wyborców zagłosowało na Dudę. Chwała im za to.

Dzisiejsze zwycięstwo to zwycięstwo Polaków - tych niezależnych, którzy nie ulegali praniu mózgów tylko głosowali sumieniem i domagali się zmian w Polsce.
Zmian na lepsze.
Gratuluję Andrzejowi Dudzie - człowiek młody, z energią. To bedzie świetna prezydentura.
Pierwsza dama - super.
 
V

Vaffik

Guest
No to mam co chciałem. Mam nadzieję że nie będę tego żałował. Wspominam bo każdego wcześniejszego wyboru żałowałem. Fakt, nie mi jest dane wpi-rdzi-elać się teraz w przyszłość Polski bo nie mam zamiaru długoooo tu wracać lecz i tak żyję nadzieją że w końcu będzie lepiej. Przyznam że głosowałem z całą rodziną na PIS bo nie chcemy jednopartyjnej władzy. Przez nich wyjechaliśmy! Za czasów Kwaśniaka, Kaczki jakoś jeszcze się żyło. Zatrudniało się ludzi, kredyty spłacało i szło do przodu a w czasach POie-ba-nców szlak trafiło wszystko. Mam nadzieję że nowy prezydent wyciągnie spod dywanu Amber, Skoki, Podsłuchy, Smoleńsk i wszystko to co Komorozaur schował. Dopijam kawcię i daję rurę na zachód ale kupiłem przed wczoraj TVSAT i będę śledził ten cyrk. Zobaczymy. Może się okazać za rok, dwa że PIS na który tak psioczyliśmy nie będzie taki zły. Rosja już skomentowała. Zachód też komentuje. Szkoda tylko że na niekorzyść Dudy! No ale....
Ja to sobie tłumaczę tak: skończy się kolesiostwo?
Komorozaur nie ma czym się przejmować! Ma przecież na koncie kilka mln. złotych, ma nowiuteńkie BMW (za ponad 300tys.zł) i ma emeryturkę do grobowej dechy.
Nic nie stracił a może nawet zyskał: spokój!
No zobaczymy co z tego wyjdzie. Życzę wszystkim powodzonka i bez odbioru do "po wakacjach".
 
W

wiki9969

Guest
Jako wyborca Kukiza poparłam Dude. Moi Rodzice zrobili to samo i przyznaje, że ucieszyłam się z wygranej PiS choć tej partii nigdy wcześniej nie popierałam. Mam nadzieję, że nie będę tego żałowała.
 
E

Elen

Guest
A ja jestem zdystansowana i ostrozna. Moze dlatego, ze ja pamietam zachwyt mego mlodego wowczas pokolenia nad Walesa, ktory obiecywal nam cuda na kiju. Fakt, ze jego dzieciom wiedzie sie dobrze. Pozostala we mnie gorycz tego zawodu. A pan Duda...? czas pokaze, ktoz On jest. Goloslownosc w tym kraju jest modna.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a teraz spokojnie poczekajmy na realizację obietnic, niech nasz nowy prezydent zacznie rozdawać miliardy które obiecał, jestem bardzo ciekaw jak to zrobi bo co innego obiecanki a co innego rządzenie.
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Komorowski zabierał wiec jak Duda nic nie da to będzie lepszym prezydentem. Tyle wystarczy przeciętnemu Polakowi żeby odróżnić tych dwóch panów i inny sposób prowadzenia polityki przez obu panów
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
była dżuma i cholera, wyszła Dżum(ud)a
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
danielu ale on obiecał 2 kluczowe kwestie: powrót do wcześniejszego wieku emerytalnego i nowa kwota wolna od podatku a to są miliardy

i dlatego czekam
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
czekaj zdrów...
nikt nie ma zamiaru spełniać żadnych obietnic (może poza pierdykniętym Korwinem, który wydaje się traktuje to poważnie, reszta przymyka "bezalkoholowe oko")
PO czyniło dokładnie odwrotnie niż w obietnicach, PIS będzie robił to samo (jak już wygra wybory), z Dudą w tle...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
już dawno twierdziłem że cała banda czworga jest siebie warta, ale moje słowa kierowałem głównie do wyznawców nowego prezydenta
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
Dziękuję wszystkim ludziom sumienia za przeciwstawienie się obłudnemu prezydentowi "pokoju",gestykulującemu pięściami i już zapowiadającemu nowe bitwy.

Ludzie nie kłóćmy się ,czas na odnowę moralną ,edukację,dialog i życie w prawdzie,czas na prawdziwą zgodę i podążajmy tą drogą ,aż do wyborów parlamentarnych,czas na silną zjednoczoną prawicę.

Dla BK nie pomogłi wynajęci i opłaceni sportowcy,aktorzy czy celebryci ,manipulowanie sondażami ,medialna propaganda
Straszenie Pisem też już działa coraz słabiej

Pierwsze koty za płoty,Ludzie przestańcie się bać,edukujcie się ,trzeżwo myślcie ,a odbudujemy stopniowo kraj z ruiny gospodarczej i zakłamania
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a nie boisz się że prezydent Duda nie dotrzyma słowa z tą kwotą wolną od podatku, nie masz takich obaw na które wskazuje Brave
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
1. czy PIS to prawica?
2. 8 lat temy pis straszył Tuskiem tak samo głupio i przegrał, teraz PO straszyło Kaczorem zza pleców Dudy i też przerżnęło...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a nie uważasz że teraz się koleje odwróciły, teraz tak naprawdę głosowano przeciwko PO a nie za konkretnym człowiekiem
 
Status
Zamknięty.
Do góry