Kandydaci na Prezydenta

Status
Zamknięty.

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Debata to jest odpowiadanie na pytania zadawane przez dziennikarza. Brak uczestnictwa narazi go na brak obrony bo krytyka obecnej prezydencji na pewno w debacie się pojawi. Według mnie chowanie głowy w piasek to nie jest dobre posunięcie. Dziś rano w RMF FM prowadzący program "wstawaj szkoda dnia" go za to wyśmiali. Po prostu zrobił z siebie pośmiewisko i obiekt dowcipów, spekulacji i żartów. Komorowski liczy na stały elektorat ale ja mam nadzieje ze frekwencja będzie dobra i on te wybory przegra choćby z Duda. ..lepszy Duda niż on.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie znamy tak naprawdę formuły debaty i jeśli będzie prawo zadawania pytań przez uczestników zamieni się w pyskówkę
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 463
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
on po prostu wie że taka debata byłaby strzelaniem wszystkich do niego, to z punktu widzenia strategii dobre posunięcie
Negatywne. Bo udowodnił że nie ma żadnych poglądów i ignoruje ludzi którzy chcą dzięki debacie zobaczyć jakie mają poglądy kandydaci i dzięki temu mogą zdecydować na kogo głosować. Prawdopodobnie nie wystąpi bo Komorowski nie chce pokazywać że nie ma żadnych poglądów i debacie musi się sam wypowiadać i mogą mu napisać co ma powiedzieć ale sam będzie musiał odpowiedzieć na pytanie konkurencji i pojawią się pytanie dlaczego jako jedyny poseł PO nie głosował za rozwiązaniem WSI , jako Minister ignorował działania WSI , dlaczego zablokował raport który powstał po rozwiązaniu WSI.Myśleć nie potrafi i wtedy też opowiada chore żarty. Społeczeństwo nie pozna jego poglądów . Tygodnik Angora wysłał ankietę do kandydatów i tam mieli odpowiedzieć na pytania a później je opublikowali i jedynie Komorowski nie opowiedział na ankietę . Kukiz musi odpowiedzieć jakie ma poglądy sprawie IN Vitro , ślubów gejowskich i polityka zagraniczna. Kukiz nie odpowiada na te pytania. Jedynym celem są JOW . Jest tak zachwycony nimi że wierzy że nastanie raj na ziemi po ich prowadzeniu. Jego wiara JOW przypomina wiarę komunistów w komunizm . Tylko ten temat porusza a inne tematy nie interesują go. Dzięki poruszaniu tematu JOW a ignorowaniu innych tematów zyskuje.To udowadnia że trzeba 2 turze głosować na Dudę. Ma odwagę wystąpić w tej debacie a Komorowski jej nie ma.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
raport zablokował Lech Kaczyński, można tak poprawiać twoje teksty bez końca

może jednak Komorowski przyjdzie, pamiętam że w 2010r też odmawiał a w ostatniej chwili przyszedł
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 463
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Herbatniczek napisał:
raport zablokował Lech Kaczyński, można tak poprawiać twoje teksty bez końca

może jednak Komorowski przyjdzie, pamiętam że w 2010r też odmawiał a w ostatniej chwili przyszedł
Komorowski uznaje że powinna się odbyć debata w drugiej turze. Według niego nie ma tradycji że przed drugą turą jest debata i nie opowiada mu że debacie wystąpią wszyscy .Trudno się dziwić bo tej debacie mogą paść pytania od konkurencji a Komorowskiego przerasta myślenie . Nie odpowiedział Tygodnikowi Angora na pytania ankiecie. Udowodnił że żadnych poglądów nie posiada bo tylko to tłumaczy dlaczego nie opowiedział na ankietę a inni odpowiedzieli na tą ankietę.
 
M

MacaN

Guest
https://www.youtube.com/watch?v=bYRYHLUNEs4



Ten to dopiero ma gadanie. Szkoda tylko, że gada smieci :D
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 463
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
danielr9 napisał:
Kto ogląda dziś debatę?
20:25 TVP
Ja na pewno będą ją oglądał. Szczególnie że wystąpią interesujące osoby. Marian Kowalski , Grzegorz Braun , Duda , JKM . Dowiemy się czy pojawi się Komorowski.
 
S

Sa Mara

Guest
Pana Prezydenta nie będzie na debacie. Co jest zresztą oczywiste. Natomiast udzieli wywiadu w Polsacie o godz. 19:30.
 
S

serwor

Guest
Sa Mara napisał:
Pana Prezydenta nie będzie na debacie. Co jest zresztą oczywiste. Natomiast udzieli wywiadu w Polsacie o godz. 19:30.
O znaczy sie stchórzył, jak zawsze biedaczek?
Prezydent Komorowski herbu zajecze serce?
 
S

Sa Mara

Guest
Nie, po prostu kieruje się zdrowym rozsądkiem. 10 na jednego, to by była parodia. Dlatego niech kandydaci zajmą się wpierw sobą. Jeśli przekonają do siebie ludzi, będzie II tura. Wtedy najlepszy z nich zmierzy się z panem Komorowskim.
Uczciwe, logiczne, przejrzyste.
 
M

MacaN

Guest
A to ciekawe, więc Komorowski jest lepszy od pozostałych ? ;) Powinni mu utrzeć nosa za takie zachowanie.
 
S

Sa Mara

Guest
Według mnie jest lepszy, ale to moje prywatne zdanie ;)

Powodów dla których nie powinien debatować z całą ferajną jest kilka:
- jest urzędującym prezydentem
- sondaże dają mu miażdżącą przewagę nad drugim w kolejce
- nikt z nim nie wygra w I turze, w drugiej można debatować
- demagogiczno-polupistyczne hasła 10 kandydatów
- narażenie na ataki w nierównej dyskusji
Ponadto:
- pan Prezydent rozmawia z poważnymi ludźmi, trudno sobie wyobrazić jego wymianę zdań z Marianem Kowalskim :D
- może tylko stracić na poparciu bo będzie się musiał tłumaczyć z tego, że nie jest wielbłądem
 
S

serwor

Guest
Prawda jest taka ze nawet TVN i GW zauważyło że Komorowskiemu spada poparcie na łeb i szyje.
Na dodatek robi on jedną gafę za drugą, można powiedziec ze najlepiej dla niego to schowac sie i nie pokazywac ludziom.
Co najwyzej może on zrobic jakies takie ustawione wywiady w których dadzą mu najpierw pytania razem z odpowiedziami, w każdym innym wypadku Komorowski znowu da ciała i wyglupi sie.
 
M

MacaN

Guest
Sa Mara napisał:
demagogiczno-polupistyczne hasła 10 kandydatów
A jego niby jakie ? Konkretne ? Proszę Cię... najbardziej konkretne hasło to ma Kukiz.



Sa Mara napisał:
pan Prezydent rozmawia z poważnymi ludźmi, trudno sobie wyobrazić jego wymianę zdań z Marianem Kowalskim
Marian Kowalski, pomimo swojego wykształcenia rozmawia całkiem sensownie, widziałem kilka jego wywiadów i potyczek z dziennikarzami, w których zachował się naprawdę profesjonalnie. Ciekaw jestem, co mu zarzucisz...



Sa Mara napisał:
- może tylko stracić na poparciu bo będzie się musiał tłumaczyć z tego, że nie jest wielbłądem
Tak. Straciłby. Wiesz dlaczego ? Bo myślę, że po dobrym przygotowaniu nawet ja bym wygrał z nim debatę. Komorowski mówi to, co mu sztab poda na tacy .



serwor napisał:
Co najwyzej może on zrobic jakies takie ustawione wywiady w których dadzą mu najpierw pytania razem z odpowiedziami, w każdym innym wypadku Komorowski znowu da ciała i wyglupi sie.
Dokładnie :)
 
S

serwor

Guest
MacaN napisał:
. Ciekaw jestem, co mu zarzucisz...
Jak to co, wygląd, przeciez to kobieta.Patrzy sie na wygląd a tego co kto mówi nawet nie slucha.
Kowalski niestety nie ma wyglądu polityka, nieważne co mówi i tak raczej u kobiet jest spalony.
Powiedzmy u wiekszosci kobiet.
 
M

MacaN

Guest
Ponoć Korwin powiedział, że rozważa wycofanie się z wyborów i udzielenie poparcia kukizowi :blink: ciekawe, czy żartował, czy nie :D


Jutro całą wypowiedź przesłucham, bo debaty nie oglądam teraz.
 
S

Sa Mara

Guest
MacaN napisał:
Ciekaw jestem, co mu zarzucisz...
"Chcę być polskim Putinem!" Marian Kowalski
A my nie chcemy osiłka, który myśli, że jak walnie bezmyślnie w stół, to rozwiąże jakieś problemy.
Nie tędy droga.

Chyba trochę inaczej rozumiemy słowo "profesjonalizm" ;)

najbardziej konkretne hasło to ma Kukiz.
Kukiz to jest akurat kandydat jednego hasła. I nic więcej. W dodatku takiego hasła, w którym może się poplątać i jego pomysł może wystrzelić nie w tą stronę co trzeba.
Demagogia w czystej postaci to cały program PiSu. Zwłaszcza to szastanie pieniędzmi na lewo i prawo. Żaden budżet tego nie wytrzyma.
Demagogia Korwina, Ogórek. Nie da się napisać prawa od nowa. I wiele innych pomysłów z kosmosu.


MacaN napisał:
Bo myślę, że po dobrym przygotowaniu nawet ja bym wygrał z nim debatę.
Tak jest!
Ja bym po dobrym przygotowaniu poprowadziła naszą reprezentację do samego finału na Mundialu. Tylko, kurcze, nikt nie chce mi dać tej posady :lol:
Z polityką jak z piłką nożną, ile obywateli tyle trenerów.


serwor napisał:
Jak to co, wygląd, przeciez to kobieta.Patrzy sie na wygląd a tego co kto mówi nawet nie slucha. Kowalski niestety nie ma wyglądu polityka, nieważne co mówi i tak raczej u kobiet jest spalony.
Buahaha!
No fakt, a Ty jesteś facet i patrzysz kobiecie na figurę, twarz, zderzaki i zgrabny tyłek:

serwor napisał:
A ja wolę Ogórek! Prezydent ma ładnie wyglądać, i nic więcej.
serwor napisał:
Dla mnie najlepsza na prezydenta jest Ogórek,najładniejsza, na pewno nie głupsza od Komorowskiego bo chyba nie ma takiej możliwosci. Powinna tylko trochę przytyć , bo na razie to sama skóra i kości.
Tyle w temacie, "znawco" kobiet :)

Czysta hipokryzja z Twojej strony.
Ponadto spostrzeżenie dziecinne, prymitywne, płytkie, seksistowskie, na poziomie zerowym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry