Kącik starych gier

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Kusi mnie, żeby odpalić amigę, i pograć w galagę delux (jeeeeja....pamiętam jak udało mi się wszystkie poziomy przejść 3 razy :p). Joystick i sprzęcik w piwnicy się kurzą ale na pewno działa wszystko :diabel:
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Jak cię kusi to odkop ten sprzęt z piwnicy. nie warto zwlekać. Ja nie sądziłem że tak mnie uderzy ta fala wspomnień kiedy włączyłem ponga, zrobiłem to tak od niechcenia, ale doznałem olśnienia. po prostu to jest uczucie, którego nie da się opisać a naprawdę warto je przeżyć.
 

gromo11

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Białogard
Najlepsza stara gra w którą grałem to Quake III Arena. Boże, jaka to była strzelanka... Ale podobne sterowanie ma też AOT, więc nie narzekam na brak tej gry. Aha no i Duke nukem 3D jedna z gier klasycznych. Nie wolno jeszcze zapomniec o Fifie 99,
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
quake III arena. To były czasy... Pamiętam, że nie wiedzieć czemu po prostu uwielbiałem latać dookoła i strzelać we wszystko co się rusza lub nie. oczywiście shotgunik ulubiona broń. A najlepsza ta mapa w kosmosie na platformach.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
ja uwielbialem gre na Amige American Conquest: Północ - Południe taka o wojnie secesyjnej oraz gre another world
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Trochę się cofnę w temacie i wrócę do mario, bo przyszło mi na myśl takie pytanie: Czy komuś udało się to przejść? XD (bez save'ów, które można włączyć w emulatorze)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No kiedyś jak miałem pegazuza to się udało ;) Ale wiesz...tygodnie ćwiczeń :p A north-south świetne gierki :) Śmiesznie się zdobywało pociągi i forty:p A W Another world trochę grałem, ale nie udało mi się przejść...W Dungeon Master i Black Crypt uwielbiałem grać.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Pamiętam kiedyś jak grałam w strategie Car to była gra :D
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Ja z kolei strategii nigdy nie lubiłem i nie lubię do dzisiaj... Ewentualnie poza Shogun Total War. Podobał mi się klimacik no i fajna jatka była.
 

barthas86

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
WLKP
ech trochę tego było poczynając od Amisi (Lotus 2, Silk Worm - jeep i helikopter :D ktoś to jeszcze pamięta?), NESa (Contra, Mario itp.) a kończąc na PC (Wolf 3D, dwa pierwsze Fallouty, Duke 3D)
piękne czasy :) chyba trzeba będzie odkurzyć te stare gierki, bo mnie naszło jakoś ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Często w kioskach albo marketach można znaleźć starocie za grosze :) cd Project chyba wydaje w kolekcji klasyki, i kilka firm podobnie. Za 10-20 zł można mieć najlepsze produkcje sprzed 10-15 lat, przed którymi przesiadywało się godzinami :). Mi udało się uzbierać już pokaźną kolekcję dzięki temu :)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
grałem w północ-południe. Dobra gra.
Ja pamiętam Settlers 1 na Amige, grałem w nią strasznie długo :)
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Silk Worm, to jest nazwa tej gry z helikopterem, której nie mogłem sobie przypomnieć. Z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu, spędziłem przed tym więcej czasu niż przed mario o.0
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Często w kioskach albo marketach można znaleźć starocie za grosze :) cd Project chyba wydaje w kolekcji klasyki, i kilka firm podobnie. Za 10-20 zł można mieć najlepsze produkcje sprzed 10-15 lat, przed którymi przesiadywało się godzinami :). Mi udało się uzbierać już pokaźną kolekcję dzięki temu :)

Co do tego gdzie można znaleźć starsze gry w dobrych cenach to polecę sklep, który odkryłam dosłownie przed chwilą - szukając gry Legend: Hand of God. - sklep 3kropki.pl i właśnie zastanawiam się czy nie kupić mojemu chłopakowi, który tę grę kiedyś uwielbiał - Call od Duty 2 za 34 zł noi Gothic za 19zł:p. Teraz jest na jakiś czas uziemiony w domu więc pewnie chętnie pogra w wolnych chwilach - tzn wtedy kiedy ja dam mu spokój;)
Samą ciągnie mnie wciąż do Wormsów:D
To był hit:D Przynajmniej dla mnie
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ja mam pytanie do osob ktore sie wypowiedziały do tej pory. Wspominacie gry na PC, Amige itd, itd. A ile z tych gier macie w domu?
 

Yasashii

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
/root
Ja wszystkie te gry nadal mam, z tych, które wymieniłem, a nawet więcej.No... poza Shogun Total War, bo zjechała mi się płyta... muszę to jeszcze kiedyś zdobyć...
 
Do góry