KAC

IgorPrzegaliński

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2011
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Białystok
Najlepiej coś tłustego zjeść przed w trakcie i po piciu :) po piciu można jeszcze apap 2 sztuki pobrać tak przed snem i zapić 250ml wody :p mi pomaga,wstaje jak młody bóg:D
 

Reth_

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
42
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Śląsk
Gorzej jest jak się nie je nic w czasie "maratonu". Parę razy miałem takie ciągi po 7-10 dni ostrego picia :-/ (uroki mieszkania samemu) i jak się w końcu przestanie to przy tym kac po imprezie jest niczym bąbel po komarku. 2 dni zdychania w łóżku i mdłości na widok reklamy serka :( Jedyne co mi pomaga to silne prochy nasenne, żeby odespać to cholerstwo. Potem powoli jeść zaczynam. Początki złego :niepewny: wiem
 

tarutaned

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
nad morzem
Przespać sukinsyna. A jak pić, to nie mieszać alkoholi. Jak wóda, to najlepiej czysta a nie drinki no i jeść. Chociaż co do drinków, to bardzo lubię z Whisky (tylko nie Burbony) i nic mi po nich się nie dzieje no ale ja nie chwaląc się mam już pewien staż w tych sprawach.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ogólnie kac zależy od okoliczności. Bywa tak, że wypijam wieczorem 8 piw, kładę się spać, a rano jestem niemalże jak nowo narodzony. Wiadomo, trochę zmęczony, ale wystarczy, że coś zjem i już jest spoko. A ostatnio wypiłem 4 piwa, a rano jak wstałem na maturę, to tak mnie głowa bolała, że myślałem, że do auta nie dojdę. Dużo zależy od tego co się jadło danego dnia i w jakich ilościach.
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Jaccobs, na swoją maturę jechałeś samochodem po wypitych dzień wcześniej 4 piwach ?!?!?!? chłopie, tyś jest twardziel niesamowity...:)
I co zdałeś ? pozdro
 

gumich

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
39
w trakcie picia wypijcie sok z cytryny (pół szklanki) a na drugi dzień power(cośtam)- napój energetyzujący :) i sen :p
Motyw z sokiem zcytryny w trakcie picia dośc oryginalny ;)

Ja nie będę się wybijał i napiszę, że również stosuję jeden sposób - woda + sen :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jaccobs, na swoją maturę jechałeś samochodem po wypitych dzień wcześniej 4 piwach ?!?!?!? chłopie, tyś jest twardziel niesamowity...:)
I co zdałeś ? pozdro
Już z tym twardzielem bym nie przesadzał. Zdać zdałem na pewno, ale nie wiem jeszcze z jakim wynikiem ;)
 
S

soulfly202

Guest
jest jeden skuteczny sposób na kaca:)
jest taki środek do rozpuszczania w wodzie nazywa się SOLPADEINA. Rozpuszczasz dwie tabletki w szklance wodu i jesteś jak Młody BÓG:DD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A moze warto po prostu w takiej sytuacji zmienić alkohol na np.wino bezalkoholowe ? ;)
Nie bedzie problemow z kacem ;)

Że co proszę?! :mruga:
Nie wiedziałem, że i taki istnieje wynalazek... Przecież to bez sensu- wino bez alkoholu... To już wolałbym po prostu przesiedzieć imprezę z puszką coli, tak jak to czasami robię...
 

przemiana1

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ostatnio można zauważyć medialną kampanię pt. Kac zabija. Już kilkakrotnie pojawiały informacje o policyjnych statystykach wg których ok. 80% zatrzymanych nietrzeźwych kierowców piło dnia poprzedniego. Tak i myślełem, że ci tzw nietrzeźwi kierowcy to albo skacowani albo rowerzyści.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
@przemiana1 ale tutaj nie chodzi nawet o KACa, tylko jazdę "na drugi dzień". Nie raz po imprezie na drugi dzień czuję się świetnie, ale po wprowadzeniu do np. alkomatu-kalkulatora danych (ile piłem itd.) okazuje się, że nie mogę kierować np. do 17... Dużo osób na tym się przejechało.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie ufam alkomatom-kalkulatorom, od kiedy jeden z nich wyliczył mi w połowie imprezy, że powinienem być już martwy.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie ufam alkomatom-kalkulatorom, od kiedy jeden z nich wyliczył mi w połowie imprezy, że powinienem być już martwy.
Zależy ile się szarpniesz na alkomat. Najlepiej pójść na posterunek policji, jeśli nie ma się pewności (choć pewnie ktoś już wspominał).

Apropos alkoholu, jedziesz na Wood ;p ?
 

jacek869

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
242
Punkty reakcji
7
Wiek
60
Miasto
W-wa WF
Coś Wam powiem....kac moim zdaniem to dobra rzecz....naturalna obrona przed alkoholem. Jak mam kaca to potem przez dłuższy czas nie mam żadnej ochoty zamoczyć dziób. Po prostu odrzuca mnie. Tym sposobem nigdy nie piłem więcej niż jednorazowo. Znam dobrze gościa który nigdy nie miał i nie miewa kaca i to niestety wpływa na częstotliwość picia - tak mi się wydaje w każdym razie. Tak więc kac to zdrowie. :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Chodziło mi raczej o takie alkomaty online, gdzie wpisujesz ilość wypitego alkoholu i Ci liczy ile masz promili. Planuję jechać, jeszcze nad tym intensywnie myślę ;)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Przede wszystkim trzeba przed spaniem wypić dużo wody, żeby uniknąć rano efektu suszy. Takiego dziwnego uczucia w żołądku niestety pozbyć się już nie da.
 

Fidelis

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
43
Punkty reakcji
2
Wiek
28
Najlepsza na kaca jest pompka od materaca + witamina C .
 

meckish

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
40
Punkty reakcji
0
Na pewno nie należy pić wszelki K2C, redbulli itp. przed piciem. Najlepszy jest dobry "pokład" w postaci mięsiwa :) byle nie przesadzić.
Ważne: po piciu, a przed pójściem spać należy wypić spore ilości wody niegazowanej (koniecznie!). Pomoże :)
 
Do góry