Justin Timberlake

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Ostatnio spodobały mi się utwory Justina Timberlakea (m.in. "My love"). Zastanawia mnie co wy myślicie o tym wykonawcy i jego utworach. Poniżej daje jego fotkę, żeby zielonym było łatwiej zajarzyć o kogo chodzi :] :

245px-Justintimberlake.jpg
 

cherilady

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mi również przypadł do gustu. Co myślę? Że jest świetnym piosenkarzem, ma idealny i niepowtarzalny głos. Piosenka "What Goes Around...Comes Around" wycisza i uspokaja.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
babajaga respect dla Ciebie ;D. Ja nie lubie go bo ma taki hmm niemeski glos i wogole piosenki ma bez sensu :/
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
ma taki hmm niemeski glos i wogole piosenki ma bez sensu :/
Może i ma niemęski głos, ale przynajmniej ładnie brzmi :D . Z kolei jeżeli chodzi o treść to już większość wykonawców śpiewa banalne utwory, w których najczęściej tylko powtarzają kilka zdań :] . Nie jestem przeciwko twojemu zdaniu, ale wydaje mi się, że już niema piosenek z sensem (no może jest tam pare utworów, których jeszcze nie słyszałem).
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No nie wiem co wy od niego chcecie... Jak dla mnie Justin ma bardzo melodyjny głos i przyjemnie się go słucha ;)
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Paweł16 nie mów ze piosenki Pięknego Dżastina są z sensem??? :mruga:
Ale ja nie mówie, że utwory Timberlakea są z sensem, ja mówie że nie tylko no śpiewa bezsensowne piosenki, które lubię. Tak właściwie to większość wykonawców ma już takie ciekawe utwory :p .
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Ach, to jest ten pan co ma taki specyficzny damski głos... :p
Tragedia.
 

Mody Chopak

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Ja lubie pierwsza plyte Justina. jest super i mozna fajnie przy tym potanczyc, ale musze dodac, ze niektore piosenki na tej plytce ma takie Britney Spear'owskie :\ pewnie dla tego, ze w tamtym czasie sie w niej kochal. Ale na szczescie to jest mala ilosc tych piosenek, a wiekszosc jest super! A nowa plyta? Komercha, tak jak mowicie, ale i tak kupie bo moze znajde cos fajnego na niej.

szczerze to mnie dziwi, ze wy dziewczeta tak o nim zle mowicie,
myslalem, ze zaraz rzesza jego fanek zacznie pisac o nim wierszyki jaki to on nie piekny :)
 

Mody Chopak

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Nie, Timberland zrobil tylko podklady muzyczne, a i tak Justin tam o wszystkim decyduje. Zreszta myslisz ze dlaczego oni sie nazywaja Timberland? Bo J.Timberlake ich stworzyl.

Tak jak 1 plyta Justina sie nazywala Justified od jego imienia, tak wytwornia Timberland pochodzi od jego nazwiska. On tam wszystkim dyktuje, tyle ze oni robia swietne podklady! Pamietam jak przepadalem za piosenka Chingy'iego, pod tytulem 'Let me Luv u' ktora to zrobil z Timberlandem!
 
Do góry