John Titor

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Spokojnie. Wedlug Johna Titora wybora beda powtarzane z tego powodu ze ten ktos nie bedzie potrafil rzadzic i s:cenzura:i gospodarke usa (a wszystko wskazuje na to ze wybory wygra Barack Obama, wygral on debate z Johem Mcainem i prowadzi w sondazach, a wtedy o tarczy mozemy zapomniec, wojska z iraku tez wycofa, czyli nie bedzie walki z terroryzmem, i Rosja wiadomo co moze zrobic). Juz w niedlugim czasie bedzie wiadomo czy to prawda czy nie. W koncu za miesiac wybory i okaze sie kto je wygra. Oby nie Barack Obama.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Troszkę to takie niespójne co on robi...
Gdyby chciał to wszystko ukryć i na własną rękę "zmieniać" świat to raczej by się tym nie chwalił nawet w minimalnym stopniu bo jak ktoś wspomniał istnieje hipoteza że taka ingerencja może opóźnić przyszłe wydarzenia.
Z kolei, gdyby chciał ludzi ostrzec, jakoś nawrócić i przemówić do rozsądku dążyłby do rozgłosu na wielką skalę...
A tymczasem facet raczej mało znany a jak już ktoś o nim słyszał to tylko osoby zainteresowane tą tematyką.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
na pewno już ktoś pisał o tym. czy ktokolwiek tam w ameryce szukał danych na temat dzieciaka który urodził się 2 lata przed naszym titorem? btw, te wszystkie przepowiednie i wizje przyszłości tak ze sobą kolidują, a ta i tak już widać nieaktualna... :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Czego to ludzie już nie wymyślą dla chwili sławy. W internecie można znaleźć wszystko. Nawet kupić cudzą siostrę ;).

Ja też umiem przepowiadać przyszłość: jutro wstanie słońce, kiedy zaś zajdzie nastanie noc. A teraz poproszę o artykuł w gazecie i własną stronę internetową.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
No i stalo sie. Wybory w USA najprawdopodobniej zostana przelozone i zostanie ogloszony stan wojenny. John Titor mowil wlasnie o przelozonych wyborach, chodz sam nie wiem czy mozena uznac to za wiarygodne czy nie, moze to wszystko wymyslil sam juz nie wiem. Ale polecam przeczytac to -
Kod:
 http://www.tvn24.pl/12691,1568270,0,1,stan-wojenny-w-usa--wyborow-nie-bedzie,wiadomosc.html

Naprawde jest blisko wojny domowej. Mowilem ze moze przesunac sie to o kilka lat.
 

michal90

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
Kod:
Spokojnie - to tylko plotka, ale żywiołowa dyskusja na ten temat przetacza się przez blogi i internetowe fora - informuje portal "Rzeczpospolitej".
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
Czego to ludzie już nie wymyślą dla chwili sławy. W internecie można znaleźć wszystko. Nawet kupić cudzą siostrę ;).

Ja też umiem przepowiadać przyszłość: jutro wstanie słońce, kiedy zaś zajdzie nastanie noc. A teraz poproszę o artykuł w gazecie i własną stronę internetową.

A ja wiem co będzie w czwartek. "Lost-Zagubieni". :p Ano... ludzie mają takie odpały i co zrobić. A pamięta ktoś wysyp "pięknych" na blogu onetu gdzieś w 2004-2005 roku? :D To dopiero była żenada :D
 

Faaabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
no i co teraz? Barack niby wygrał i co teraz ma być? bo nie doczytałem :/ sory jak coś
a wiecie, że wojska z Iraku mają być wycofane i wyślą je na granicę z Meksykiem? xD nie zgadniecie po co :D Jak głosi wp.pl, Ameryka chce podbić Meksyk :D :D wierzycie w to ?
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Czytając tekst z wikipedii o nim, mam wrażenie, że koleś bawi się w Future Trunksa z Dragon Ball Z (kto oglądał, ten wie). Takie to niewiarygodne, że aż zalatuje ściemą na kilometr. :D Ale nie powiem, oryginalny wkręt (jeśli to wkręt).
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Koleś za dużo się nagrał w Fallouta 1 i 2.
 
L

ldreamer

Guest
Ludzie zastanówcie się co wy piszecie? Jakie wehikuł? Z czego to zbudować? Na jakiej zasadzie? Za dużo filmów się naoglądaliście.. Ile wy lat macie, że myślicie w ten sposób?

NIe no w zasadzie gdyby wytłumaczył jak działa jego wehikuł czasu, zarzucił instrukcje obsługi i powiedział z czego jest zbudowany i jakie paliwo zużywa, to byłoby to ciekawe.
Podróże w czasie są możliwe. 3 Wymiary są do przemierzenia, czwarty - czas, też musi być. To wynika z fizyki kwantowej.

Ale... nie wierzę w te bzdury. Jest to możliwe, ale niewiarygodne :p



Koleś za dużo się nagrał w Fallouta 1 i 2.

z tym sie zgodzę :D
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Albo po prostu zmienił imię i nazwisko na tym forum i zaczął pisać głupoty.Każdemu może odwalić :D Ale rosyjscy naukowcy odkryli coś tam o DNA ,że są jak jakieś dyskietki co dane przechowują.Może przez to dna nauczył się przez czarne dziury przechodzić :D
 
L

ldreamer

Guest
o tym że dna to informacja wiadomo już od kilkudziesięciu lat... ;]
aktualne masz dane. W tym akurat przypadku te ruski nic nowego nie odkryli xD
 
Do góry