Jezuu

Status
Zamknięty.

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
Mam takiego problema : Od 3 lat podoba mi się taki chłopak. Był też czas kiedy go kochałan troche mniej. I nie myślałam o nim. Ale potem zaś się zakochałam po uszy. :niepewny: :bag: . Ale zauważyłam że ma dziewczynę. Np przedwczoraj jechałam autem. i widziałam go jak szedł z nią za reke i przystawali żeby sie całlwać :mruga: . Tjaa. No i co z nim zrobić?? Nie potrafie przestać o nim myśleć.
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
dziewczyna nie drzewo da sie przestawic :p ale tak calkiem serio ja bym sobie darowala.... i nie psula ich zwiazku..... no chyba ze cos sie u nich psuje i mysla o zerwaniu ............wtedy bym wkroczyla do akcji :)
 

szczur

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
lubelskie
eee, jak facet zajęty to daj sobie z nim spokój,
nie psuj tego co jest między nim, a jego laską

takie jest moje zdanie ;)
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
ojj dziewczyno, ile razy ja tak miałam i przeszło, od 3 lat?? to co Ty miałaś 10 lat i o nim już myślałaś?? heh zajmij się nauką, a na chłopaków przyjdzie jeszcze czas
 

gaspar44

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdansk
Z mojego skromnego doswiadczenia - kochalem sie beznadziejnie kilka razy. Pisalem wiersze do szuflady, czekalem na upragnione walentynki, nienawidzilem gdy obiekt mych westchnien chocby sie usmiechnal do innego.... daje Ci slowo, ze to przechodzi. Nie myslisz przeciez o zalozeniu rodziny, o byciu z nim "jednym cialem" i innych kosmicznych rzeczach...

A jesli tak myslisz - to sie grubo mylisz :) Daj z siebie wszystko w szkole - potem na fajnych studiach poznasz mase facetow. Zakosztujesz takiego zycia i takich emocji, ze nie da sie tego opisac :) I albo trafisz od razu na tego jedynego, albo posmakujesz goryczy rozstania i bedziesz mocniejsza. Twoje decyzje beda dojrzale, inaczej sie bedziesz usmiechac, inaczej beda patrzec Twoje oczy.. Seks stanie sie calkiem nowym doswiadczeniem (polecam akademiki :D )

wierz mi - pokazac sobie i innym, ze jestes silna, ze masz niektore sprawy gleboko w d.upie - to daje starszna satysfakcje

Pozdrawiam
Gaspar
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
seks?? przecież ona ma 13 lat dopiero o ludzie ludzie :D a z resztą w dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe :lol:
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
jejku zapomnij o nim i tyle ;)skoro on ma dziewczyne to po prostu o nim zapomnij...jeszcze nie jednego spotkasz :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
po pierwsze wymysl temat normalny i jak nie bedziesz mogla go sama zmienic wyslij mi, ja go zmienie, u mnie w dzialach nie bedziemy uzywac imion swoich czy innych bogow na daremno, po drugie kochasz go raz wiecej raz mniej? to sie zastanow czy kochasz. co do rady, czasem trzeba z honorem ustapic i nie rozwalac tego co ciezko jest zbudowac. daj im swiety spokoj. zreszta jakby ja dla Ciebie rzucil okazalby sie :cenzura: wart skoro tak po panienkach by latal.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Znajdź sobie inny obiekt westchnień... BB)
autor tematem sie nie zainteresowal zamykam, w krotkim czasie do usuniecia, Vardamir
 
Status
Zamknięty.
Do góry